Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Jangrot (Mały koniec, Jangrot Poduchowny, Kresy)
Pokaż więcej
Jerzy Jacek Zaręba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(39,13%)
Lucjan Gajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ
112
(60,87%)
Okręg 2
Jangrot (Duży koniec)
Pokaż więcej
Renata Iwona Kluza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(31,41%)
Andrzej Kuś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ
131
(68,59%)
Okręg 3
Jangrot (Cieplice, Pod Michałówką, Kosmolów)
Pokaż więcej
Grzegorz Ireneusz Nabagło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(46,41%)
Radosław Dawid Kuś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ
112
(53,59%)
Okręg 4
Bernadetta Anna Papaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
129
(67,19%)
Stanisław Marian Pięta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ
63
(32,81%)
Okręg 5
Trzyciąż (Kol. Południowa, Kol. Północna, Piaski), Podchybie
Pokaż więcej
Katarzyna Broda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(36,07%)
Przemysław Ryszard Czapnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ
156
(63,93%)
Okręg 6
Trzyciąż (bloki po POM, osiedle domków jednorodzinnych, Pod Lasem)
Pokaż więcej
Urszula Konstanty
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PALUCH
117
(45,88%)
Waldemar Michał Cader
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ZIEMI OLKUSKIEJ
10
(3,92%)
Piotr Stanisław Kościółek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ
48
(18,82%)
Marceli Stanisław Czekaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOLONIA POD LASEM
80
(31,37%)
Okręg 7
Adrian Marek Szymczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
139
(53,46%)
Mirosław Jan Stanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ
121
(46,54%)
Okręg 8
Glanów, Porąbka
Pokaż więcej
Zbigniew Marian Kocjan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KOCJANA
148
(51,39%)
Grzegorz Jan Kubik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ
140
(48,61%)
Okręg 9
Grzegorz Karol Makowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
143
(67,14%)
Jan Książek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ
70
(32,86%)
Okręg 10
Małyszyce, Ściborzyce
Pokaż więcej
Agnieszka Teresa Paluch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(28,85%)
Przemysław Michał Furgał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ
148
(71,15%)
Okręg 11
Karolina Bożena Latos
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
191
(78,93%)
Jacek Zbigniew Grzywa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ
51
(21,07%)
Okręg 12
Zadroże (Gołębia Góra, Podjangrocie, Studzianki, Skotnica, Glanowska)
Pokaż więcej
Mariusz Grzegorz Grysak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
117
(44,66%)
Andrzej Dziuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ
145
(55,34%)
Okręg 13
Zadroże (Podkrzewie, Krechowa, Stara Wieś)
Pokaż więcej
Beata Mariola Głowacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ
0
(0,00%)
Okręg 14
Edyta Barbara Półtorak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(38,75%)
Józef Jarosław Grzywa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ
98
(61,25%)
Okręg 15
Piotr Andrzej Domagała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(49,63%)
Adam Mirosław Kubik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ
68
(50,37%)