Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Żelechlinek ulice: Akacjowa, Brzozowa, Jałowcowa, Jana Susika, Jarzębinowa, Księdza Witolda Skalskiego, Lipowa, Marii Konopnickiej, Modrzewiowa, Rawska, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Wincentego Witosa, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
Andrzej Jan Grad
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
110
(59,46%)
Urszula Makowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(40,54%)
Okręg 2
Żelechlinek ulice: Cmentarna, Gaj, Henryka Sienkiewicza, Łąkowa, Łódzka, Plac Tysiąclecia, Rolnicza, Targowa, Wyzwolenia, Zakątna, Zielona
Pokaż więcej
Łukasz Piotr Janeczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(37,84%)
Piotr Mikinka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(62,16%)
Okręg 3
Żelechlin: Żelechlin od nr 1 do nr 57A, Modrzewek
Pokaż więcej
Agata Mariola Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(28,78%)
Andrzej Szatkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(71,22%)
Okręg 4
Żelechlin: Żelechlin powyżej nr 57A
Pokaż więcej
Kamil Krzysztof Staroń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(50,71%)
Urszula Agnieszka Szymczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(49,29%)
Okręg 5
Czechowice, Sokołówka
Pokaż więcej
Justyna Walas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(57,14%)
Lucyna Anna Reszka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(42,86%)
Okręg 6
Marek Franciszek Borowiecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(34,29%)
Agnieszka Ewa Matysiak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
69
(65,71%)
Okręg 7
Jan Stanisław Trzonek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
98
(68,06%)
Monika Drągowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM
46
(31,94%)
Okręg 8
Bukowiec, Staropole
Pokaż więcej
Paweł Mariusz Rochala
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(51,15%)
Przemysław Kamiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(48,85%)
Okręg 9
Renata Agnieszka Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(18,52%)
Krzysztof Matysiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(81,48%)
Okręg 10
Anna Kamińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(27,05%)
Andrzej Szewczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(72,95%)
Okręg 11
Diana Anna Mucha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 12
Łochów, Teklin
Pokaż więcej
Joanna Katarzyna Goździk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(54,17%)
Tadeusz Rudziński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(45,83%)
Okręg 13
Feliksów, Józefin
Pokaż więcej
Zbigniew Stanisław Szymański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 14
Kopiec, Naropna
Pokaż więcej
Rafał Dobrowolski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(44,90%)
Marek Daniel Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(55,10%)
Okręg 15
Dzielnica, Gutkowice
Pokaż więcej
Wojciech Kaczorowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(32,95%)
Mariusz Jan Sterna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(67,05%)