Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ciepielów, Nowe Żabno, Stara Wieś
Pokaż więcej
Danuta Syćko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO
0
(0,00%)
Okręg 2
Kiełcz: ul. Cicha, Dębowa, Krótka, Kolejowa, Leśna, Lipowa, Odrzańska, Poprzeczna, Szosa Bytomska, Wąska
Pokaż więcej
Aleksandra Grządko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO
55
(37,16%)
Zbigniew Ogrodniczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
93
(62,84%)
Okręg 3
Kiełcz: ul. Nowa, Osiedlowa, Przyszłości, Różana, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Szeroka, Szkolna, Zielona
Pokaż więcej
Joanna Marta Kieliszczyk-Grela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO
97
(54,49%)
Kazimiera Stalewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
81
(45,51%)
Okręg 4
Przyborów: ul. Cmentarna, Nowa, Nowosolska, Podwale, Wąska, Zaułek, Leśniczówka Odra
Pokaż więcej
Małgorzata Młynarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO
130
(70,65%)
Ernest Dominik Łuszczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
54
(29,35%)
Okręg 5
Przyborów: ul. Dębowa, Długa, Drzewna, Klonowa, Krótka, Leśna, Lipowa, Okrężna, Podgórna, Szeroka, Leśniczówka Porębów
Pokaż więcej
Robert Majewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO
82
(50,00%)
Ireneusz Getz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
82
(50,00%)
Okręg 6
Przyborów: ul. Boczna, Czysta, Kasztanowa, Łąkowa, Odrzańska, Osiedlowa, Polna, Południowa, Słoneczna, Strażacka, Szkolna
Pokaż więcej
Radosław Daniel Kołpaczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO
114
(59,38%)
Anna Maria Domańska-Frankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
78
(40,63%)
Okręg 7
Lubieszów od nr 1 do nr 45, Wrociszów
Pokaż więcej
Robert Ficner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO
132
(50,00%)
Elwira Stanisława Sroczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
132
(50,00%)
Okręg 8
Sylwia Maria Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO
121
(41,16%)
Kazimierz Statkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
173
(58,84%)
Okręg 9
Lubieszów od nr 45A do końca, ulice: Osiedle Leśne, Osiedle nad Stawem, Osiedle Słoneczne, Osiedle Zielona Polana, Osiedle Zielone Wzgórze, Lelechów, Stary Staw
Pokaż więcej
Marek Sylwester Kozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO
76
(24,92%)
Monika Jadwiga Ostrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
141
(46,23%)
Barbara Wiesława Malczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(28,85%)
Okręg 10
Krzysztof Franciszek Gąsior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO
108
(52,43%)
Daria Legieta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
98
(47,57%)
Okręg 11
Maria Smalec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO
28
(20,74%)
Paweł Zuterek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(79,26%)
Okręg 12
Witold Zarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO
109
(61,93%)
Monika Rozalia Bubel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
67
(38,07%)
Okręg 13
Lubięcin od nr 1 do 43C, 46, 87 do 120A
Pokaż więcej
Czesław Posyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO
93
(50,54%)
Marzena Beata Ryżów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
91
(49,46%)
Okręg 14
Buczków, Lubięcin nr 44, 45, 47 do 86A, 121, przysiółek: Drogoniów, Radosławice, Stawy
Pokaż więcej
Jerzy Pawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO
83
(45,36%)
Sylwia Radziej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
100
(54,64%)
Okręg 15
Dąbrowno, przysiółek: Okopiec, Jeziorna, przysiółek: Józefów, Jodłów
Pokaż więcej
Barbara Kasprzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO
0
(0,00%)