Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Bąków, Bąków Kolonia.
Pokaż więcej
Krzysztof Bogdan Gałek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(33,99%)
Krzysztof Stanisław Piorun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA
58
(37,91%)
Monika Zofia Ruszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARKA MARASKA
33
(21,57%)
Kamil Adam Pańczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
10
(6,54%)
Okręg 2
Sołectwo Brogowa.
Pokaż więcej
Jerzy Stanisław Wojtunik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
103
(60,59%)
Piotr Wiesław Fijołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA
50
(29,41%)
Zenon Mieczysław Kwiecień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA OWCZARSKIEGO
17
(10,00%)
Okręg 3
Sołectwa: Karczówka, Klonowa, Władysławów.
Pokaż więcej
Marian Smolarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA
63
(48,84%)
Łukasz Mateusz Roszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA OWCZARSKIEGO
52
(40,31%)
Stanisław Adam Moskwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARKA MARASKA
14
(10,85%)
Okręg 4
Sołectwo Krzesławice.
Pokaż więcej
Kazimierz Nawrocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA OWCZARSKIEGO
52
(25,00%)
Dariusz Marasek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARKA MARASKA
47
(22,60%)
Hieronim Zdzisław Seta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY RUSINÓW
109
(52,40%)
Okręg 5
Sołectwo Gałki.
Pokaż więcej
Władysław Bogumił Osiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(23,76%)
Cezary Wojciech Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA
62
(34,25%)
Stanisław Franciszek Wlazło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARKA MARASKA
64
(35,36%)
Michał Chałas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
12
(6,63%)
Okręg 6
Sołectwo Grabowa.
Pokaż więcej
Marek Marian Wlazło
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
141
(65,28%)
Iwona Jadwiga Wlazło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA
22
(10,19%)
Andrzej Adam Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA OWCZARSKIEGO
26
(12,04%)
Wojciech Macieja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARKA MARASKA
16
(7,41%)
Dawid Patryk Jędrzejczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
11
(5,09%)
Okręg 7
Sołectwo Nieznamierowice od nr 1 do nr 66.
Pokaż więcej
Marek Wojciech Kaczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(36,72%)
Elżbieta Agnieszka Wrzosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA
87
(49,15%)
Krzysztof Grzegorz Lechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
25
(14,12%)
Okręg 8
Sołectwo Nieznamierowice od nr 67 do nr 129.
Pokaż więcej
Stanisław Koc
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(55,63%)
Krzysztof Bolesław Baranowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA
52
(32,50%)
Wiesław Tadeusz Malec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARKA MARASKA
8
(5,00%)
Dawid Walasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
11
(6,88%)
Okręg 9
Sołectwo Przystałowice Małe.
Pokaż więcej
Wiesław Kowalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(29,52%)
Marzena Barbara Marchewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARKA MARASKA
160
(70,48%)
Okręg 10
Sołectwo Rusinów ulice: Borowska, Główna, Ogrodowa, Północna, Starowiejska.
Pokaż więcej
Danuta Papis
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(26,14%)
Józef Franciszek Stachniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA
52
(33,99%)
Marian Sobolewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA OWCZARSKIEGO
61
(39,87%)
Okręg 11
Sołectwo Rusinów ulice: Leśna, Stegny, Szkolna, Zaszkolna, Żeromskiego.
Pokaż więcej
Janusz Madej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(43,92%)
Franciszek Kietliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA
54
(36,49%)
Barbara Kazimiera Juszczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARKA MARASKA
29
(19,59%)
Okręg 12
Sołectwo Rusinów ulice: Kolejowa, Lekarska, Opoczyńska, Przysuska, Rolna, Strażacka, Warszawska, Zaciszna, Zakościele.
Pokaż więcej
Tadeusz Tomasz Kietla
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
85
(50,60%)
Tadeusz Jan Papis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA
27
(16,07%)
Waldemar Wojciech Bańka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA OWCZARSKIEGO
29
(17,26%)
Dariusz Sławomir Wojtunik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARKA MARASKA
18
(10,71%)
Norbert Igor Drab
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
9
(5,36%)
Okręg 13
Sołectwo Wola Gałecka.
Pokaż więcej
Mirosław Andrzej Oracz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(37,01%)
Barbara Pęzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA
53
(41,73%)
Justyna Anna Wasilewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARKA MARASKA
19
(14,96%)
Piotr Zaraś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
8
(6,30%)
Okręg 14
Sołectwo Zychorzyn od nr 1 do nr 68).
Pokaż więcej
Stanisław Pomykała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(53,38%)
Renata Maria Rogulska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA
43
(32,33%)
Barbara Irena Ziębicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA OWCZARSKIEGO
10
(7,52%)
Mariusz Józef Dobryszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
9
(6,77%)
Okręg 15
Sołectwo Zychorzyn od nr 69 do nr 133.
Pokaż więcej
Marcin Adam Woźnica
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(20,62%)
Dorota Maria Jaciubek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA
32
(32,99%)
Krzysztof Stanisław Kaźmierczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA OWCZARSKIEGO
8
(8,25%)
Sylwester Chałubiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
37
(38,14%)