Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bętlewo
Pokaż więcej
Małgorzata Krajewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(38,89%)
Franciszek Jankowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
89
(54,94%)
Edyta Przybyłowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(6,17%)
Okręg 2
Sołectwo Czarne
Pokaż więcej
Lech Waldemar Śliwiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(27,53%)
Marianna Zaborowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
101
(56,74%)
Iwona Żybort
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEKALSKI PAWEŁ
5
(2,81%)
Donata Maria Piotrkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(12,92%)
Okręg 3
Sołectwa: Czerskie Rumunki, Piaseczno
Pokaż więcej
Krystyna Walkowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
97
(42,36%)
Magdalena Rumianowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
67
(29,26%)
Janusz Koszytkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(28,38%)
Okręg 4
Sołectwo Nowa Wieś
Pokaż więcej
Tomasz Wojciech Kotwicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
95
(32,99%)
Wiesław Paweł Gorzechowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(12,50%)
Mariusz Przybyszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PRZYBYSZEWSKIEGO
157
(54,51%)
Okręg 5
Sołectwa: Oleszno, Złowody
Pokaż więcej
Grzegorz Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(20,10%)
Marcin Pilarski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
129
(66,49%)
Kamila Mync
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(13,40%)
Okręg 6
Sołectwo Płonczyn
Pokaż więcej
Wojciech Krzysztof Tuzimek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(28,10%)
Julia Stanisława Markowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
78
(50,98%)
Beata Szpiegowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(20,92%)
Okręg 7
Sołectwo Suradówek
Pokaż więcej
Jadwiga Rohde
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
18
(12,08%)
Krystian Staśkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEKALSKI PAWEŁ
10
(6,71%)
Katarzyna Anna Juras
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(16,78%)
Paulina Trokowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA WIEŚ SURADÓWEK I BAŁDOWO"
96
(64,43%)
Okręg 8
Sołectwo Suszewo
Pokaż więcej
Elżbieta Marchlewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(16,13%)
Mirosław Dynakowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
99
(63,87%)
Krzysztof Winnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEKALSKI PAWEŁ
21
(13,55%)
Angelika Pęzik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(6,45%)
Okręg 9
Sołectwa: Teodorowo, Tupadły
Pokaż więcej
Joanna Grzelakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA-PRACA
33
(18,23%)
Janusz Rapciewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(32,60%)
Renata Mańska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
68
(37,57%)
Franciszek Mieczysław Lewandowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(11,60%)
Okręg 10
Sołectwo Witkowo
Pokaż więcej
Bartłomiej Studziński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(35,59%)
Tomasz Czarnomski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEKALSKI PAWEŁ
5
(2,82%)
Sebastian Pikus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN PIKUS
109
(61,58%)
Okręg 11
Sołectwo Zaduszniki
Pokaż więcej
Katarzyna Piątkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
118
(52,21%)
Jan Wiśniewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
59
(26,11%)
Aurelia Wiącek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEKALSKI PAWEŁ
4
(1,77%)
Ireneusz Korycki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(19,91%)
Okręg 12
Sołectwa: Zakrzewo, Rumunki Tupadelskie
Pokaż więcej
Andrzej Stanisław Krajkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(27,34%)
Radosław Ziółkowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
65
(50,78%)
Wioletta Wiesława Parczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEKALSKI PAWEŁ
12
(9,38%)
Marianna Kamińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(12,50%)
Okręg 13
Wielgie ulice: Cmentarna, Kasztanowa, Komunalna, Kręta, Leniec, Lipnowska, Okrężna, Poprzeczna, Turystyczna, Za Parkiem, Zachodnia, Źródlana
Pokaż więcej
Mariusz Złakowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(38,54%)
Ryszard Kurowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
63
(32,81%)
Kazimierz Olkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEKALSKI PAWEŁ
1
(0,52%)
Żaneta Kępińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(28,13%)
Okręg 14
Wielgie ulice: Bętlewska, Dobrzyńska, Klonowa, Lipowa, Ogrodowa, Olchowa, Polna, Rzemieślnicza, Włocławska
Pokaż więcej
Halina Janina Sztypka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA-PRACA
111
(43,36%)
Żaneta Anna Świerczyńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
105
(41,02%)
Cezary Grzegorz Poznański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEKALSKI PAWEŁ
4
(1,56%)
Maria Jolanta Trzeciakowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(14,06%)
Okręg 15
Wielgie ulice: Krótka, Starowiejska, Szkolna, Żabia
Pokaż więcej
Kazimierz Godlewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(36,84%)
Marek Kowalski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
112
(53,59%)
Paweł Czekalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEKALSKI PAWEŁ
20
(9,57%)