Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Babice: 1 - 40, 48, 50 - 95, 191, 202, 204
Pokaż więcej
Marek Staszkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(54,55%)
Alina Teresa Błońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA PAWŁOWSKIEGO "DALSZY ROZWÓJ GMINY"
60
(45,45%)
Okręg 2
Babice: 96 - 163, 195 - 196, 198 - 199, 200
Pokaż więcej
Marek Zygmunt Bosak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(52,31%)
Jan Dańczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA PAWŁOWSKIEGO "DALSZY ROZWÓJ GMINY"
62
(47,69%)
Okręg 3
Babice: 41 - 47, 49, 163A - 190, 192 - 194, 197, 199A, 199B, 201 - 201A, 203, 205 - 224
Pokaż więcej
Marek Szymon Jaszyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(39,39%)
Mariusz Kazimierz Kołcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA PAWŁOWSKIEGO "DALSZY ROZWÓJ GMINY"
60
(60,61%)
Okręg 4
Bachów: 1 - 40, 51, 146 - 194
Pokaż więcej
Grzegorz Ryszard Urban
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(52,80%)
Roman Jacek Sapa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA PAWŁOWSKIEGO "DALSZY ROZWÓJ GMINY"
59
(47,20%)
Okręg 5
Bachów: 41 - 50, 52 - 143
Pokaż więcej
Zdzisław Urban
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116
(78,38%)
Ewa Janina Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA PAWŁOWSKIEGO "DALSZY ROZWÓJ GMINY"
32
(21,62%)
Okręg 6
Chyrzyna, Kupna
Pokaż więcej
Janusz Cap
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(38,30%)
Piotr Tomasz Gierula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA PAWŁOWSKIEGO "DALSZY ROZWÓJ GMINY"
58
(61,70%)
Okręg 7
Krzywcza: 1 - 79, 136 - 139, 151 - 151A, 153 - 153D, 164 - 166
Pokaż więcej
Artur Kazimierz Ziemiański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(37,21%)
Zygmunt Aleksander Sobol
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA PAWŁOWSKIEGO "DALSZY ROZWÓJ GMINY"
81
(62,79%)
Okręg 8
Krzywcza: 80 - 135, 140 - 150, 152, 154 - 163, 167 - 173
Pokaż więcej
Piotr Wanat
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(46,34%)
Wacław Leszek Sobol
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA PAWŁOWSKIEGO "DALSZY ROZWÓJ GMINY"
17
(13,82%)
Wiesław Marian Fedyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU
49
(39,84%)
Okręg 9
Reczpol: 2 - 87B, 88 - 89A, 90 - 91, 93, 138 - 142, 155, 157 - 158, 176 - 182
Pokaż więcej
Stanisław Bajda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
94
(47,47%)
Maria Pawłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA PAWŁOWSKIEGO "DALSZY ROZWÓJ GMINY"
104
(52,53%)
Okręg 10
Reczpol: 87C, 87D, 89B - 89D, 92, 94 - 137, 143 - 154, 156, 159 - 170
Pokaż więcej
Wiesława Teresa Zatwardnicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
106
(57,30%)
Maciej Jan Wanat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA PAWŁOWSKIEGO "DALSZY ROZWÓJ GMINY"
79
(42,70%)
Okręg 11
Ruszelczyce: 1 - 50A, 115
Pokaż więcej
Jarosław Piotr Król
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(46,21%)
Ryszard Kurasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA PAWŁOWSKIEGO "DALSZY ROZWÓJ GMINY"
71
(53,79%)
Okręg 12
Ruszelczyce: 51 - 114, 116 - 118
Pokaż więcej
Tomasz Kurpyta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(40,49%)
Grzegorz Pawłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA PAWŁOWSKIEGO "DALSZY ROZWÓJ GMINY"
97
(59,51%)
Okręg 13
Bogusław Krawczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(59,28%)
Stanisław Jan Łabaziewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA PAWŁOWSKIEGO "DALSZY ROZWÓJ GMINY"
79
(40,72%)
Okręg 14
Marian Stanisław Świgoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(45,07%)
Leszek Ławryniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA PAWŁOWSKIEGO "DALSZY ROZWÓJ GMINY"
39
(54,93%)
Okręg 15
Wola Krzywiecka
Pokaż więcej
Bogusław Edward Krzywiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(49,50%)
Kazimierz Władysław Kurasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WACŁAWA PAWŁOWSKIEGO "DALSZY ROZWÓJ GMINY"
101
(50,50%)