Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Kostrzyn nad Odrą.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Janusz Piotr Szymczyk
284
(4,37%)
-
4
Jarosław Jacek Kędzierski
88
(1,35%)
-
6
Estera Zofia Maleńka
95
(1,46%)
-
3
Karolina Anna Prętnicka
127
(1,95%)
-
1
Mieczysław Jaszcz
622
(9,57%)
-
7
Renata Głuszko-Sywulak
164
(2,52%)
-
5
Waldemar Norbert Pańczyk
128
(1,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU
-
6
Izabela Śliwińska
121
(1,86%)
-
1
Andrzej Kail
700
(10,77%)
-
2
Zygmunt Mendelski
385
(5,92%)
-
3
Elżbieta Miszczuk
193
(2,97%)
-
4
Zbigniew Biedulski
113
(1,74%)
-
5
Adriana Anna Bogusz
68
(1,05%)
-
7
Marek Grzegorz Wojciechowski
50
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
-
1
Jakub Ryszard Korżyński
336
(5,17%)
-
2
Marcin Piotr Dłubała
156
(2,40%)
-
3
Anna Komarowska
33
(0,51%)
-
4
Magdalena Karolina Rosa
23
(0,35%)
-
5
Piotr Paweł Szymaszek
40
(0,62%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Elżbieta Maria Wojciechowska
43
(0,66%)
-
2
Andrzej Marian Dudkiewicz
55
(0,85%)
-
1
Bartosz Piotr Gajewski
202
(3,11%)
-
4
Andrzej Bihuniak
109
(1,68%)
-
7
Zenon Gajewski
20
(0,31%)
-
5
Maria Ziołańska
17
(0,26%)
-
6
Agnieszka Górczewska
13
(0,20%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Jacek Kocjan
11
(0,17%)
-
1
Anna Agnieszka Wichlińska
1 140
(17,53%)
-
4
Jerzy Mieczysław Jabłoński
50
(0,77%)
-
3
Alicja Szabat
60
(0,92%)
-
2
Rafał Piotr Karmelita
300
(4,61%)
-
5
Paweł Marcin Witków
8
(0,12%)
-
7
Barbara Jolanta Suchogórska
13
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Zbigniew Stanisław Kluczyński
30
(0,46%)
-
1
Antoni Józef Sołtys
418
(6,43%)
-
7
Marta Gronczakiewicz
53
(0,82%)
-
4
Danuta Pacyk
72
(1,11%)
-
5
Martyna Jolanta Marczuk
35
(0,54%)
-
2
Anna Dobrzańska
117
(1,80%)
-
6
Tomasz Kroczyński
10
(0,15%)
Okręg 2
Miasto i Gmina Witnica.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Józef Kruczkowski
97
(1,91%)
-
5
Wiesława Czarnogrecka
86
(1,69%)
-
1
Paweł Karol Łopatka
568
(11,19%)
-
4
Beata Sylwia Zborowska
48
(0,95%)
-
6
Piotr Krzysztof Smykliński
124
(2,44%)
-
3
Katarzyna Małgorzata Chojnacka
81
(1,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU
-
3
Grażyna Dudek
209
(4,12%)
-
2
Maria Beata Rydel
116
(2,29%)
-
1
Eugeniusz Kurzawski
302
(5,95%)
-
4
Anna Więcławska
97
(1,91%)
-
5
Michał Tworek
137
(2,70%)
-
6
Maciej Marek Dudziak
32
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
-
4
Genowefa Maria Rubaszewska
33
(0,65%)
-
3
Magdalena Kacprzak
41
(0,81%)
-
6
Przemysław Adam Jocz
133
(2,62%)
-
2
Tomasz Wysoczański
282
(5,56%)
-
1
Zenon Tomasz Siwiński
232
(4,57%)
-
5
Małgorzata Stefania Szymaszek
65
(1,28%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Ryszard Migdał
336
(6,62%)
-
2
Ryszard Jan Nowicki
48
(0,95%)
-
5
Czesław Żółtowski
17
(0,33%)
-
3
Dorota Anna Wawrzyniak-Kubicz
80
(1,58%)
-
4
Krystyna Jagoda Flaszyńska
14
(0,28%)
-
6
Ksenia Magdalena Lotyczewska
17
(0,33%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Andrzej Gryczan
20
(0,39%)
-
1
Aleksandra Elżbieta Jasicka-Szabat
243
(4,79%)
-
3
Irena Fabjańczuk
172
(3,39%)
-
5
Piotr Łukasz Jasiński
16
(0,32%)
-
6
Alicja Hilburger
104
(2,05%)
-
2
Zdzisław Jan Mikisz
164
