Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Fajsławice, Gmina Łopiennik Górny, Gmina Krasnystaw
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Jan Mieczysław Kuchta
288
(4,08%)
-
3
Małgorzata Jakimcio
113
(1,60%)
-
5
Aneta Jolanta Kosmala
218
(3,08%)
-
7
Leszek Waręcki
152
(2,15%)
-
1
Henryk Knap
341
(4,83%)
-
2
Tadeusz Jan Chruściel
599
(8,48%)
-
6
Ewa Teresa Wojtal-Borys
37
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - WIZJA ROZWOJU KTÓRA ŁĄCZY
-
2
Marian Tomasz Kasprzak
63
(0,89%)
-
6
Monika Ewa Kowalska
28
(0,40%)
-
1
Joanna Kliszowska
114
(1,61%)
-
5
Sławomir Żuk
54
(0,76%)
-
7
Skarbimir Zbigniew Węcławik
64
(0,91%)
-
4
Sylwia Monika Smorga-Antyga
72
(1,02%)
-
3
Grzegorz Roman Samko
30
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRASNOSTAWIANIE
-
5
Karolina Aneta Stafijowska
43
(0,61%)
-
2
Maria Dorota Mazurek
66
(0,93%)
-
4
Barbara Gertruda Rybak
29
(0,41%)
-
1
Marcin Magdziarz
86
(1,22%)
-
3
Jerzy Moń
340
(4,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
-
1
Kazimierz Fornalski
108
(1,53%)
-
6
Mirosław Gieracz
100
(1,42%)
-
2
Beata Hartanowicz
148
(2,09%)
-
4
Andrzej Chwaszcz
67
(0,95%)
-
3
Justyna Elżbieta Dunda
59
(0,83%)
-
5
Teresa Czesława Parka
11
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Krzysztof Jacek Zieliński
639
(9,04%)
-
1
Bogusław Waldemar Domański
628
(8,89%)
-
5
Katarzyna Bernadeta Ruszniak
166
(2,35%)
-
6
Urszula Borańska
86
(1,22%)
-
2
Józef Feliks Wroński
571
(8,08%)
-
4
Urszula Elżbieta Garbal
167
(2,36%)
-
7
Jan Adam Sawa
435
(6,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ
-
4
Józef Kowalik
243
(3,44%)
-
2
Witold Boruczenko
279
(3,95%)
-
5
Teresa Berbeć
197
(2,79%)
-
7
Ewa Katarzyna Salecka
108
(1,53%)
-
1
Henryk Długosz
176
(2,49%)
-
3
Antoni Józef Woźniak
74
(1,05%)
-
6
Kamila Beata Wójtowicz
68
(0,96%)
Okręg 2
Miasto Krasnystaw
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Andrzej Jerzy Korkosz
634
(8,33%)
-
3
Jacek Daniel Szamik
56
(0,74%)
-
2
Elżbieta Zadrąg
76
(1,00%)
-
6
Tomasz Robert Piekaś
48
(0,63%)
-
4
Małgorzata Stasieczek
12
(0,16%)
-
7
Sławomir Tomasz Czwórnóg
68
(0,89%)
-
5
Wioleta Anna Kister-Jakubiak
26
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - WIZJA ROZWOJU KTÓRA ŁĄCZY
-
1
Wiesław Marek Brodowski
246
(3,23%)
-
2
Beata Barbara Ortyl
53
(0,70%)
-
6
Dorota Czuba
49
(0,64%)
-
5
Ewa Barbara Przybysiak-Przybyszewska
24
(0,32%)
-
4
Barbara Piasecka
31
(0,41%)
-
7
Marian Sawa
57
(0,75%)
-
3
Bogusław Kalinecki
72
(0,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRASNOSTAWIANIE
-
6
Marek Jerzy Zdunek
137
(1,80%)
-
7
Natalia Joanna Sulowska
77
(1,01%)
-
5
Piotr Tomasz Suchorab
309
(4,06%)
-
1
Sławomir Stafijowski
280
(3,68%)
-
2
Agnieszka Małgorzata Cichosz
216
(2,84%)
-
3
Marek Jan Frącek
74
(0,97%)
-
4
Urszula Nowak
80
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
-
5
Waldemar Tadeusz Fedorowicz
58
(0,76%)
-
1
Marek Zdzisław Piwko
560
(7,36%)
-
2
Małgorzata Gwarda
110
(1,45%)
-
3
Krzysztof Gałan
406
(5,34%)
-
4
Marta Soczyńska
80
(1,05%)
-
6
Mariusz Tomasz Wróbel
73
(0,96%)
-
7
Anna Kosmowska
99
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Monika Kowalczyk
184
(2,42%)
-
6
Krystyna Magdalena Nowińska-Wasiluk
96
(1,26%)
-
7
Piotr Zbigniew Gontarz
61
(0,80%)
-
3
Leszek Janeczek
729
(9,58%)
-
5
Janina Tekla Młynek
58
