Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Rościszewo, ulice: Batalionów Chłopskich, Bolesława Prusa, Jana Pawła II, Łąkowa, Ogrodowa, Sierpecka.
Pokaż więcej
Tomasz Szatkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(14,97%)
Maria Bronisława Rokicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
125
(85,03%)
Okręg 2
Rościszewo, ulice: Kardynała Wyszyńskiego, Parkowa, Polna, Władysława Reymonta, Józefa Piłsudskiego.
Pokaż więcej
Włodzimierz Stanisław Antoniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(30,95%)
Alina Kacperska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(69,05%)
Okręg 3
Rościszewo, ulice: Adama Mickiewicza, Armii Krajowej, Fryderyka Chopina, Juliusza Słowackiego, Marii Konopnickiej, Stefana Żeromskiego, Wincentego Witosa, Tadeusza Kościuszki, Szkolna.
Pokaż więcej
Agnieszka Wysocka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(20,63%)
Andrzej Rutecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW
62
(49,21%)
Grzegorz Domański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(30,16%)
Okręg 4
Jolanta Gontarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(14,74%)
Robert Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW
41
(26,28%)
Marek Góralski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(21,79%)
Ireneusz Boruszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
34
(21,79%)
Elżbieta Małgorzata Krasecka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
24
(15,38%)
Okręg 5
Arkadiusz Kłobukowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(43,88%)
Andrzej Goszczycki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(56,12%)
Okręg 6
Nowe Rościszewo, Ostrów, Rumunki-Chwały, Rzeszotary-Zawady
Pokaż więcej
Marcin Kołodziejski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(42,04%)
Kazimierz Jakub Banach
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(57,96%)
Okręg 7
Rzeszotary-Chwały, Rzeszotary-Gortaty, Rzeszotary-Pszczele, Rzeszotary-Stara Wieś
Pokaż więcej
Jacek Kożuchowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102
(53,97%)
Witold Jarosław Dziurlikowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(46,03%)
Okręg 8
Komorowo, Kuski, Śniedzanowo.
Pokaż więcej
Katarzyna Sochocka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(30,82%)
Jacek Bartoszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(69,18%)
Okręg 9
Nowy Zamość, Zamość.
Pokaż więcej
Małgorzata Kaczanowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(28,80%)
Małgorzata Ewa Krasecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(71,20%)
Okręg 10
Łukomie, Łukomie-Kolonia
Pokaż więcej
Jan Krzysztof Skirzyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 11
Borowo, Stopin
Pokaż więcej
Bogdan Tadeusz Mazurowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(66,67%)
Iwona Jadwiga Maciejewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(33,33%)
Okręg 12
Kownatka, Września
Pokaż więcej
Wiesława Antoniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(40,19%)
Grzegorz Sylwester Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(59,81%)
Okręg 13
Babiec Piaseczny
Pokaż więcej
Bogusław Jan Piotrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(54,70%)
Marzanna Dorota Gąsiorowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(45,30%)
Okręg 14
Babiec-Więczanki, Babiec Rżały, Bryski
Pokaż więcej
Dorota Agata Dobiesz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(43,75%)
Iwona Mazurowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
63
(56,25%)
Okręg 15
Pianki, Puszcza, Topiąca
Pokaż więcej
Mirosław Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(26,45%)
Janusz Kaczorowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(33,88%)
Agnieszka Żołnowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
48
(39,67%)