Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Mieroszów Plac Niepodległości
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNA PICHOWICZ LUDZIE PRACA INWESTYCJE
-
17
Tomasz Stanisław Maciejewski
41
(21,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RACZYŃSKIEGO - SKUTECZNOŚĆ I ROZWÓJ
-
16
Robert Sikora
21
(11,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA LIPIŃSKIEGO
-
18
Ilona Henko
73
(39,04%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE TWÓJ MIEROSZÓW
-
15
Jerzy Wojtasik
43
(22,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW ZALAS WSPÓLNIE SŁUŻYMY GMINIE
-
19
Daniel Marek Babiarz
9
(4,81%)
Okręg 2
Miasto Mieroszów ulice: Mikołaja Kopernika, Kościelna, Mała
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNA PICHOWICZ LUDZIE PRACA INWESTYCJE
-
17
Łukasz Zbigniew Kowzan
19
(12,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RACZYŃSKIEGO - SKUTECZNOŚĆ I ROZWÓJ
-
16
Jacek Jankowski
79
(38,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA LIPIŃSKIEGO
-
18
Kazimierz Radwański
49
(32,67%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE TWÓJ MIEROSZÓW
-
15
Paweł Łukasz Siwielec
39
(26,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW ZALAS WSPÓLNIE SŁUŻYMY GMINIE
-
19
Robert Jerzy Jakubowski
28
(18,67%)
Okręg 3
Miasto Mieroszów ulice: Dolna, Krótka, Adama Mickiewicza 1a - 3, 17 - 32
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNA PICHOWICZ LUDZIE PRACA INWESTYCJE
-
17
Dorota Stefaniak
25
(14,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RACZYŃSKIEGO - SKUTECZNOŚĆ I ROZWÓJ
-
16
Henryk Jan Golecki
12
(6,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA LIPIŃSKIEGO
-
18
Marta Studnicka
79
(45,93%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE TWÓJ MIEROSZÓW
-
15
Maja Dominika Okupnik
43
(25,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW ZALAS WSPÓLNIE SŁUŻYMY GMINIE
-
19
Krzysztof Bednarz
13
(7,56%)
Okręg 4
Miasto Mieroszów ulice: Ogrodowa, Podgórze, Władysława Reymonta, Juliusza Słowackiego, Zielna, Stefana Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNA PICHOWICZ LUDZIE PRACA INWESTYCJE
-
17
Tomasz Jeżak
64
(31,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RACZYŃSKIEGO - SKUTECZNOŚĆ I ROZWÓJ
-
16
Henryk Józef Hnatiuk
15
(7,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA LIPIŃSKIEGO
-
18
Ryszard Krzaczek
55
(27,36%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE TWÓJ MIEROSZÓW
-
15
Magdalena Danuta Kluczyńska
28
(13,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW ZALAS WSPÓLNIE SŁUŻYMY GMINIE
-
19
Małgorzata Ewa Szczepaniak
39
(19,40%)
Okręg 5
Miasto Mieroszów ulica: Łąkowa, Adama Mickiewicza 4 - 11b, Robotnicza, Słoneczna, Szpitalna, Wiejska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNA PICHOWICZ LUDZIE PRACA INWESTYCJE
-
17
Patricja Anna Sikora
50
(29,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RACZYŃSKIEGO - SKUTECZNOŚĆ I ROZWÓJ
-
16
Jan Bednarz
16
(9,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA LIPIŃSKIEGO
-
18
Ryszard Jan Sierakowski
73
(42,94%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE TWÓJ MIEROSZÓW
-
15
Krzysztof Sylwester Brych
20
(11,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW ZALAS WSPÓLNIE SŁUŻYMY GMINIE
-
19
Leszek Andrzej Szabłowski
11
(6,47%)
Okręg 6
Miasto Mieroszów ulice: Adama Mickiewicza 12 - 16d, Miła, Nad Potokiem, Przejazd, Wolności 21 - 37
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNA PICHOWICZ LUDZIE PRACA INWESTYCJE
-
17
Agata Małgorzata Dursiewicz
30
(16,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA LIPIŃSKIEGO
-
18
Grażyna Majkowska
97
(53,30%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE TWÓJ MIEROSZÓW
-
15
Maciej Paweł Szczepaniak
47
(25,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW ZALAS WSPÓLNIE SŁUŻYMY GMINIE
-
19
Zbigniew Szałko
8
(4,40%)
Okręg 7
Miasto Mieroszów ulice: Dworcowa, Sportowa, Tkacka, Wolności 1 - 15, Aleja Armii Krajowej
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNA PICHOWICZ LUDZIE PRACA INWESTYCJE
-
17
Karolina Paulina Szczęsna
31
(15,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA LIPIŃSKIEGO
-
18
Wiesław Wielgus
74
(36,82%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE TWÓJ MIEROSZÓW
-
15
Mariusz Matusik
69
(34,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW ZALAS WSPÓLNIE SŁUŻYMY GMINIE
-
19
Urszula Maria Żygało
27
(13,43%)
