Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Ostróda
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU OSTRÓDA
-
1
Marta Kuzyk
252
(1,97%)
-
2
Jan Andrzej Otremba
128
(1,00%)
-
8
Ewelina Linda
18
(0,14%)
-
3
Marcin Daniel Żegunia
45
(0,35%)
-
6
Emilia Rybińska
49
(0,38%)
-
9
Andrzej Filipiuk
159
(1,25%)
-
7
Wojciech Ziober
57
(0,45%)
-
5
Anna Agata Pawlik
71
(0,56%)
-
4
Bożena Janowicz
28
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"
-
2
Justyna Maciak
102
(0,80%)
-
4
Grażyna Teresa Kośman
95
(0,74%)
-
5
Bogdan Szewczyk
31
(0,24%)
-
3
Stanisław Eugeniusz Makowski
46
(0,36%)
-
8
Anna Janina Gwara
47
(0,37%)
-
9
Tomasz Kowalewski
39
(0,31%)
-
6
Wioletta Bogusława Malecka
50
(0,39%)
-
7
Zbigniew Mordziński
24
(0,19%)
-
1
Włodzimierz Michał Brodiuk
705
(5,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO WSPÓLNE"
-
5
Małgorzata Sylwia Joniec
182
(1,43%)
-
9
Wioletta Beata Pietkiewicz
176
(1,38%)
-
4
Julian Pawłowski
205
(1,61%)
-
6
Barbara Ławnicka
115
(0,90%)
-
3
Jacek Krzekotowski
135
(1,06%)
-
8
Ewa Błażejowska
83
(0,65%)
-
2
Grzegorz Wiesław Wróbel
317
(2,48%)
-
1
Waldemar Gazda
396
(3,10%)
-
7
Artur Munje
799
(6,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPARTYJNI NIEZALEŻNI
-
1
Agnieszka Michalak
685
(5,37%)
-
4
Dorota Szczurowska
125
(0,98%)
-
2
Marek Woźniak
172
(1,35%)
-
7
Jacek Szczepański
50
(0,39%)
-
3
Dorota Jung
227
(1,78%)
-
5
Jarosław Krupa
67
(0,52%)
-
8
Maciej Schwarz
38
(0,30%)
-
9
Dominika Marczuk
66
(0,52%)
-
6
Przemysław Ławnicki
35
(0,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Cezary Henryk Pec
408
(3,20%)
-
2
Piotr Krzysztof Panek
232
(1,82%)
-
5
Wiesława Szczygielska
55
(0,43%)
-
3
Alina Nowohońska
181
(1,42%)
-
9
Andrzej Józef Giza
68
(0,53%)
-
8
Anna Agnieszka Rogowska
30
(0,23%)
-
4
Andrzej Gross
68
(0,53%)
-
6
Agnieszka Magdalena Turlińska
62
(0,49%)
-
7
Stanisław Walas
48
(0,38%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Marcin Jan Sudwoj
65
(0,51%)
-
1
Krzysztof Żynda
930
(7,28%)
-
2
Jarosław Mańka
236
(1,85%)
-
5
Wioletta Anna Bojar
306
(2,40%)
-
8
Wioletta Ewa Bukowska
205
(1,61%)
-
4
Zbigniew Ciepiełuch
103
(0,81%)
-
3
Jolanta Dakowska
534
(4,18%)
-
6
Anna Seweryn-Jędrzejczyk
75
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marek Gołębiewski
379
(2,97%)
-
4
Adam Adamski
112
(0,88%)
-
1
Dariusz Andrzej Struk
605
(4,74%)
-
9
Barbara Żmijewska
160
(1,25%)
-
8
Anna Prokopiuk
71
(0,56%)
-
6
Krystyna Gruszecka
105
(0,82%)
-
7
Anna Monika Trzciałkowska
43
(0,34%)
-
2
Stanisław Jerzy Orzechowski
980
(7,68%)
-
5
Krzysztof Bernard Komornicki
39
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZGODA I ROZWÓJ"
-
1
Olgierd Dąbrowski
459
(3,60%)
-
2
Cezary Wawrzyński
175
(1,37%)
-
3
Teresa Jadwiga Porowska
9
(0,07%)
-
5
Mirosław Bobel
22
(0,17%)
-
4
Małgorzata Zalewska
63
(0,49%)
-
6
Iwona Mariola Baran
50
(0,39%)
-
7
Magda Kowieska
31
(0,24%)
-
8
Jan Raszyński
24
(0,19%)
-
9
Rafał Marek Pisarski
15
(0,12%)
Okręg 2
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU OSTRÓDA
-
1
Edmund Winnicki
1 443
(14,72%)
-
2
Marian Dziurzyński
200
(2,04%)
-
3
Alicja Kulesza-Gulczyńska
124
(1,27%)
-
4
Jolanta Maria Pilcek
124
(1,27%)
-
6
Dariusz Stanisław Gościniak
113
(1,15%)
-
7
Bogusław Zbigniew Safijański
175
(1,79%)
-
5
Jolanta Łucja Jankowiak-Wydra
89
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"
-
1
Andrzej Kikoła
515
(5,25%)
-
6
