Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwa: Czechów, Hajdaszek
Pokaż więcej
Zofia Jadwiga Gawlik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(15,76%)
Barbara Ewa Wojtasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OTWINOWSKIEGO DOBRA ZMIANA
75
(40,76%)
Ewelina Sylwia Siodłak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(20,65%)
Piotr Magdziarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ENERGICZNA GMINA KIJE
27
(14,67%)
Ryszard Stanisław Fatyga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA GMINA KIJE
15
(8,15%)
Okręg 2
sołectwo: Umianowice
Pokaż więcej
Regina Janina Mucha
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SPOŁECZNO-KULTURALNEGO DLA PONIDZIA
50
(32,68%)
Dorota Moskwa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(16,34%)
Maria Kazimiera Trzęsień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OTWINOWSKIEGO DOBRA ZMIANA
25
(16,34%)
Łukasz Napora
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(9,80%)
Karina Helena Lechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ENERGICZNA GMINA KIJE
38
(24,84%)
Okręg 3
sołectwa: Borczyn, Wierzbica
Pokaż więcej
Sławomir Zbigniew Kobus
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(12,14%)
Wioletta Agnieszka Sobczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OTWINOWSKIEGO DOBRA ZMIANA
35
(20,23%)
Łukasz Marcin Wojtasik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(22,54%)
Sylwester Leszek Fiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ENERGICZNA GMINA KIJE
76
(43,93%)
Ewa Widlińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA GMINA KIJE
2
(1,16%)
Okręg 4
sołectwa: Górki, Wymysłów
Pokaż więcej
Krzysztof Adam Jabłko
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SPOŁECZNO-KULTURALNEGO DLA PONIDZIA
19
(15,08%)
Monika Pawlikowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(28,57%)
Ewa Jaros
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OTWINOWSKIEGO DOBRA ZMIANA
19
(15,08%)
Sylwia Lucyna Połetek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(17,46%)
Agnieszka Zgrzebnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ENERGICZNA GMINA KIJE
10
(7,94%)
Paweł Soboń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA GMINA KIJE
20
(15,87%)
Okręg 5
część sołectwa: Kije-ulica: Szkolna, Jędrzejowska, Pińczowska, Cicha, Świerkowa, Ks. Władysława Siarkowskiego, Kasztelańska, Stawowa, Akacjowa, Bitwy pod Kliszowem, Piastowska, Jagiellońska, Lipowa numery 1 i 3, Marmurowa, Grunwaldzka, Kielecka numery od 1 do 21
Pokaż więcej
Ryszard Piotr Lewandowski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SPOŁECZNO-KULTURALNEGO DLA PONIDZIA
40
(17,78%)
Stanisław Piotr Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(21,33%)
Paweł Marek Dziewięcki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OTWINOWSKIEGO DOBRA ZMIANA
59
(26,22%)
Waldemar Mucha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(10,22%)
Kamil Tomasz Mikrut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ENERGICZNA GMINA KIJE
31
(13,78%)
Marcin Włodzimierz Imosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA GMINA KIJE
24
(10,67%)
Okręg 6
sołectwo: Lipnik, część sołectwa Kije-ulice: Leśna, Winnicka, Polna, Lipowa numery 14 i 16, Kielecka numery od 22 do końca
Pokaż więcej
Lucja Maria Dudała
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SPOŁECZNO-KULTURALNEGO DLA PONIDZIA
13
(10,57%)
Ryszard Stefan Parlicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(39,02%)
Adam Eugeniusz Kukuryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OTWINOWSKIEGO DOBRA ZMIANA
10
(8,13%)
Urszula Karbowniczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(11,38%)
Łukasz Kamil Piwowarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA GMINA KIJE
38
(30,89%)
Okręg 7
sołectwo: Kliszów
Pokaż więcej
Karylgasz Sobczyk
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SPOŁECZNO-KULTURALNEGO DLA PONIDZIA
2
(1,92%)
Olga Izabela Jagiełło-Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(15,38%)
Paweł Janusz Nyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OTWINOWSKIEGO DOBRA ZMIANA
11
(10,58%)