Okręg 8
Miasto Mieroszów ulice: Polna, Powstańców, Wysoka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNA PICHOWICZ LUDZIE PRACA INWESTYCJE
-
17
Maria Jolanta Chmielnicka
60
(28,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RACZYŃSKIEGO - SKUTECZNOŚĆ I ROZWÓJ
-
16
Małgorzata Beata Sikora
3
(1,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA LIPIŃSKIEGO
-
18
Mariusz Stanisław Mync
85
(40,87%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE TWÓJ MIEROSZÓW
-
15
Magdalena Katarzyna Petela
55
(26,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW ZALAS WSPÓLNIE SŁUŻYMY GMINIE
-
19
Barbara Violetta Szałko
5
(2,40%)
Okręg 9
Miasto Mieroszów ulice: Leśna, Wałbrzyska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNA PICHOWICZ LUDZIE PRACA INWESTYCJE
-
17
Piotr Maciej Nowicki
37
(15,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RACZYŃSKIEGO - SKUTECZNOŚĆ I ROZWÓJ
-
16
Dariusz Władysław Szmulik
22
(9,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA LIPIŃSKIEGO
-
18
Violetta Elżbieta Kopka
94
(40,52%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE TWÓJ MIEROSZÓW
-
15
Sebastian Pacyna
79
(34,05%)
Okręg 10
Miasto Mieroszów ulice: Hoża, Kwiatowa, Strzelców, Wojska Polskiego Sołectwa: Łączna, Różana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RACZYŃSKIEGO - SKUTECZNOŚĆ I ROZWÓJ
-
16
Adam Michał Jurkin
37
(16,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA LIPIŃSKIEGO
-
18
Bogdan Sarnecki
116
(52,02%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE TWÓJ MIEROSZÓW
-
15
Renata Francuz
36
(16,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW ZALAS WSPÓLNIE SŁUŻYMY GMINIE
-
19
Robert Pokrzywa
34
(15,25%)
Okręg 11
Sołectwa: Golińsk, Nowe Siodło
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNA PICHOWICZ LUDZIE PRACA INWESTYCJE
-
17
Danuta Barbara Czerkieska-Synówka
30
(12,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA LIPIŃSKIEGO
-
18
Ryszard Zbigniew Gubernat
56
(23,83%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE TWÓJ MIEROSZÓW
-
15
Kamila Jolanta Milewska
99
(42,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW ZALAS WSPÓLNIE SŁUŻYMY GMINIE
-
19
Elżbieta Anna Kozicka
50
(21,28%)
Okręg 12
Sołectwa: Kowalowa, Unisław Śląski 30 - 82
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA LIPIŃSKIEGO
-
18
Damian Patryk Tarka
36
(15,45%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE TWÓJ MIEROSZÓW
-
15
Maja Beata Sadowy
121
(51,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW ZALAS WSPÓLNIE SŁUŻYMY GMINIE
-
19
Wiesław Michał Zalas
76
(32,62%)
Okręg 13
Sołectwa: Kamionka, Rybnica Leśna, Unisław Śląski 1 - 29, 83 - do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNA PICHOWICZ LUDZIE PRACA INWESTYCJE
-
17
Andrzej Szczepan Gorczyński
58
(20,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RACZYŃSKIEGO - SKUTECZNOŚĆ I ROZWÓJ
-
16
Iwona Bandurska-Szewczyk
80
(28,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA LIPIŃSKIEGO
-
18
Tomasz Adam Osiński
39
(13,93%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE TWÓJ MIEROSZÓW
-
15
Anna Zofia Szczerbuk-Żywczak
42
(15,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW ZALAS WSPÓLNIE SŁUŻYMY GMINIE
-
19
Natalia Maria Szymańska
61
(21,79%)
Okręg 14
Sołectwo Sokołowsko ulice: Główna 36 - do końca, nieparzyste 23 - 35, Osiedle, Parkowa, Różana, Słoneczna, Szkolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNA PICHOWICZ LUDZIE PRACA INWESTYCJE
-
17
Małgorzata Teresa Czachor
57
(30,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RACZYŃSKIEGO - SKUTECZNOŚĆ I ROZWÓJ
-
16
Zofia Ciepielewska
57
(30,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA LIPIŃSKIEGO
-
18
Magdalena Krystyna Inglot
39
(20,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW ZALAS WSPÓLNIE SŁUŻYMY GMINIE
-
19
Ewelina Małys
34
(18,18%)
Okręg 15
Sołectwo Sokołowsko ulice: Główna 1 - 22, parzyste 24 - 34, Pocztowa, Radosna, Unisławska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNA PICHOWICZ LUDZIE PRACA INWESTYCJE
-
17
Bernadyna Renata Grzeszuk
44
(25,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RACZYŃSKIEGO - SKUTECZNOŚĆ I ROZWÓJ
-
16
Dominika Zimnowodzka
70
(40,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA LIPIŃSKIEGO
-
18
Dariusz Rudzki
39
(22,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW ZALAS WSPÓLNIE SŁUŻYMY GMINIE
-
19
Adam Wojnicz
18
(10,53%)