Paweł Jerzy Kowalski
29
(0,30%)
-
2
Bogdan Jan Głowacz
372
(3,80%)
-
5
Agnieszka Nalikowska
45
(0,46%)
-
7
Ewa Wasiuk
89
(0,91%)
-
3
Barbara Krystyna Tolak
113
(1,15%)
-
4
Tomasz Wasilewski
80
(0,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPARTYJNI NIEZALEŻNI
-
3
Grzegorz Stanisław Kiebak
27
(0,28%)
-
4
Agnieszka Trampnał-Majewska
12
(0,12%)
-
1
Ernest Tadeusz Grygorczyk
74
(0,75%)
-
2
Mirosław Kazimierz Grzymkowski
42
(0,43%)
-
5
Karolina Elżbieta Łukasik
16
(0,16%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Marek Smutek
151
(1,54%)
-
2
Hubert Ziarek
92
(0,94%)
-
7
Paulina Orłowska
179
(1,83%)
-
4
Magdalena Maria Tchórzewska
17
(0,17%)
-
1
Piotr Strzylak
647
(6,60%)
-
3
Franciszek Kacper Bednarczyk
128
(1,31%)
-
6
Maria Małgorzata Ratajczak
58
(0,59%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Monika Żurawska
131
(1,34%)
-
1
Jerzy Wądołowski
185
(1,89%)
-
2
Małgorzata Ewa Jaśkowiak
390
(3,98%)
-
6
Emilian Władysław Szpechar
50
(0,51%)
-
5
Zenona Maria Tersa
65
(0,66%)
-
4
Małgorzata Pożegowiak-Złamańczuk
42
(0,43%)
-
7
Ryszard Ksawery Jedliński
38
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Sławomir Bardziński
120
(1,22%)
-
3
Bartosz Witos
124
(1,27%)
-
2
Halina Panek
218
(2,22%)
-
5
Monika Zabłocka
122
(1,24%)
-
1
Zygmunt Józef Miś
317
(3,23%)
-
6
Elżbieta Rzepka
174
(1,78%)
-
7
Stanisław Zbigniew Szeluga
359
(3,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZGODA I ROZWÓJ"
-
1
Ewa Irena Szczurowska
550
(5,61%)
-
5
Andrzej Zygmunt Niewiadomski
328
(3,35%)
-
2
Elżbieta Dziubińska
757
(7,72%)
-
4
Ewa Mariola Michałowska
201
(2,05%)
-
6
Tadeusz Sasin
155
(1,58%)
-
7
Leszek Jan Biernacki
312
(3,18%)
-
3
Janusz Roman Sobierajski
210
(2,14%)
Okręg 3
Gmina Ostróda
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU OSTRÓDA
-
1
Andrzej Wiczkowski
942
(15,78%)
-
2
Grażyna Elżbieta Ostas
468
(7,84%)
-
3
Leszek Kwiatkowski
175
(2,93%)
-
6
Bogdan Bartnicki
299
(5,01%)
-
4
Renata Anna Neugebauer
96
(1,61%)
-
5
Dominika Anna Ulaniuk
56
(0,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"
-
5
Albert Filipowicz
21
(0,35%)
-
6
Aleksandra Brodiuk
69
(1,16%)
-
3
Joanna Ewa Kucaba
56
(0,94%)
-
2
Michał Brzostowski
230
(3,85%)
-
4
Dawid Banasiuk
20
(0,33%)
-
1
Anna Małgorzata Sawko
111
(1,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO WSPÓLNE"
-
1
Marek Husar
314
(5,26%)
-
2
Piotr Paweł Dmochewicz
210
(3,52%)
-
4
Ewelina Czerniak
15
(0,25%)
-
3
Sławomir Tomasz Mikołajczyk
137
(2,29%)
-
5
Iwona Alicja Farasiewicz
63
(1,06%)
-
6
Iwona Kozłowska
112
(1,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPARTYJNI NIEZALEŻNI
-
1
Zbigniew Wacław Sobota
58
(0,97%)
-
2
Marta Brzózka
119
(1,99%)
-
6
Bartosz Odoliński
34
(0,57%)
-
4
Patryk Jarosław Redek
13
(0,22%)
-
3
Agnieszka Ewa Stemplewska
48
(0,80%)
-
5
Teresa Szłykowicz
90
(1,51%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Grzegorz Adam Kastrau
391
(6,55%)
-
2
Maciej Zyskowski
36
(0,60%)
-
6
Ewa Gurzyńska
54
(0,90%)
-
4
Małgorzata Czerwonka
88
(1,47%)
-
5
Joanna Krasowska
46
(0,77%)
-
3
Arkadiusz Łopatowski
109
(1,83%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Anna Wielgosz
125
(2,09%)
-
3
Mariusz Krzysztof Bukowski
45
(0,75%)
-
2
Antoni Borowski
100
(1,67%)
-
1
Jowita Sztramska-Oman
248
(4,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Sylwia Aneta Drobot
34
(0,57%)
-
1
Waldemar Piotr Błaszkiewicz
301
(5,04%)
-
2
