Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Marian Jagiełło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SOSNOWICA-NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
10
(11,49%)
Marcin Kowaluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
9
(10,34%)
Mariusz Andrzej Hołowieniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
68
(78,16%)
Okręg 2
Nowy Orzechów-część (od numeru 1 do numeru 135)
Pokaż więcej
Agnieszka Anna Szelepajło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SOSNOWICA-NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
33
(31,43%)
Paulina Żarko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
27
(25,71%)
Barbara Bronisława Dorożyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
45
(42,86%)
Okręg 3
Nowy Orzechów (od numeru 136 do końca)
Pokaż więcej
Sławomir Józef Mrugała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SOSNOWICA-NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
23
(25,84%)
Paweł Piekarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
21
(23,60%)
Katarzyna Agnieszka Staniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(31,46%)
Edyta Kowaluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
17
(19,10%)
Okręg 4
Stary Orzechów, Komarówka
Pokaż więcej
Marian Antoni Szuptarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SOSNOWICA-NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
34
(27,64%)
Wojciech Roman Czekalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(37,40%)
Bożena Teresa Gramoszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
43
(34,96%)
Okręg 5
Sosnowica – część (ul. Nowa, ul. Grabowa, ul. Długa, ul. Wierzbowa, ul. Wojska Polskiego numery parzyste od 2 do 100)
Pokaż więcej
Włodzimierz Leszek Maryjewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SOSNOWICA-NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
15
(12,71%)
Maciej Osieleniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
47
(39,83%)
Anna Wołodko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(24,58%)
Ewa Góźdź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
27
(22,88%)
Okręg 6
Sosnowica – część (ul. Hetmańska, ul. Krótka, Plac Kościuszki, ul. Poprzeczna, ul. Spacerowa, ul. Sportowa, ul. Wojska Polskiego numery nieparzyste od 1 do 37), Sosnowica-Dwór
Pokaż więcej
Krzysztof Tomasz Zalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SOSNOWICA-NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
10
(8,85%)
Sylwia Kuśmierowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
10
(8,85%)
Krzysztof Fila
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(36,28%)
Stanisław Bancerz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
52
(46,02%)
Okręg 7
Sosnowica – część (Al. Kasztanowa, ul. Mickiewicza, ul. Nowowiejska, ul. Ogrodowa, ul. Młyńska, ul. Wyzwolenia, ul. Polna, ul. Spokojna, ul. Wojska Polskiego numery nieparzyste od 39 do 83, numery parzyste od 102 do 122)
Pokaż więcej
Tomasz Łobko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SOSNOWICA-NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
37
(32,74%)
Marian Józef Gryciuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(30,97%)
Małgorzata Kołodziej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
41
(36,28%)
Okręg 8
Sosnowica – część (ul. Łęczyńska, ul. Parczewska, ul. Wojska Polskiego numery nieparzyste od 85 do końca, numery parzyste od 124 do końca, Bohutyn, Libiszów
Pokaż więcej
Aneta Agata Stępkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SOSNOWICA-NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
35
(26,72%)
Maria Majewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
40
(30,53%)
Judyta Agnieszka Wach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(25,19%)
Dariusz Ciesielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
23
(17,56%)
Okręg 9
Izabelin, Kropiwki, Mościska, Olchówka, Pasieka, Zacisze
Pokaż więcej
Jacek Mitruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
49
(52,69%)
Aneta Anna Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(29,03%)
Maria Halina Szuta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
17
(18,28%)
Okręg 10
Bożena Marianna Lędźwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SOSNOWICA-NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
14
(18,67%)
Barbara Elżbieta Michta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
22
(29,33%)
Czesław Józef Kalita
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(17,33%)
Henryk Andrzej Grzegorczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
26
(34,67%)
Okręg 11
Lipniak, Pieszowola – część (od numeru 1 do numeru 46)
Pokaż więcej
Robert Dariusz Grzywaczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SOSNOWICA-NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
24
(28,92%)
Dorota Anna Kalinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
23
(27,71%)
Franciszek Czech
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(25,30%)
Daniel Marcin Kowalczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
15
(18,07%)
Okręg 12
Zbójno, Pieszowola – część (od numeru 47 do końca)
Pokaż więcej
Katarzyna Barbara Grzywaczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SOSNOWICA-NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
15
(22,39%)
Marek Stanisław Chibowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
32
(47,76%)
Marcin Grzywaczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
20
(29,85%)
Okręg 13
Mariola Muzyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SOSNOWICA-NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
69
(63,89%)
Patryk Mateusz Koncewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(19,44%)
Barbara Janina Krygier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
18
(16,67%)
Okręg 14
Zienki – część (od numeru 1 do numeru 5)
Pokaż więcej
Janusz Stelmaszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
19
(39,58%)
Robert Marcin Wójtowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(43,75%)
Monika Łopacińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
8
(16,67%)
Okręg 15
Zienki – część (od numeru 6 do końca)
Pokaż więcej
Krystyna Żółkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SOSNOWICA-NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
48
(90,57%)
Sebastian Baryła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
5
(9,43%)
Marek Grzeszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
0
(0,00%)