Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kamieniec ul. Rolna, Krótka, Kwiatowa, Polna, 1000 - lecia Państwa Polskiego
Pokaż więcej
Stefan Józef Strażyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
131
(55,51%)
Andrzej Stamierowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
105
(44,49%)
Okręg 2
Kamieniec ul. Szkolna, Powstańców Wielkopolskich, Główna, Łąkowa, Handlowa, Geodezyjna, Stolarska
Pokaż więcej
Bernardyna Barbara Ciesielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
86
(50,00%)
Agnieszka Nadobnik
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
86
(50,00%)
Okręg 3
Kamieniec ul. Bukowa, Grodziska, Kasztanowa, Kręta, Klonowa, Lipowa, Ogrodowa, Podgórna, Słoneczna, Stawowa, Sportowa, Topolowa. Plastowo
Pokaż więcej
Maria Wróblewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
100
(48,54%)
Dorota Elżbieta Lembicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
106
(51,46%)
Okręg 4
Cykowo, Cykówko, Cykówiec, Jaskółki, Płastowo
Pokaż więcej
Stanisław Włodarkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
60
(58,25%)
Hanna Matuszak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
43
(41,75%)
Okręg 5
Aleksander Frąckowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
51
(30,54%)
Katarzyna Fiałkowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
51
(30,54%)
Szymon Szymczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(38,92%)
Okręg 6
Kowalewo, Ujazd, Ujazd-Huby.
Pokaż więcej
Zygmunt Stanisław Olszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
104
(69,33%)
Eugeniusz Pazgrat
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
46
(30,67%)
Okręg 7
Konojad, Konojad-Doły.
Pokaż więcej
Stanisław Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
129
(54,43%)
Andrzej Budziński
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
108
(45,57%)
Okręg 8
Anna Kujawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
40
(34,78%)
Krzysztof Bartkowiak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
75
(65,22%)
Okręg 9
Doły, Szczepowice, Maksymilianowo.
Pokaż więcej
Roman Bosy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
107
(61,14%)
Katarzyna Papierz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
68
(38,86%)
Okręg 10
Goździchowo, Łęki Małe, Wilanowo.
Pokaż więcej
Jan Szczepaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
56
(38,89%)
Marcin Golczak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
41
(28,47%)
Witold Piotr Stachowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
47
(32,64%)
Okręg 11
Czesław Kazimierz Materna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
58
(41,43%)
Bartosz Roesler
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
82
(58,57%)
Okręg 12
Kotusz, Łęki Wielkie.
Pokaż więcej
Eugeniusz Skoracki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
84
(41,38%)
Danuta Maria Gabryelska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
119
(58,62%)
Okręg 13
Janusz Matysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
103
(42,92%)
Karol Kasperski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
137
(57,08%)
Okręg 14
Lubiechowo, Puszczykówiec
Pokaż więcej
Krzysztof Stanisław Adamczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
123
(74,10%)
Łukasz Gindera
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
43
(25,90%)
Okręg 15
Wąbiewo, Puszczykowo.
Pokaż więcej
Ilona Ewa Lobka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
87
(51,48%)
Mirosław Michalski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
82
(48,52%)