Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatWieruszów Ulice: Graniczna, Kępińska, Kolejowa, Kuźnicka, Księdza Mariana Myszkowiaka, Mirkowska, Ostrzeszowska, Podzamcze, Księdza Antoniego Rzadkiego, Rzemieślnicza, Spółdzielcza, Teklinowska, Willowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wieruszów Ulice: Aleja Jacka i Agatki, Bolesławiecka, Buźniczna, Cmentarna, Jarosława Dąbrowskiego, Getta Wieruszowskiego, Jana Kilińskiego, Klasztorna, Mikołaja Kopernika, Krótka, Łąkowa, Adama Mickiewicza, Motowidłowska, Nadrzeczna, Stefana Okrzei, Polna, Poprzeczna, Przechodnia, Klemensa Wierusza, Wincentego Witosa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wieruszów Ulice: Aleja Turystyczna, Bulwar Różany, Braci Polaków, Ciasna, Ciemna, Jana Pawła II, Kaliska, Mała, Nowa, Ogrodowa, Parkowa, Piskorska, Prosta, Rynek, Słoneczna, Sportowa, Warszawska od nr 1 - 90a, Wrocławska, Zamkowa, Zielona.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wieruszów Ulice: Wschodnia, Osiedle Fabryczna blok I, II, IV, VIII, IX, X.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wieruszów Ulice: Osiedle Fabryczna blok nr III, V, VI, VII, XI, XII, XIII, Bursztynowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wieruszów Ulice: Aleja Solidarności, Biskupa Stefana Bareły, Pawła Brylińskiego, Fabryczna, Jałowcowa, Leśna, Marianów, Osiedlowa, Pogodna, Sosnowa, Spokojna, Szkolna, Ustronna, Ludwika Waryńskiego, Osiedle Waryńskiego, Żydowska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wieruszów Ulice: Warszawska od nr 91 - 160, Osiedle Warszawska blok I-VI.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wieruszów Ulice: Władysława Broniewskiego, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, Ignacego Krasickiego, Elizy Orzeszkowej, Bolesława Prusa, Przejazd, Henryka Sienkiewicza, Spacerowa, Wieluńska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wieruszów Ulice: Akacjowa, Brzozowa, Handlowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Klonowa, Księdza Augustyna Kordeckiego, Kwiatowa, Lipowa, Modrzewiowa, Szpitalna, Wiśniowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Teklinów, Nawrotów Sołectwo: Jutrków.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Mirków.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Wyszanów, Mieczków. Sołectwo: Lubczyna.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo: Cieszęcin, Sołectwo: Kowalówka, Sołectwo: Polesie, Sopel.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Kuźnica Skakawska, Kuźnica Skakawska Skakawa, Dobrydział, Sołectwo: Mieleszynek. Sołectwo: Klatka, Mesznary.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Pieczyska, Grześka. Sołectwo: Chobanin, Górka Wieruszowska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów