Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sianów: Bolesława Chrobrego, Koszalińska, Leszczynowa, Lutyków, Piastów, Spółdzielcza, Strzelecka, Węgorzewska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"
-
13
Tadeusz Banaśkiewicz
91
(21,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO
-
12
Marcin Grzywacz
327
(78,23%)
Okręg 2
Sianów: Armii Polskiej, Działkowa, Kościelna, Morska, Ogrodowa, Parkowa, Plac pod Lipami, Polna, Sienna, Tylna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"
-
13
Paweł Marcin Stępień
105
(25,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO
-
12
Maciej Tomasz Lewandowski
315
(75,00%)
Okręg 3
Sianów: Mickiewicza, Mikołaja Kopernika, Słowackiego 2 - 11 B
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"
-
13
Wojciech Czupajło
88
(22,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO
-
12
Andrzej Danielewicz
297
(77,14%)
Okręg 4
Sianów: Słowackiego 13 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"
-
13
Jan Sebastian Kosmowski
59
(16,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO
-
12
Tomasz Zygmunt Przygudzki
294
(83,29%)
Okręg 5
Sianów : Dębowa, Spokojna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"
-
13
Katarzyna Wiesława Siwek
87
(23,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO
-
12
Janusz Machała
286
(76,68%)
Okręg 6
Sianów: Brzozowa, Bukowa, Jarzębinowa, Klonowa, Kwiatowa, Lipowa, Łubuszan, Miła, Podgórna, Przyjaciół, Rzemieślnicza, Słoneczna, Topolowa, Zgody
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"
-
13
Mirosław Zenon Rutkowski
45
(13,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO
-
12
Magdalena Ewa Gostyńska
223
(68,83%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Irena Banaśkiewicz
56
(17,28%)
Okręg 7
Sianów: Dworcowa, Łużycka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"
-
13
Paweł Kogut
49
(16,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO
-
12
Sebastian Seweryn Kulesza
230
(76,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Bugajska
20
(6,69%)
Okręg 8
Kościerza, Maszkowo, Mokre, Szczeglino, Szczeglino Nowe, Węgorzewo Koszalińskie, Wonieść
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"
-
13
Justyna Elżbieta Andrzejczyk
146
(35,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO
-
12
Daniel Kalicki
271
(64,99%)
Okręg 9
Bielkowo, Iwięcino, Rzepkowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"
-
13
Beata Sirko
116
(40,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO
-
12
Włodzimierz Zimnowłocki
167
(59,01%)
Okręg 10
Kleszcze, Osieki, Sucha Koszalińska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"
-
13
Zdzisława Ewa Stępień
26
(5,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO
-
12
Grzegorz Kowalczyk
347
(73,83%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Katarzyna Gruszczyńska
30
(6,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GNIADKA
-
14
Ryszard Gniadek
67
(14,26%)
Okręg 11
Dąbrowa, Grabówko, Krzykacz, Przytok, Sieciemin, Siecieminek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"
-
13
Jan Kuciński
148
(42,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO
-
12
Jan Mokrzycki
201
(57,59%)
Okręg 12
Gracz, Karnieszewice, Kołzin, Płonka, Trawica, Wierciszewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"
-
13
Ryszard Socha
114
(31,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO
-
12
Irena Zagulak-Jankowska
106
(29,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sławomir Piotr Ośmiałowski
33
(9,22%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dominik Wiktor Kaczorowski
105
(29,33%)
Okręg 13
Borowiec, Ratajki, Sierakowo Sławieńskie, Sierakówko, Sowieński Młyn, Sowno, Suszka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"
-
13
Marta Agata Nowak
103
(56,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO
-
12
Sylwester Kazimierz Pietrzycki
79
(43,41%)
Okręg 14
Gorzebądz, Kędzierzyn, Kłos, Skwierzynka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"
-
13
Zbigniew Piotr Jeleński
160
(34,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO
-
12
Halina Gnacińska
304
(65,52%)
Okręg 15
Skibno, Skibienko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"
-
13
Maria Elżbieta Panasiuk
56
(17,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO
-
12
Katarzyna Aneta Topolska
188
(58,93%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Justyna Maria Redlarska
75
(23,51%)