Szymon Roman Woźniak
287
(4,81%)
-
3
Lubomir Grzegorz Pocałujko
69
(1,16%)
-
4
Monika Małgorzata Szypczyńska
55
(0,92%)
-
6
Irena Zofia Jara
227
(3,80%)
Okręg 4
Gminy: Grunwald, Dabrówno, Miłomłyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU OSTRÓDA
-
4
Janusz Karczewski
58
(0,96%)
-
1
Beata Ewa Mazur
753
(12,46%)
-
2
Janusz Piotr Szraga
177
(2,93%)
-
5
Leszek Tomaszewski
18
(0,30%)
-
3
Ludmiła Małgorzata Nadarzewska
26
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"
-
4
Jan Piotr Kic
31
(0,51%)
-
2
Franciszek Łukasz Brzozowski
293
(4,85%)
-
5
Jadwiga Jarzembowska
48
(0,79%)
-
1
Andrzej Waszczyszyn
737
(12,20%)
-
3
Jadwiga Katarzyna Dymkowska
150
(2,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO WSPÓLNE"
-
1
Karol Fafiński
131
(2,17%)
-
3
Magdalena Małgorzata Wollman
41
(0,68%)
-
2
Bożena Krystyna Berek
46
(0,76%)
-
5
Waldemar Bernard Wójcicki
50
(0,83%)
-
4
Hanna Chrostowska
33
(0,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPARTYJNI NIEZALEŻNI
-
1
Maciej Chmieliński
57
(0,94%)
-
3
Adam Janusz Butrymowicz
211
(3,49%)
-
5
Grażyna Ponichtera
27
(0,45%)
-
2
Rafał Mirosław Bąk
57
(0,94%)
-
4
Karina Anna Sołtan
51
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Brygida Szczepkowska
586
(9,70%)
-
5
Włodzimierz Marchewka
54
(0,89%)
-
3
Paula Franc
17
(0,28%)
-
4
Bartosz Napiórkowski
93
(1,54%)
-
1
Zbigniew Jerzy Pogorzelski
274
(4,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZGODA I ROZWÓJ"
-
1
Jan Henryk Kacprzyk
1 041
(17,23%)
-
3
Róża Lucyna Krześniak
100
(1,65%)
-
2
Ryszard Portka
425
(7,03%)
-
4
Barbara Liberacka
308
(5,10%)
-
5
Andrzej Wiesław Krzemiński
150
(2,48%)
Okręg 5
Gminy: Łukta, Małdyty, Miłakowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU OSTRÓDA
-
4
Mariola Wioletta Mikulska
54
(0,84%)
-
1
Waldemar Skutnik
245
(3,83%)
-
5
Alicja Tomasz
301
(4,70%)
-
6
Jan Stanisław Morzy
177
(2,77%)
-
2
Tadeusz Łopata
155
(2,42%)
-
3
Iwona Zawadzka
44
(0,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"
-
1
Mieczysław Piaścik
313
(4,89%)
-
4
Katarzyna Dąbrowska
41
(0,64%)
-
3
Wojciech Ziembiński
338
(5,28%)
-
2
Bogdan Wiesław Purzycki
368
(5,75%)
-
6
Danuta Melnyk
142
(2,22%)
-
5
Ilona Grabowska
155
(2,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO WSPÓLNE"
-
2
Agnieszka Wiśniewska
101
(1,58%)
-
3
Kazimierz Biedulski
376
(5,88%)
-
1
Paweł Henryk Bielkuński
276
(4,31%)
-
4
Karolina Olszewska
29
(0,45%)
-
5
Łukasz Basista
51
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPARTYJNI NIEZALEŻNI
-
3
Ewa Szafraniec
46
(0,72%)
-
5
Dominik Radkiewicz
19
(0,30%)
-
4
Agnieszka Iwona Piłat
21
(0,33%)
-
2
Radosław Jarosław Błaszczyk
13
(0,20%)
-
1
Joanna Milena Borowicka
84
(1,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Elżbieta Gąsior
86
(1,34%)
-
2
Jan Marchlewicz
480
(7,50%)
-
5
Jakub Michał Maciołek
60
(0,94%)
-
4
Anna Helena Udała
74
(1,16%)
-
1
Katarzyna Anna Żurawska
242
(3,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Irena Krzywiec
236
(3,69%)
-
3
Adam Patoka
104
(1,63%)
-
2
Anna Grażyna Chrobak
218
(3,41%)
-
4
Marzena Agnieszka Kowalska
85
(1,33%)
-
1
Zbigniew Bartłomiej Zabłocki
744
(11,63%)
-
5
Andrzej Dzieliński
125
(1,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZGODA I ROZWÓJ"
-
1
Rafał Lech
374
(5,85%)
-
2
Alicja Rogowska
44
(0,69%)
-
5
Katarzyna Słoma
89
(1,39%)
-
4
Renata Teresa Bernatowska
26
(0,41%)
-
3
Daniel Ciulak
62
(0,97%)