(3,23%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Patrycja Hładka
74
(1,46%)
-
2
Leonard Konieczny
267
(5,26%)
-
4
Rafał Ławniczak
250
(4,93%)
-
6
Czesław Mikołaj Hładki
262
(5,16%)
-
5
Zuzanna Monika Świerzyńska
79
(1,56%)
-
1
Bogumiła Teresa Andruszko
229
(4,51%)
Okręg 3
Miejscowości Gminy Deszczno i Gminy Bogdaniec.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Małgorzata Królak-Bednarczyk
115
(1,87%)
-
1
Roman Fraszczyk
606
(9,88%)
-
2
Jerzy Stanisław Hrybacz
162
(2,64%)
-
3
Jadwiga Szafraniec
340
(5,54%)
-
6
Magdalena Słomińska
379
(6,18%)
-
5
Marek Bednarczyk
142
(2,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU
-
2
Tadeusz Michał Koper
634
(10,34%)
-
6
Urszula Matusiak
62
(1,01%)
-
3
Renata Elżbieta Kowal
48
(0,78%)
-
1
Waldemar Jedynak
414
(6,75%)
-
5
Wojciech Piotr Jessa
56
(0,91%)
-
4
Aleksandra Gireń
68
(1,11%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Paweł Sierpiński
39
(0,64%)
-
1
Maciej Sinkowski
168
(2,74%)
-
2
Ryszard Jerzy Kaliszczak
17
(0,28%)
-
4
Monika Joanna Jaroszewska
33
(0,54%)
-
3
Liliana Ludmiła Wawrzyniak
33
(0,54%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Henryk Kochmański
126
(2,05%)
-
2
Zbigniew Suchecki
175
(2,85%)
-
3
Anna Dorota Witków
164
(2,67%)
-
1
Jarosław Piotr Lewandowicz
721
(11,75%)
-
5
Natalia Ciułek
44
(0,72%)
-
6
Aleksandra Justyna Kubicka
78
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Andrzej Tyszer
89
(1,45%)
-
2
Andrzej Maciej Juszczak
224
(3,65%)
-
3
Ewa Helena Drozd
210
(3,42%)
-
1
Małgorzata Zofia Domagała
841
(13,71%)
-
4
Małgorzata Jolanta Słowińska
49
(0,80%)
-
5
Michał Jakub Szwyndrak
97
(1,58%)
Okręg 4
Miejscowości Gminy:-Lubiszyn,-Kłodawa,-Santok.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Karolina Ewa Szymanek
142
(1,46%)
-
3
Anna Maria Chrystan
119
(1,22%)
-
4
Marek Antoni Bożek
186
(1,91%)
-
1
Karol Zieleński
686
(7,05%)
-
6
Ryszard Laudański
48
(0,49%)
-
8
Paweł Jacek Lawer
278
(2,86%)
-
2
Eugeniusz Leśniewski
380
(3,90%)
-
7
Bożena Kaczor
208
(2,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU
-
5
Ewa Czyżniejewska
177
(1,82%)
-
1
Małgorzata Ludniewska
505
(5,19%)
-
2
Tadeusz Karwasz
402
(4,13%)
-
6
Beata Jolanta Kuźmińska-Rożnowska
52
(0,53%)
-
7
Monika Katarzyna Pietrzak
59
(0,61%)
-
8
Sebastian Maksymilian Skrzypczak
113
(1,16%)
-
4
Alina Krystyna Nowak
166
(1,71%)
-
3
Grzegorz Piotr Helak
179
(1,84%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Stanisław Zbigniew Chudzik
421
(4,33%)
-
3
Teresa Krupieńczyk
99
(1,02%)
-
5
Krzysztof Hurka
149
(1,53%)
-
4
Wanda Jurek
99
(1,02%)
-
2
Tadeusz Piotrowski
224
(2,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Mariusz Stanisław Śpiewanek
1 240
(12,74%)
-
3
Wiesław Bronisław Suchogórski
284
(2,92%)
-
8
Arleta Cyran
244
(2,51%)
-
2
Andrzej Legan
608
(6,25%)
-
5
Grzegorz Zapytowski
457
(4,69%)
-
4
Anna Grochmalska
118
(1,21%)
-
7
Jacek Franciszek Zajączek
89
(0,91%)
-
6
Bogusława Kawalec
70
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Roman Stanisław Król
505
(5,19%)
-
6
Ireneusz Mandziuk
71
(0,73%)
-
2
Roman Koniec
317
(3,26%)
-
4
Elżbieta Kwaśniewicz
222
(2,28%)
-
3
Marta Bobrowska
186
(1,91%)
-
5
Mieczysław Mołodciak
438
(4,50%)
-
7
Magdalena Anna Góra
82
(0,84%)
-
8
Andrzej Górski
111
(1,14%)