Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Rudnik : Akacjowa, Bukowa, Cisza, Grabowa, Jesionowa, Jodłowa, Klonowa, Leszczynowa, Nowa, Słoneczna, Sosnowa, Szkolna, Wesoła
Pokaż więcej
Eugeniusz Herbert Kosel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
0
(0,00%)
Okręg 2
Rudnik: Arcybiskupa Gawliny, Mickiewicza, Pawłowska, Starowiejska, Sylwestra, Wiejska
Pokaż więcej
Michał Jan Kowacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
99
(72,26%)
Karina Katarzyna Sukiennik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO PIERUSZKI
38
(27,74%)
Okręg 3
Czerwięcice: Główna; Rudnik: Kozielska, Powstańców Śląskich, Rzeczna, Stawowa
Pokaż więcej
Stefan Józef Absalon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
91
(67,41%)
Marian Krystian Plura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO PIERUSZKI
44
(32,59%)
Okręg 4
Długa, Kolonia, Parkowa, Polna, Słoneczna, Strzybniczek, Zamkowa
Pokaż więcej
Grzegorz Kazimierz Zawojski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZJEDNOCZONA”
9
(9,57%)
Mirosław Jacek Golijasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
85
(90,43%)
Okręg 5
Gamów: Długa, Kurzydyma, Mickiewicza, Modzurowska, Ogrodowa, Stawowa, Szkolna, Wiatrakowa; Sławienko: Kręta
Pokaż więcej
Stefan Jacek Affa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZJEDNOCZONA”
40
(19,80%)
Maria Elżbieta Szreder
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
85
(42,08%)
Grzegorz Sebastian Pendziałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO PIERUSZKI
77
(38,12%)
Okręg 6
Jastrzębie: Raciborska; Ponięcice: Leśna, Łąkowa, Szkolna
Pokaż więcej
Marcin Jerzy Passia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZJEDNOCZONA”
50
(40,65%)
Artur Grzegorz Osak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
73
(59,35%)
Okręg 7
Dolędzin; Modzurów: 1 Maja, Bożka, Księdza Strzybnego, Słowackiego, Wyzwolenia
Pokaż więcej
Barbara Łucja Winkler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
121
(73,78%)
Natalia Mirela Fojcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO PIERUSZKI
43
(26,22%)
Okręg 8
Szonowice: Konopnickiej, Obrońców Pokoju, Słowackiego, Wiosenna, Wygon
Pokaż więcej
Aleksandra Gabriela Kremzer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
86
(81,90%)
Marek Grzegorz Czekała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO PIERUSZKI
19
(18,10%)
Okręg 9
Brzeźnica: Górna, Kozielska
Pokaż więcej
Aleksandra Anna Wiertelorz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZJEDNOCZONA”
51
(41,13%)
Ireneusz Janusz Jaśkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
73
(58,87%)
Okręg 10
Brzeźnica: Leśna; Ligota Książęca: Asnyka, Nad Potokiem, Sportowa
Pokaż więcej
Monika Anna Schink
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZJEDNOCZONA”
3
(2,94%)
Rafał Krzysztof Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
36
(35,29%)
Gerard Panek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO PIERUSZKI
63
(61,76%)
Okręg 11
Łubowice: Eichendorffa, Kasztanowa, Łąkowa, Polna, Wolności, Zamkowa
Pokaż więcej
Krzysztof Marian Badurczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZJEDNOCZONA”
79
(65,83%)
Paweł Wojciech Kobza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
41
(34,17%)
Okręg 12
Grzegorzowice: Kolonia Gacki, Młyńska, Powstańców Śląskich 1d - 32/4
Pokaż więcej
Sonia Kowalczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
62
(74,70%)
Aleksandra Wiktoria Szołtysik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO PIERUSZKI
21
(25,30%)
Okręg 13
Grzegorzowice: Łąkowa, Odrzańska, Powstańców Śląskich 33 - 62, Żabnik
Pokaż więcej
Agnieszka Anna Kornas-Zuber
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZJEDNOCZONA”
14
(12,96%)
Mirosława Magdalena Kroker
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
30
(27,78%)
Edyta Elżbieta Reichel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO PIERUSZKI
64
(59,26%)
Okręg 14
Sławików: Dębowa, Grzegorzowicka, Lasacka, Parkowa, Powstańców Śląskich, Słowackiego, Strażacka
Pokaż więcej
Adrian Henryk Jasny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZJEDNOCZONA”
42
(39,25%)
Grzegorz Jan Pilich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
65
(60,75%)
Okręg 15
Lasaki: Boczna, Kolonia, Kręta, Nadodrzańska, Sławikowska, Stara Odra
Pokaż więcej
Karina Barbara Walach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
32
(46,38%)
Helga Maria Sekuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO PIERUSZKI
37
(53,62%)