Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto i gmina Baranów Sandomierski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jacek Rożek
830
(16,28%)
-
2
Krystyna Rusin
609
(11,94%)
-
6
Dariusz Józef Chemel
300
(5,88%)
-
4
Stanisława Gola
206
(4,04%)
-
5
Józefa Kazimiera Marek
88
(1,73%)
-
3
Stanisław Bernad
439
(8,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO
-
6
Natalia Marta Pasek
12
(0,24%)
-
1
Kazimierz Ślęzak
305
(5,98%)
-
2
Edyta Barbara Babiuch-Sroczyńska
174
(3,41%)
-
5
Irena Lulek
27
(0,53%)
-
4
Stanisław Zenon Smykla
72
(1,41%)
-
3
Janusz Jerzy Hynowski
107
(2,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATU TARNOBRZESKIEGO
-
4
Katarzyna Renata Młyniec-Baran
57
(1,12%)
-
2
Elżbieta Krystyna Trześniowska
40
(0,78%)
-
1
Mirosław Stanisław Pluta
558
(10,94%)
-
3
Tomasz Wincenty Pruś
200
(3,92%)
-
5
Justyna Małgorzata Panek
14
(0,27%)
-
6
Łukasz Konrad Byczek
83
(1,63%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Arkadiusz Piotr Tomanek
161
(3,16%)
-
1
Jacek Hynowski
571
(11,20%)
-
3
Marta Beata Rzeszut
49
(0,96%)
-
4
Jan Trela
53
(1,04%)
-
5
Iwona Barbara Stępień
99
(1,94%)
-
6
Magdalena Justyna Magda
45
(0,88%)
Okręg 2
gmina Gorzyce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marian Grzegorzek
692
(12,41%)
-
4
Krzysztof Józef Nowak
139
(2,49%)
-
2
Lucyna Stanisława Łysiak-Kosowska
247
(4,43%)
-
3
Alicja Marta Podkowa-Rękas
149
(2,67%)
-
5
Barbara Prarat
114
(2,04%)
-
6
Andrzej Stasiak
302
(5,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO
-
5
Beata Anna Golec
42
(0,75%)
-
4
Tomasz Sylwester Rychel
27
(0,48%)
-
1
Sylwester Mieczysław Kotwica
259
(4,65%)
-
2
Urszula Jędral
80
(1,43%)
-
3
Piotr Elżakowski
102
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATU TARNOBRZESKIEGO
-
6
Anna Kustra
49
(0,88%)
-
1
Dariusz Krzysztof Bukowski
351
(6,30%)
-
3
Piotr Grzegorz Wołek
47
(0,84%)
-
4
Augustyna Maria Kaniszewska
110
(1,97%)
-
2
Halina Gabriela Jaskuła
72
(1,29%)
-
5
Robert Rączka
36
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Teresa Lipińska
303
(5,43%)
-
2
Tadeusz Juliusz Rękas
441
(7,91%)
-
1
Paweł Bartoszek
1 627
(29,18%)
-
5
Barbara Babiec-Wziątek
80
(1,43%)
-
4
Andrzej Marek Swatek
233
(4,18%)
-
6
Urszula Teresa Chmura
73
(1,31%)
Okręg 3
gmina Grębów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marek Ożga
852
(18,32%)
-
2
Zuzanna Paduch
371
(7,98%)
-
3
Janusz Matusiak
62
(1,33%)
-
4
Jagoda Wilk
117
(2,52%)
-
5
Edward Zbigniew Stępień
152
(3,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO
-
1
Jan Żak
80
(1,72%)
-
2
Krystyna Stanisława Skrzypacz
83
(1,78%)
-
3
Piotr Mieczysław Dul
106
(2,28%)
-
4
Marzena Beata Wójcik
31
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATU TARNOBRZESKIEGO
-
2
Alicja Lucyna Kubiak
348
(7,48%)
-
3
Robert Karol Pędziwiatr
610
(13,12%)
-
1
Krystyna Janina Kozieja
591
(12,71%)
-
4
Monika Zofia Szewc
85
(1,83%)
-
5
Zdzisław Duma
72
(1,55%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Żak
257
(5,53%)
-
1
Dominik Szewc
761
(16,36%)
-
5
Alojzy Jerzy Rębisz
27
(0,58%)
-
3
Dorota Teresa Korczak
39
(0,84%)
-
4
Ewa Kazimiera Tonderys
7
(0,15%)
Okręg 4
miasto i gmina Nowa Dęba
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Tadeusz Jerzy Jadach
293
(4,46%)
-
7
Danuta Tomczyk
104
(1,58%)
-
1
Wojciech Zygmunt Gruszka
494
(7,52%)
-
2
Roman Puzio
299
(4,55%)
-
3
Tomasz Zieliński
719
(10,95%)
-
4
Marzena Jowita Chmielowiec
369
(5,62%)
-
6
Ewa Urszula Jaworska
88
(1,34%)
-
8
Jerzy Sudoł
436
(6,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO
-
4
Leszek Mroczek
278
(4,23%)
-
1
Jerzy Zbigniew Sudoł
417
(6,35%)
-
2
Marek Grzegorz Zięba
438
(6,67%)
-
5
Anna Babula
104
(1,58%)
-
8
Adam Roman Szurgociński
184
(2,80%)
-
6
Bogusław Adam Fryc
100
(1,52%)
-
7
Monika Beata Bojanowska
120
(1,83%)
-
3
Elżbieta Głaz
188
(2,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATU TARNOBRZESKIEGO
-
1
Andrzej Kołodziej
458
(6,97%)
-
5
Jan Serwacy Witkowski
128
(1,95%)
-
7
Piotr Jan Bajda
30
(0,46%)
-
4
Anna Izabela Jasińska-Maćkowiak
104
(1,58%)
-
6
Anna Bożena Taraszka
74
(1,13%)
-
3
Rafał Damian Lewandowski
220
(3,35%)
-
2
Barbara Maria Trzeciak
236
(3,59%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Henryk Tutka
471
(7,17%)
-
2
Sylwia Anna Majewska
77
(1,17%)
-
3
Andrzej Jacek Durtka
91
(1,39%)
-
4
Irena Gil
47
(0,72%)