Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo: Celiny
Pokaż więcej
Marta Maria Komasara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY IWANOWICE
52
(18,91%)
Edward Florian Faracik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(32,36%)
Lucyna Marchańska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
134
(48,73%)
Okręg 2
Część Sołectwa Sieciechowice (ulice: Rynek, Świętego Jana, Kamieniec, Akacjowa, Spacerowa, Parkowa, Świętego Floriana, Brzozowa, Zarzecze, Zakościele, Krakowska, Szkolna, Dębowa, Toporek, Łąkowa).
Pokaż więcej
Marek Franciszek Rerak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA, BEZKONFLIKTOWA GMINA IWANOWICE
42
(20,39%)
Monika Anna Mularczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY IWANOWICE
48
(23,30%)
Zbigniew Stefan Bubak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(21,84%)
Aleksandra Maria Karnia
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(34,47%)
Okręg 3
Część Sołectwa Sieciechowice (ulice: Długa, Wspólna, Cicha, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Folwark, Polna, Złote Łany, Księdza Tomasza Banacha, Słoneczna, Zacisze, Zielona, Stanisława Reya, Zielone Wzgórze, Widokowa, Sosnowa.
Pokaż więcej
Arkadiusz Kamil Niewiadomski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA, BEZKONFLIKTOWA GMINA IWANOWICE
73
(26,26%)
Andrzej Basoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY IWANOWICE
57
(20,50%)
Ireneusz Stanisław Patrzałek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(29,14%)
Elżbieta Zdeb
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(24,10%)
Okręg 4
sołectwa: Grzegorzowice Małe, Grzegorzowice Wielkie, Władysław
Pokaż więcej
Andrzej Roman Czekaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA, BEZKONFLIKTOWA GMINA IWANOWICE
48
(17,84%)
Elżbieta Maria Morek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY IWANOWICE
135
(50,19%)
Jarosław Leszek Karczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(31,97%)
Okręg 5
sołectwo: Iwanowice Włościańskie
Pokaż więcej
Maciej Roman Pycia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA, BEZKONFLIKTOWA GMINA IWANOWICE
98
(30,91%)
Wiesława Musiałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY IWANOWICE
172
(54,26%)
Paweł Michał Krzemiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(14,83%)
Okręg 6
sołectwo: Iwanowice Dworskie
Pokaż więcej
Michał Tomasz Balik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA, BEZKONFLIKTOWA GMINA IWANOWICE
72
(23,92%)
Mateusz Henryk Maślanka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY IWANOWICE
113
(37,54%)
Dionizy Jan Patoła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
116
(38,54%)
Okręg 7
sołectwa: Poskwitów Nowy, Poskwitów Stary, Przestańsko
Pokaż więcej
Roman Włodzimierz Świerk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA, BEZKONFLIKTOWA GMINA IWANOWICE
41
(8,89%)
Krystyna Krzyworzeka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY IWANOWICE
147
(31,89%)
Jolanta Barbara Solarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(7,16%)
Ewa Janina Patoła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY PATOŁY
86
(18,66%)
Alicja Grażyna Góralczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
154
(33,41%)
Okręg 8
sołectwa: Sułkowice, Zagaje
Pokaż więcej
Paweł Adamek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY IWANOWICE
126
(68,48%)
Marta Jolanta Wilczura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(31,52%)
Okręg 9
sołectwa: Biskupice, Lesieniec
Pokaż więcej
Wojciech Marek Balik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA, BEZKONFLIKTOWA GMINA IWANOWICE
19
(7,12%)
Jadwiga Krystyna Nogieć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY IWANOWICE
101
(37,83%)
Mirosława Celina Drożna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(10,86%)
Mirosław Andrzej Rosa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
118
(44,19%)
Okręg 10
sołectwa: Domiarki, Widoma
Pokaż więcej
Sebastian Stanisław Rosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA, BEZKONFLIKTOWA GMINA IWANOWICE
129
(53,31%)
Iwona Bożena Grabara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY IWANOWICE
113
(46,69%)
Okręg 11
sołectwo: Maszków
Pokaż więcej
Stanisław Władysław Małek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA, BEZKONFLIKTOWA GMINA IWANOWICE
78
(28,26%)
Anna Beata Michalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY IWANOWICE
89
(32,25%)
Jolanta Stanisława Ciaranek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
109
(39,49%)
Okręg 12
sołectwo: Zalesie
Pokaż więcej
Edward Tadeusz Stopiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY IWANOWICE
61
(45,19%)
Michał Jakub Jaros
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(21,48%)
Alina Marczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(33,33%)
Okręg 13
sołectwo: Narama
Pokaż więcej
Grzegorz Przemysław Baranik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA, BEZKONFLIKTOWA GMINA IWANOWICE
132
(31,50%)
Paweł Piotr Wywiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY IWANOWICE
189
(45,11%)
Andrzej Wiktor Tomczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(23,39%)
Okręg 14
sołectwa: Krasieniec Stary, Krasieniec Zakupny
Pokaż więcej
Edyta Bożena Kaczmarczyk-Karnia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA, BEZKONFLIKTOWA GMINA IWANOWICE
81
(29,78%)
Renata Burda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY IWANOWICE
191
(70,22%)
Okręg 15
sołectwa: Damice, Żerkowice
Pokaż więcej
Katarzyna Monika Pałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY IWANOWICE
199
(68,38%)
Lucyna Anna Sobczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(31,62%)