Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Rzeczniów nr posesji od 1 - 93 i od 157 - 199.
Pokaż więcej
Jacek Wojciech Piątek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(52,48%)
Danuta Przybytniewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(17,02%)
Krzysztof Pucułek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
43
(30,50%)
Okręg 2
Sołectwo: Rzeczniów nr posesji od 95 - 155A i od 201 - 247.
Pokaż więcej
Marek Pastuszka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(45,22%)
Danuta Bożena Bukowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
51
(32,48%)
Bożena Janina Nicpoń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(22,29%)
Okręg 3
Sołectwo: Rzeczniówek.
Pokaż więcej
Karol Dukielski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(32,48%)
Agnieszka Beata Kępczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(17,83%)
Lidia Niedziela
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
78
(49,68%)
Okręg 4
Sołectwa: Rzeczniów-Kolonia, Wincentów.
Pokaż więcej
Witold Sylwester Pastuszka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
105
(61,76%)
Marzena Sobczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(11,18%)
Ewa Halina Stodulska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
46
(27,06%)
Okręg 5
Sołectwa: Jelanka, Grechów, Kotłowacz.
Pokaż więcej
Wioletta Żurek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(59,73%)
Dariusz Pastuszka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(40,27%)
Okręg 6
Sołectwo: Pawliczka.
Pokaż więcej
Leszek Sylwester Feryniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwa: Dubrawa, Zawały.
Pokaż więcej
Szymon Paluch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(20,65%)
Iwona Agnieszka Wójtowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
36
(39,13%)
Piotr Roman Wawrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
37
(40,22%)
Okręg 8
Sołectwo: Grabowiec.
Pokaż więcej
Tomasz Glista
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(30,57%)
Danuta Zofia Kubiś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
97
(42,36%)
Kazimiera Nicpoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
62
(27,07%)
Okręg 9
Sołectwo: Rybiczyzna.
Pokaż więcej
Sławomir Mirosław Kozieł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(40,65%)
Stanisław Bolesław Czarnecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(59,35%)
Anna Wójcik
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
0
(0%)
Okręg 10
Sołectwa: Wólka Modrzejowa, Wólka Modrzejowa-Kolonia.
Pokaż więcej
Mieczysław Marek Zaczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(33,79%)
Ewa Maria Polak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
32
(22,07%)
Piotr Jan Barszcz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(29,66%)
Agnieszka Borcuch
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
21
(14,48%)
Okręg 11
Sołectwa: Pasztowa Wola, Pasztowa Wola-Kolonia.
Pokaż więcej
Małgorzata Justyna Piątkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(60,58%)
Iwona Strąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
13
(12,50%)
Aneta Olesińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(26,92%)
Okręg 12
Sołectwa: Michałów, Płósy.
Pokaż więcej
Krzysztof Wiatrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
47
(44,34%)
Stanisław Julian Derlatka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(27,36%)
Przemysław Kawałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
30
(28,30%)
Okręg 13
Sołectwa: Ciecierówka, Marianów, Osinki.
Pokaż więcej
Tadeusz Adam Jaroszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(33,60%)
Emilia Winerowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
26
(20,80%)
Kinga Agnieszka Mizera
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(20,80%)
Lucyna Pokusa
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
31
(24,80%)
Okręg 14
Sołectwo: Podkońce.
Pokaż więcej
Jadwiga Borek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(61,63%)
Andrzej Antoni Piątek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
31
(36,05%)
Beata Pryciak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2
(2,33%)
Okręg 15
Sołectwa: Stary Rzechów, Rzechów-Kolonia.
Pokaż więcej
Zygmunt Wicik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
94
(59,12%)
Alicja Fura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
24
(15,09%)
Halina Barbara Moskwa
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
41
(25,79%)