Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Boża Wola-Goleszów
Pokaż więcej
Halina Maria Cebula
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(41,97%)
Jerzy Stanisław Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
159
(58,03%)
Okręg 2
Chorzelów-od nr 1 do nr 239
Pokaż więcej
Stanisław Andrzej Głaz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 3
Chorzelów-od nr 240 do nr 564
Pokaż więcej
Damian Roman Zalot
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
244
(61,31%)
Zofia Krystyna Słaba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY URZĄD SPRAWNA GMINA
154
(38,69%)
Okręg 4
Chorzelów-od nr 565 do końca
Pokaż więcej
Piotr Gamracy
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
264
(69,84%)
Marek Stanisław Kumor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
114
(30,16%)
Okręg 5
Ryszard Józef Szostak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
156
(50,16%)
Krzysztof Zbigniew Mordec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
40
(12,86%)
Bartłomiej Stanisław Duszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA CHRZĄSTOWA
115
(36,98%)
Okręg 6
Bogdan Adam Cygan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
131
(51,57%)
Paweł Grzegorz Ortyl
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
123
(48,43%)
Okręg 7
Podleszany-od nr 1 do nr 301
Pokaż więcej
Roman Jan Szady
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(23,47%)
Stanisław Henryk Smaczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY URZĄD SPRAWNA GMINA
23
(5,40%)
Edward Soboń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
303
(71,13%)
Okręg 8
Podleszany-od nr 302 do końca, Rydzów
Pokaż więcej
Anna Barbara Czerkies
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
146
(33,26%)
Tadeusz Frącz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY URZĄD SPRAWNA GMINA
125
(28,47%)
Wojciech Zaręba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
168
(38,27%)
Okręg 9
Rzędzianowice-od nr 1 do nr 260
Pokaż więcej
Paweł Zygmont
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(28,47%)
Włodzimierz Stanisław Rządzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY URZĄD SPRAWNA GMINA
76
(27,05%)
Helena Marta Krówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
125
(44,48%)
Okręg 10
Rzędzianowice-od nr 261 do końca
Pokaż więcej
Piotr Bieniek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(30,35%)
Zbigniew Kazimierz Surowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY URZĄD SPRAWNA GMINA
66
(25,68%)
Andrzej Michał Klich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
113
(43,97%)
Okręg 11
Trześń-od nr 1 do nr 226
Pokaż więcej
Celina Barbara Szymańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
269
(67,76%)
Leszek Franciszek Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
128
(32,24%)
Okręg 12
Szydłowiec, Trześń-do nr 227 do końca, Wola Chorzelowska
Pokaż więcej
Krzysztof Dziekan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
296
(71,50%)
Anna Leśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
118
(28,50%)
Okręg 13
Wola Mielecka-od nr 1 do nr 275
Pokaż więcej
Zbigniew Jan Wicherski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
185
(43,02%)
Agnieszka Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
177
(41,16%)
Maria Magdalena Jarosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII JAROSZ
68
(15,81%)
Okręg 14
Wola Mielecka-od nr 276 do końca
Pokaż więcej
Tomasz Maksymilian Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
140
(31,89%)
Zofia Józefa Biesiadecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY URZĄD SPRAWNA GMINA
40
(9,11%)
Mariusz Wiesław Kawalec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
259
(59,00%)
Okręg 15
Zofia Anna Załucka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
168
(36,29%)
Zbigniew Jerzy Babula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
164
(35,42%)
Kazimierz Kumorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZ KUMOREK
131
(28,29%)