Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Krzynowłoga Mała-ul. Chorzelska, ul. Janowska, ul. Kościelna, ul. Ofiar Faszyzmu, ul. Osiedlowa, ul. Szkolna, ul. Wiśniowa
Pokaż więcej
Jolanta Dawidczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA BACŁAWSKIEGO
74
(50,34%)
Witold Pszczółkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO
73
(49,66%)
Okręg 2
Krzynowłoga Mała-ul. Lipińskiego ps. Mrówka, ul. Mławska, ul. Nadrzeczna, ul. Przasnyska, Wiktorowo
Pokaż więcej
Leszek Roman Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA CHODACZ
0
(0,00%)
Alina Obrębska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA BACŁAWSKIEGO
106
(64,63%)
Dariusz Urbański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO
58
(35,37%)
Okręg 3
Goski-Wąsosze, Krajewo-Wierciochy, Ostrowe-Stańczyki, Ostrowe-Dyle, Ostrowe-Kokacze, Ostrowe-Kopcie, Ostrowe-Przedbory, Piastowo
Pokaż więcej
Marcin Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA BACŁAWSKIEGO
41
(30,37%)
Magdalena Glina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO
58
(42,96%)
Witold Janusz Dzieliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(26,67%)
Okręg 4
Borowe-Gryki, Borowe-Chrzczany, Łoje, Zbrochy, Marianowo
Pokaż więcej
Iwona Teresa Sędrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA CHODACZ
19
(13,19%)
Agnieszka Iwona Otłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA BACŁAWSKIEGO
49
(34,03%)
Zdzisław Łojewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO
76
(52,78%)
Okręg 5
Czaplice-Bąki, Czaplice-Kurki, Czaplice-Miłki, Romany-Sędzięta, Romany-Karcze, Romany-Janki, Romany-Zajki
Pokaż więcej
Jolanta Katarzyna Przybyłek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 6
Chmielonek, Krajewo Wielkie, Krajewo-Darmopychy, Krajewo-Kłódki, Romany-Zalesie, Masiak
Pokaż więcej
Aldona Ostrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA BACŁAWSKIEGO
27
(21,95%)
Sylwia Umińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO
44
(35,77%)
Anna Roman
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(42,28%)
Okręg 7
Chmieleń Wielki, Cichowo, Ożumiech
Pokaż więcej
Marcin Kraus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA CHODACZ
28
(21,21%)
Leonard Mikołajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA BACŁAWSKIEGO
55
(41,67%)
Jan Michał Roman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO
49
(37,12%)
Okręg 8
Plewnik, Grządki, Świniary
Pokaż więcej
Mariusz Gałązka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA BACŁAWSKIEGO
59
(40,41%)
Krzysztof Kukliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO
87
(59,59%)
Okręg 9
Ulatowo-Adamy, Ulatowo-Niwka, Ulatowo-Zalesie, Ulatowo-Rumunek, Ulatowo-Janowięta, Zalesie-Golanki, Zalesie Świniarskie
Pokaż więcej
Ryszard Jeliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA CHODACZ
16
(11,19%)
Wiesław Kołakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA BACŁAWSKIEGO
40
(27,97%)
Renata Smolińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO
65
(45,45%)
Wiesław Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(15,38%)
Okręg 10
Skierkowizna, Ulatowo-Gać, Ulatowo-Borzuchy, Ulatowo-Czerniaki, Ulatowo-Żyły
Pokaż więcej
Artur Umiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA CHODACZ
33
(20,00%)
Marzena Magdalena Smolińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA BACŁAWSKIEGO
48
(29,09%)
Monika Popiołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO
84
(50,91%)
Okręg 11
Bystre-Chrzany, Bystre-Kurzyny, Czarzaste-Błotki, Krajewo-Cepki, Gadomiec-Jędryki, Gadomiec-Jebieńki, Gadomiec-Wyraki, Gadomiec-Trojany, Grabowo-Rżańce, Grabowo-Grądy, Grabowo-Padaki, Grabowo-Skorupki, Grabowo-Zawady, Ślubowo, Wykno Borowe, Kawieczyno
Pokaż więcej
Agnieszka Pszczółkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA CHODACZ
10
(7,75%)
Stanisław Zembrzuski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA BACŁAWSKIEGO
31
(24,03%)
Bogdan Stryjewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO
88
(68,22%)
Okręg 12
Rudno-Kosiły, Rudno Jeziorowe, Rudno Kmiece
Pokaż więcej
Marta Kacprzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA BACŁAWSKIEGO
42
(30,88%)
Robert Kawiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KAWIECKIEGO
22
(16,18%)
Bogdan Kazimierz Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO
23
(16,91%)
Ilona Leleniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUDNA
49
(36,03%)
Okręg 13
Romany-Fuszki, Romany-Sebory, Romany Górskie
Pokaż więcej
Krzysztof Włodkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA CHODACZ
4
(2,76%)
Kamil Gadomski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA BACŁAWSKIEGO
97
(66,90%)
Małgorzata Grzywińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO
44
(30,34%)
Okręg 14
Łanięta, Morawy Wielkie, Morawy-Śliwki, Romany-Janowięta
Pokaż więcej
Ryszard Podlasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA CHODACZ
24
(17,52%)
Adam Wójcicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA BACŁAWSKIEGO
66
(48,18%)
Andrzej Robert Roman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO
47
(34,31%)
Okręg 15
Kaki-Mroczki
Pokaż więcej
Adam Bobiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA CHODACZ
74
(48,05%)
Michał Osiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA BACŁAWSKIEGO
46
(29,87%)
Sławomir Krzysztof Ostrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO
34
(22,08%)