Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Mucharz – przysiółki: Zapotocze, Prejsówka, od Zielonej w stronę kościoła do drogi k/cmentarza
Pokaż więcej
Andrzej Tadeusz Rolka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
34
(27,64%)
Maciej Grzegorz Szeląg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
36
(29,27%)
Ewa Dębińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MUCHARZ
20
(16,26%)
Ewa Prorok
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(26,83%)
Okręg 2
Sołectwo Mucharz-przysiółki: Rzędziówka, Górka, Osiedle Słoneczne, Działy do Borowiny Skawieckiej
Pokaż więcej
Sabina Ewa Warchoł-Wojdyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
42
(34,15%)
Ireneusz Targosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
49
(39,84%)
Antoni Kupczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MUCHARZ
15
(12,20%)
Marcin Marian Palarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(13,82%)
Okręg 3
Sołectwo Mucharz – przysiółek: Borowina Mucharska od drogi pod cmentarz w stronę kościoła ograniczony drogą od kościoła do Borowiny Skawieckiej i starą drogą krajową.
Pokaż więcej
Jolanta Siemieniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
70
(42,42%)
Józef Szczepan Czaicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
33
(20,00%)
Marta Potoczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MUCHARZ
39
(23,64%)
Michał Dawid Kwak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(13,94%)
Okręg 4
Sołectwo Mucharz – przysiółki: Granica, Pod Górką, Osiedle k/Bacy, Zalesie, /okręg ograniczony starą drogą krajową oraz drogą osiedlową w kierunku Śleszowic
Pokaż więcej
Witold Wata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
55
(44,72%)
Bartłomiej Łukasz Marzec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
5
(4,07%)
Paweł Gołuszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MUCHARZ
24
(19,51%)
Danuta Baca
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(31,71%)
Okręg 5
Sołectwo Skawce – przysiółki: Borowina, Na Górkach, Nad Łączką, Bieńkówka
Pokaż więcej
Jan Paweł Łach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
47
(57,32%)
Tadeusz Sikora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
21
(25,61%)
Robert Huber
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MUCHARZ
9
(10,98%)
Helena Władysława Gajda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5
(6,10%)
Okręg 6
Sołectwo Skawce – przysiółki: Borowina-Nowe Osiedle od potoku Śleszówka do drogi osiedlowej w stronę Śleszowic
Pokaż więcej
Justyna Daria Potoczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
41
(27,33%)
Anna Szczygieł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
62
(41,33%)
Marcin Dariusz Ceremuga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(31,33%)
Okręg 7
Sołectwo Jaszczurowa – przysiółki: Siedlisko, Pod Uwalem, Tomulikówka, Dwór, Sołectwo Jamnik
Pokaż więcej
Janusz Józef Pławny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
24
(13,33%)
Mirosław Bogdan Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
60
(33,33%)
Urszula Maria Wójciga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MUCHARZ
55
(30,56%)
Lucyna Zalewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(22,78%)
Okręg 8
Sołectwo Jaszczurowa – przysiółki: Suszyca, Banówka, Pod Górą
Pokaż więcej
Anna Maria Fila
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
58
(40,85%)
Grzegorz Józef Rokowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
13
(9,15%)
Michał Kamil Bednarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(50,00%)
Okręg 9
Sołectwo Jaszczurowa – przysiółki: Polana, Zagronik, Dudówka, Konikówka, Gronie
Pokaż więcej
Paweł Piotr Płotek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
61
(43,88%)
Zdzisław Julian Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
75
(53,96%)
Dorota Gałuszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MUCHARZ
3
(2,16%)
Okręg 10
Sołectwo Świnna Poręba-przysiółki: Grucówka, Międzypotoki, Zagroda, Kizówka, Borowina
Pokaż więcej
Krystyna Maria Siwek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
44
(35,20%)
Kazimierz Andrzej Głuszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
21
(16,80%)
Robert Gruca
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(48,00%)
Okręg 11
Sołectwo Świnna Poręba-przysiółki: Sobkówka, Bartkówka, Osiedle, Rola, Dyduchówka do drogi nad Domem Kultury, Sołectwo Zagórze
Pokaż więcej
Artur Janusz Polak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
31
(17,13%)
Elżbieta Sikora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
59
(32,60%)
Michał Mosór
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MUCHARZ
50
(27,62%)
Renata Sopicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(22,65%)
Okręg 12
Sołectwo Świnna Poręba – przysiólki: Mielerz, Bukowiec, Banówka, Górnica, Dwór
Pokaż więcej
Małgorzata Pilarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
93
(51,38%)
Szymon Świątek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
18
(9,94%)
Monika Irena Stanaszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(38,67%)
Okręg 13
Sołectwo Koziniec-przysiółki: Merkowo, Podgórze, Pustki
Pokaż więcej
Marta Małgorzata Czechowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
56
(45,16%)
Łukasz Krystian Kurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
35
(28,23%)
Lucjan Grzegorz Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MUCHARZ
8
(6,45%)
Edyta Marcelina Gurdek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(20,16%)
Okręg 14
Sołectwo Koziniec – przysiółki: Kępa, Wiercimakowo, Jamrozowo, Radwanówka
Pokaż więcej
Krystyna Prorok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
57
(48,31%)
Barbara Dyrcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
44
(37,29%)
Jan Fujak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(14,41%)
Okręg 15
Sołectwo Koziniec – przysiółki: Krausowo do drogi w stronę potoku Czerna
Pokaż więcej
Monika Radwan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
60
(53,10%)
Adriana Agnieszka Zycha-Gurdek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
6
(5,31%)
Zygmunt Boczoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(41,59%)