Krzysztof Marian Sobczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(9,62%)
Andrzej Szczepan Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ENERGICZNA GMINA KIJE
27
(25,96%)
Marek Fiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA GMINA KIJE
38
(36,54%)
Okręg 8
sołectwo: Kokot
Pokaż więcej
Stanisław Marian Cierniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(15,53%)
Bogusława Anastazja Pajączkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OTWINOWSKIEGO DOBRA ZMIANA
1
(0,97%)
Krzysztof Adam Ciszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(36,89%)
Wanda Detko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ENERGICZNA GMINA KIJE
41
(39,81%)
Albert Radosław Brejdak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA GMINA KIJE
7
(6,80%)
Okręg 9
sołectwo: Rębów
Pokaż więcej
Kamil Dudała
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SPOŁECZNO-KULTURALNEGO DLA PONIDZIA
6
(6,90%)
Marek Adam Widliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OTWINOWSKIEGO DOBRA ZMIANA
42
(48,28%)
Michał Cios
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(24,14%)
Małgorzata Ilona Zwierzchowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ENERGICZNA GMINA KIJE
18
(20,69%)
Okręg 10
sołectwa: Gartatowice, Janów
Pokaż więcej
Dariusz Stanisław Dziubiński
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SPOŁECZNO-KULTURALNEGO DLA PONIDZIA
14
(8,14%)
Dorota Stępień
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
95
(55,23%)
Szczepan Kuśmierczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OTWINOWSKIEGO DOBRA ZMIANA
2
(1,16%)
Piotr Laprus
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(9,88%)
Sylwester Wojciech Betka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ENERGICZNA GMINA KIJE
34
(19,77%)
Małgorzata Joanna Maciąg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA GMINA KIJE
10
(5,81%)
Okręg 11
sołectwo: Stawiany
Pokaż więcej
Aneta Borek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(30,41%)
Dariusz Wolny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OTWINOWSKIEGO DOBRA ZMIANA
10
(6,76%)
Anna Maria Domagała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(18,92%)
Marianna Marzanna Rady
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ENERGICZNA GMINA KIJE
65
(43,92%)
Okręg 12
sołectwa: Samostrzałów, Wola Żydowska
Pokaż więcej
Jarosław Powałka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
110
(75,86%)
Barbara Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ENERGICZNA GMINA KIJE
22
(15,17%)
Agnieszka Marta Zacharz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA GMINA KIJE
13
(8,97%)
Okręg 13
sołectwa: Gołuchów, Żydówek
Pokaż więcej
Adam Jacek Jagodzki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(17,11%)
Dorota Janina Bator
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OTWINOWSKIEGO DOBRA ZMIANA
43
(22,99%)
Zbigniew Janusz Lasak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(25,13%)
Ewelina Agnieszka Lasak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ENERGICZNA GMINA KIJE
61
(32,62%)
Anna Marta Jabłko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA GMINA KIJE
4
(2,14%)
Okręg 14
część sołectwa: Włoszczowice-numery: od 1 do 61, 90, od 127 do 132, 133a, od 162 do 164, 169, 169b, od 171 do 172, 175, 175A, od 178 do 182
Pokaż więcej
Dorota Jadwiga Serhej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
97
(48,26%)
Janusz Jerzy Usnarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(34,83%)
Małgorzata Anna Śnioch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ENERGICZNA GMINA KIJE
34
(16,92%)
Okręg 15
Włoszczowice-numery: od 62 do 89, od 91 do 126, od 133 do 161, od 165 do 168, 170, 173, od 176 do 177, 183, od 185 do 210, od 219 do końca
Pokaż więcej
Zenon Cieśla
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SPOŁECZNO-KULTURALNEGO DLA PONIDZIA
32
(15,31%)
Grzegorz Paweł Woźniczko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
152
(72,73%)
Jerzy Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OTWINOWSKIEGO DOBRA ZMIANA
6
(2,87%)
Grzegorz Piotr Pyzowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(9,09%)