Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Cieszyn, Szczelatyn, Wolica Uchańska
Pokaż więcej
Krzysztof Sochań
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIARYGODNI, ODPOWIEDZIALNI, NIEZALEŻNI
57
(44,88%)
Renata Konaszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
45
(35,43%)
Kazimierz Piotr Brzozowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNA RZECZPOSPOLITA GRABOWIECKA
13
(10,24%)
Marcin Krauze
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADZIEJA GMINY
12
(9,45%)
Okręg 2
Czechówka, Hołużne
Pokaż więcej
Ewa Halina Bałanda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIARYGODNI, ODPOWIEDZIALNI, NIEZALEŻNI
16
(22,86%)
Marek Panas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
17
(24,29%)
Mieczysław Jan Jabłoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNA RZECZPOSPOLITA GRABOWIECKA
15
(21,43%)
Monika Helena Grabarczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADZIEJA GMINY
22
(31,43%)
Okręg 3
Grabowiec, ul.: Górna, Hrubieszowska, Jatkowa, Kościelna, Kozia, Malarska, Rynek, Rzeczna, Skierbieszowska, (od nr 1 - 42), Wspólna
Pokaż więcej
Jan Franciszek Momot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIARYGODNI, ODPOWIEDZIALNI, NIEZALEŻNI
15
(15,15%)
Tadeusz Jan Halicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
20
(20,20%)
Małgorzata Szajuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNA RZECZPOSPOLITA GRABOWIECKA
43
(43,43%)
Grzegorz Krauze
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADZIEJA GMINY
21
(21,21%)
Okręg 4
Grabowiec, ul.: 700 - lecia, Cmentarna, Krynoczki, Parkowa, Partyzantów, Skierbieszowska (od nr 43 - 86), Zielona
Pokaż więcej
Radosław Stefan Sagadyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIARYGODNI, ODPOWIEDZIALNI, NIEZALEŻNI
44
(31,65%)
Piotr Boczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
23
(16,55%)
Karolina Nowoświatłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNA RZECZPOSPOLITA GRABOWIECKA
25
(17,99%)
Henryk Łukasz Muda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADZIEJA GMINY
47
(33,81%)
Okręg 5
Grabowiec, ul. Wesoła, Wojsławska
Pokaż więcej
Karolina Ewelina Stankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIARYGODNI, ODPOWIEDZIALNI, NIEZALEŻNI
13
(8,84%)
Czesław Ulanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
45
(30,61%)
Piotr Sylwester Jurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNA RZECZPOSPOLITA GRABOWIECKA
32
(21,77%)
Łukasz Steć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADZIEJA GMINY
57
(38,78%)
Okręg 6
Marcin Krauze
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIARYGODNI, ODPOWIEDZIALNI, NIEZALEŻNI
25
(22,94%)
Stanisław Roman Korzeniowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
53
(48,62%)
Małgorzata Krawczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNA RZECZPOSPOLITA GRABOWIECKA
31
(28,44%)
Okręg 7
Bronisławka, Dańczypol, Henrykówka
Pokaż więcej
Zbigniew Stanisław Czerwonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
37
(39,36%)
Katarzyna Uleryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNA RZECZPOSPOLITA GRABOWIECKA
10
(10,64%)
Beata Kołtun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOŁTUN BEATA
47
(50,00%)
Okręg 8
Grabowiec-Góra (od nr 1 - 106)
Pokaż więcej
Elżbieta Czata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIARYGODNI, ODPOWIEDZIALNI, NIEZALEŻNI
81
(65,85%)
Sławomir Mieczysław Skrzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
29
(23,58%)
Andrzej Kaczmara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNA RZECZPOSPOLITA GRABOWIECKA
13
(10,57%)
Okręg 9
Grabowiec-Góra (od nr 107 - 220)
Pokaż więcej
Ewa Barbara Pijajko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIARYGODNI, ODPOWIEDZIALNI, NIEZALEŻNI
48
(53,33%)
Aneta Kozłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
33
(36,67%)
Urszula Szczuka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNA RZECZPOSPOLITA GRABOWIECKA
9
(10,00%)
Okręg 10
Rogów, Siedlisko, Żurawlów
Pokaż więcej
Marta Greniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
72
(45,86%)
Anna Barbara Gmitrowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNA RZECZPOSPOLITA GRABOWIECKA
20
(12,74%)
Karol Damian Chilewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADZIEJA GMINY
65
(41,40%)
Okręg 11
Grabowczyk, Szystowice
Pokaż więcej
Jolanta Buczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIARYGODNI, ODPOWIEDZIALNI, NIEZALEŻNI
36
(30,25%)
Krzysztof Dariusz Jaroszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
41
(34,45%)
Marta Małgorzata Hanulak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNA RZECZPOSPOLITA GRABOWIECKA
9
(7,56%)
Kazimierz Stanisław Pietnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADZIEJA GMINY
33
(27,73%)
Okręg 12
Ornatowice, Ornatowice-Kolonia, Skibice
Pokaż więcej
Irena Nowosad
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIARYGODNI, ODPOWIEDZIALNI, NIEZALEŻNI
19
(13,97%)
Zbigniew Stanisław Wójciuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
107
(78,68%)
Ewa Dorota Buczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNA RZECZPOSPOLITA GRABOWIECKA
10
(7,35%)
Okręg 13
Majdan Tuczępski, Wólka Tuczępska
Pokaż więcej
Małgorzata Elżbieta Lackowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
30
(24,00%)
Mirosław Adamczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNA RZECZPOSPOLITA GRABOWIECKA
36
(28,80%)
Jan Kazimierz Panas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADZIEJA GMINY
59
(47,20%)
Okręg 14
Stanisław Michał Radelczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIARYGODNI, ODPOWIEDZIALNI, NIEZALEŻNI
10
(8,85%)
Piotr Zygmunt Karczmarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
64
(56,64%)
Wiesława Żółkiewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNA RZECZPOSPOLITA GRABOWIECKA
24
(21,24%)
Piotr Sebastian Skrzypek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADZIEJA GMINY
15
(13,27%)
Okręg 15
Skomorochy Doże, Skomorochy Małe
Pokaż więcej
Ewa Hrycaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIARYGODNI, ODPOWIEDZIALNI, NIEZALEŻNI
23
(14,74%)
Beata Robaczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
63
(40,38%)
Dariusz Wojciech Walkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNA RZECZPOSPOLITA GRABOWIECKA
20
(12,82%)
Beata Jolanta Szatraj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADZIEJA GMINY
50
(32,05%)