(0,76%)
-
1
Mirosław Księżuk
713
(9,37%)
-
2
Jacek Hubert Dzik
349
(4,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ
-
5
Karolina Anna Gołębiowska
163
(2,14%)
-
2
Małgorzata Ewa Antoniak
142
(1,87%)
-
6
Artur Wojciech Balwisz
27
(0,35%)
-
3
Małgorzata Irena Prus
40
(0,53%)
-
1
Marek Stanisław Nowosadzki
889
(11,69%)
-
4
Leszek Dworucha
91
(1,20%)
-
7
Maciej Piotr Wolanin
55
(0,72%)
Okręg 3
Gmina Izbica, Gmina Kraśniczyn, Gmina Siennica Różana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Zbigniew Ostrowski
50
(0,70%)
-
4
Karol Jerzy Babiarz
582
(8,15%)
-
2
Elżbieta Leokadia Makuch
260
(3,64%)
-
3
Anna Joanna Mróz
434
(6,08%)
-
1
Janusz Krzysztof Szpak
1 154
(16,16%)
-
7
Artur Ireneusz Kraczkowski
139
(1,95%)
-
5
Renata Weronika Żmijak
248
(3,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - WIZJA ROZWOJU KTÓRA ŁĄCZY
-
1
Andrzej Nizioł
246
(3,44%)
-
2
Justyna Elżbieta Pawlak
132
(1,85%)
-
7
Anna Stasiuk
41
(0,57%)
-
3
Piotr Żołnacz
96
(1,34%)
-
6
Tomasz Kosz
128
(1,79%)
-
5
Grażyna Kazimiera Kopańska
48
(0,67%)
-
4
Sławomir Czarnecki
21
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
-
2
Aneta Jeleń
64
(0,90%)
-
7
Mariusz Guz
48
(0,67%)
-
1
Marcin Lis
401
(5,61%)
-
3
Teresa Janina Bury
52
(0,73%)
-
6
Marek Szpak
81
(1,13%)
-
5
Mariusz Wojciech Pałcon
39
(0,55%)
-
4
Ewa Orzechowska
38
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marek Janusz Nieścior
777
(10,88%)
-
4
Waldemar Adam Czajka
164
(2,30%)
-
3
Bogumiła Prymaczuk
127
(1,78%)
-
2
Adam Józef Bojarski
290
(4,06%)
-
5
Maria Rozalia Kozioł
200
(2,80%)
-
7
Justyna Wiesława Przysiężniak
531
(7,43%)
-
6
Daniel Grzegorz Lato
228
(3,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ
-
4
Robert Ciastoch
77
(1,08%)
-
1
Tomasz Stanisław Koszyk
86
(1,20%)
-
3
Katarzyna Kondratiuk
74
(1,04%)
-
7
Anna Teresa Gajak
122
(1,71%)
-
2
Franciszek Bąk
96
(1,34%)
-
6
Magdalena Kuśmierczuk
28
(0,39%)
-
5
Cezary Ryszard Kaczor
41
(0,57%)
Okręg 4
Gmina Gorzków, Gmina Rudnik, Gmina Żółkiewka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Stanisław Janusz Repeć
340
(6,60%)
-
3
Beata Głębocka
106
(2,06%)
-
5
Anatola Barbara Lachowska
195
(3,78%)
-
1
Marcin Wojciech Zając
755
(14,65%)
-
4
Joanna Jadwiga Winnicka
120
(2,33%)
-
6
Waldemar Stanisław Krzyżanowski
204
(3,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - WIZJA ROZWOJU KTÓRA ŁĄCZY
-
6
Tomasz Zdybel
62
(1,20%)
-
4
Edyta Małgorzata Żeliszczak
31
(0,60%)
-
1
Janusz Cichosz
202
(3,92%)
-
2
Małgorzata Kwiecińska
73
(1,42%)
-
5
Teresa Swatowska
47
(0,91%)
-
3
Wiesław Kurylak
74
(1,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRASNOSTAWIANIE
-
1
Janusz Cichosz
116
(2,25%)
-
3
Dominika Kostek-Portka
81
(1,57%)
-
2
Marek Kiełbus
108
(2,10%)
-
5
Przemysław Piotr Żuk
95
(1,84%)
-
4
Urszula Agnieszka Widz
50
(0,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
-
1
Tomasz Duda
191
(3,71%)
-
4
Sławomir Krzysztof Puława
59
(1,15%)
-
5
Marcin Jarmuł
39
(0,76%)
-
2
Katarzyna Ewa Podgórska-Szpyt
153
(2,97%)
-
3
Renata Anna Łazowska-Zając
102
(1,98%)
-
6
Wioletta Smyk
109
(2,12%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Dorota Agnieszka Lenard-Kapica
194
(3,77%)
-
1
Jan Mróz
733
(14,23%)
-
4
Beata Mróz
223
(4,33%)
-
3
Ewa Nieścior
250
(4,85%)
-
2
Mieczysław Czesław Kowalik
232
(4,50%)
-
6
Marcin Karol Chachaj
208
(4,04%)