Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bałdowo, Knybawa
Pokaż więcej
Sylwester Jaśkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BZOWSKIEGO
4
(0,93%)
Iwona Jadwiga Gzik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
113
(26,16%)
Helena Krystyna Engler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA TCZEW
115
(26,62%)
Paweł Bogumił Szreder
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE NA PLUS
97
(22,45%)
Lech Józef Styka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY
62
(14,35%)
Krzysztof Grzegorz Grądziel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GRĄDZIEL
41
(9,49%)
Okręg 2
Lech Zaremba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(9,58%)
Wioleta Nűrnberg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA TCZEW
169
(47,61%)
Przemysław Chromik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY
152
(42,82%)
Okręg 3
Zbigniew Wojszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA TCZEW
207
(50,61%)
Anna Bernadeta Kata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY
202
(49,39%)
Okręg 4
Młynki, Zwierzynek, Zabagno, Waćmierek
Pokaż więcej
Piotr Wojciech Biernat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BZOWSKIEGO
11
(6,83%)
Anna Barbara Łepek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(19,25%)
Ewelina Maria Bereza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA TCZEW
22
(13,66%)
Krystian Henryk Tafliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY
97
(60,25%)
Okręg 5
Boroszewo, Damaszka, Wędkowy, Liniewko, Małżewo, Małżewko
Pokaż więcej
Jerzy Bernard Szmuda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BZOWSKIEGO
25
(4,84%)
Zbigniew Kazimierz Kamiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(13,18%)
Michał Krzysztof Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA TCZEW
173
(33,53%)
Łukasz Górski
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE NA PLUS
55
(10,66%)
Sławomir Kurczyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY
180
(34,88%)
Renata Elżbieta Jeżewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSTAŃ
15
(2,91%)
Okręg 6
Turze, Rukosin
Pokaż więcej
Zdzisław Antoni Wojewódka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BZOWSKIEGO
33
(6,40%)
Katarzyna Barbara Węsierska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(19,38%)
Joanna Justyna Sopata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA TCZEW
127
(24,61%)
Sławomir Andrzej Guziński
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE NA PLUS
61
(11,82%)
Marek Jan Stelmach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY
195
(37,79%)
Okręg 7
Lubiszewo, Stanisławie, Goszyn
Pokaż więcej
Krzysztof Mieczysław Jagielski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(17,24%)
Ewa Kuliszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA TCZEW
141
(28,60%)
Karolina Bogumiła Filcek
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE NA PLUS
136
(27,59%)
Radosław Piotr Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY
131
(26,57%)
Okręg 8
Piotr Józef Piłat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA TCZEW
188
(33,16%)
Zbigniew Braun
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE NA PLUS
213
(37,57%)
Witold Jan Surwiło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY
166
(29,28%)
Okręg 9
Sławomir Łukasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BZOWSKIEGO
29
(8,76%)
Andrzej Okuniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA TCZEW
95
(28,70%)
Roman Dariusz Burczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY
207
(62,54%)
Okręg 10
Dąbrówka, Mieścin
Pokaż więcej
Zenon Piotr Lica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA TCZEW
135
(50,94%)
Bogdan Feliks Żołnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY
130
(49,06%)
Okręg 11
Zajączkowo, Zajączkowo-Dworzec
Pokaż więcej
Sylwia Kujawińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BZOWSKIEGO
11
(5,95%)
Monika Agnieszka Liżewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(15,14%)
Jacek Paweł Kusio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA TCZEW
68
(36,76%)
Piotr Hinc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY
78
(42,16%)
Okręg 12
Miłobądz, Mały Miłobądz
Pokaż więcej
Piotr Tomasz Freda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(5,59%)
Jacek Leszek Opałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY
89
(20,75%)
Wiesław Maria Kożyczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP KORUPCJI I PATOLOGII
75
(17,48%)
Anna Siwiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SIWIAK
241
(56,18%)
Okręg 13
Tczewskie Łąki, Czatkowy
Pokaż więcej
Mariola Anna Szulc-Boczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BZOWSKIEGO
20
(4,81%)
Karol Patryk Neubert
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(9,38%)
Bogdan Mirosław Jasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA TCZEW
70
(16,83%)
Andrzej Zenon Panieczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY
103
(24,76%)
Iwona Maria Kończyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY KOŃCZYŃSKIEJ
184
(44,23%)
Okręg 14
Szczerbięcin, Łukocin, Dalwin, Świetlikowo, Malenin
Pokaż więcej
Mirosław Józef Rodnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BZOWSKIEGO
58
(11,58%)
Mariola Maria Kozak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(9,98%)
Anna Maria Dobrowolska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA TCZEW
92
(18,36%)
Andrzej Janusz Richert
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE NA PLUS
19
(3,79%)
Mariusz Leon Kapusta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY
87
(17,37%)
Roman Franciszek Wendt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY ROMAN WENDT
151
(30,14%)
Krystian Jan Pażuchowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIADOMY TCZEW
44
(8,78%)
Okręg 15
Gniszewo, Śliwiny
Pokaż więcej
Łukasz Mieczysław Bzowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA BZOWSKIEGO
4
(1,67%)
Eligiusz Wiesław Michalak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(6,69%)
Zenon Staszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA TCZEW
90
(37,66%)
Andrzej Paweł Błaszkowski
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE NA PLUS
42
(17,57%)
Maria Cimek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY
87
(36,40%)