Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sławomir Kozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECAKA
76
(45,24%)
Danuta Alicja Karczmarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
92
(54,76%)
Okręg 2
Paweł Grodzicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECAKA
47
(40,52%)
Wioleta Szczęch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
69
(59,48%)
Okręg 3
Babczyzna, Tarkawica: od Nr 98 do Nr 101, od Nr 103 do Nr 104, od Nr 107 do Nr 108, od Nr 114 do końca
Pokaż więcej
Ewelina Błaszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECAKA
86
(58,11%)
Jacek Kopeć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
62
(41,89%)
Okręg 4
Tarkawica: od Nr 1 do Nr 97, Nr 102, od Nr 105 do Nr 106, od Nr 109 do Nr 113
Pokaż więcej
Bożena Marianna Gajo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECAKA
120
(66,30%)
Dorota Katarzyna Jaszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
61
(33,70%)
Okręg 5
Żurawiniec, Żurawiniec-Kolonia
Pokaż więcej
Adam Stanisław Błaszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECAKA
83
(70,34%)
Elżbieta Różyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
35
(29,66%)
Okręg 6
Zofia Halina Szymona
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECAKA
102
(72,86%)
Tomasz Cezary Listosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
38
(27,14%)
Okręg 7
Dębica-Kolonia, Jeleń
Pokaż więcej
Maria Komar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECAKA
70
(51,47%)
Janusz Ryszard Kobyłka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
66
(48,53%)
Okręg 8
Cegielnia, Ostrówek-Kolonia: od Nr 1 do Nr 2A, od Nr 87 do końca
Pokaż więcej
Elżbieta Pogoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECAKA
73
(61,86%)
Małgorzata Maria Krupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
45
(38,14%)
Okręg 9
Ostrówek-Kolonia: od Nr 2B do Nr 86
Pokaż więcej
Halina Bocian
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECAKA
57
(41,30%)
Wojciech Andrzej Borek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
81
(58,70%)
Okręg 10
Jarosław Skubisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECAKA
97
(69,29%)
Barbara Zofia Lis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
43
(30,71%)
Okręg 11
Renata Anna Bocian
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
36
(35,29%)
Tadeusz Szymon Olek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(64,71%)
Okręg 12
Ewa Elżbieta Bejda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECAKA
53
(61,63%)
Marcin Machoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
33
(38,37%)
Okręg 13
Leszkowice: od Nr 1 do Nr 89
Pokaż więcej
Mateusz Marcin Karabela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECAKA
65
(54,17%)
Anna Pachucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
24
(20,00%)
Janina Praczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
31
(25,83%)
Okręg 14
Leszkowice: od Nr 90 do Nr 197
Pokaż więcej
Kajetan Antoni Sidor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECAKA
62
(50,41%)
Krzysztof Ligęza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
61
(49,59%)
Okręg 15
Leszkowice: od Nr 198 do końca
Pokaż więcej
Marta Praczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECAKA
73
(63,48%)
Marek Olek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
42
(36,52%)