Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Biedkowo, Biedkowo-Osada, Drewnowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZEMIANY"
-
17
Jacek Gawłowski
30
(46,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PIETKIEWICZA
-
19
Błażej Łukasz Kurowski
12
(18,46%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Barbara Kulynycz
23
(35,38%)
Okręg 2
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZEMIANY"
-
17
Ewa Markowska
4
(4,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PIETKIEWICZA
-
19
Krzysztof Żołnierewicz
24
(28,57%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Małgorzata Janicka
50
(59,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FROMBORK PERŁA WARMII
-
18
Karol Dziewanowski
6
(7,14%)
Okręg 3
Baranówka, Baranówka-Leśniczówka, Jędrychowo, Krzywiec, Niewiastowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PIETKIEWICZA
-
19
Ryszard Pawluczuk
56
(58,95%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dorota Bebłot
39
(41,05%)
Okręg 4
Nowe Sadłuki, Wielkie Wierzno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZEMIANY"
-
17
Sławomir Janewicz
7
(10,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Robert Ryszard Markun
58
(89,23%)
Okręg 5
Krzyżewo, Narusa, Nowiny, Ronin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZEMIANY"
-
17
Małgorzata Brzezińska
5
(4,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIEŚ NOWA
-
20
Bartosz Karpowicz
57
(46,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PIETKIEWICZA
-
19
Krzysztof Piotr Witkowski
35
(28,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Iwona Obłąk
25
(20,49%)
Okręg 6
Frombork (ulice: Krasickiego, Krzywa, Kwiatowa, Leśna, Ottona Ślizienia, Sadowa, Sanatoryjna)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZEMIANY"
-
17
Agnieszka Katarzyna Wrońska
30
(24,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PIETKIEWICZA
-
19
Teresa Helena Rusnak
64
(51,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agata Kozioł
31
(24,80%)
Okręg 7
Frombork (ulice: Kolonia Robotnicza, Młynarska)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZEMIANY"
-
17
Anna Aleksandra Szyszło
26
(20,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PIETKIEWICZA
-
19
Longina Józefa Woelky
59
(45,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FROMBORK PERŁA WARMII
-
18
Maciej Waldemar Gajowniczek
45
(34,62%)
Okręg 8
Frombork (ulice: Basztowa, Dworcowa, Elbląska, Jaśminowa, Kapelańska, Nadbrzeżna, Parkowa, Portowa, Rybacka)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZEMIANY"
-
17
Sylwia Agnieszka Kalinowska
31
(25,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PIETKIEWICZA
-
19
Marcin Wiktor Zabłocki
56
(45,90%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wioletta Marta Kujawa
35
(28,69%)
Okręg 9
Frombork (ulice: Katedralna, Kopernika, Kościelna, Pocztowa, Rynek, Zielona)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZEMIANY"
-
17
Agnieszka Ros
50
(54,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PIETKIEWICZA
-
19
Krzysztof Piotr Hołubowski
42
(45,65%)
Okręg 10
Frombork (ulice: Błotna, Ogrodowa, Szkolna)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZEMIANY"
-
17
Zygmunt Nowicki
28
(35,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PIETKIEWICZA
-
19
Waldemar Paradowski
13
(16,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FROMBORK PERŁA WARMII
-
18
Łukasz Niedużak
8
(10,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI ZAKRZEWSKIEJ
-
21
Urszula Joanna Zakrzewska
29
(37,18%)
Okręg 11
Frombork (ulica: Mickiewicza)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZEMIANY"
-
17
Dorota Strabel
26
(34,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PIETKIEWICZA
-
19
Magdalena Maria Jakóbczyk
46
(61,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FROMBORK PERŁA WARMII
-
18
Jonatan Łacman
3
(4,00%)
Okręg 12
Frombork (ulice: Braniewska, Polna, Stara, ZHP), Wilanowo-Leśniczówka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZEMIANY"
-
17
Monika Katarzyna Szymanowska
19
(20,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PIETKIEWICZA
-
19
Jadwiga Urbanowicz
39
(42,86%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Jacek Kotowski
32
(35,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FROMBORK PERŁA WARMII
-
18
Karolina Barbara Woźniak
1
(1,10%)
Okręg 13
Frombork (ulica: Osiedle Słoneczne-numery: 7, 9, 11, 13, 14, 16B, 16C, 16D, 26, 26A, 48, 50, 54)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZEMIANY"
-
17
Agnieszka Gdowik-Januszewicz
28
(25,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PIETKIEWICZA
-
19
Beata Agnieszka Fiuk
51
(46,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kamila Jurczak
12
(10,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FROMBORK PERŁA WARMII
-
18
Marek Dziewanowski
19
(17,27%)
Okręg 14
Frombork (ulica: Osiedle Słoneczne-numery: 1, 2abc, 2def, 3, 5, 5D)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZEMIANY"
-
17
Tadeusz Kochański
58
(47,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PIETKIEWICZA
-
19
Wioletta Agnieszka Krukowska
38
(31,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FROMBORK PERŁA WARMII
-
18
Kamil Wojtas
26
(21,31%)
Okręg 15
Frombork (ulica: Osiedle Słoneczne-numery: 4, 6, 8, 10, 12, 16A)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PIETKIEWICZA
-
19
Ewa Błoch
90
(84,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FROMBORK PERŁA WARMII
-
18
Danuta Teresa Paszkiewicz
16
(15,09%)