Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Lipowa Góra Wschodnia, Lemany
Pokaż więcej
Zdzisław Bogacki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
234
(52,35%)
Paweł Piotr Setecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI
157
(35,12%)
Filip Julian Falarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(12,53%)
Okręg 2
Sołectwa: Marksewo, Stare Kiejkuty, Zielonka
Pokaż więcej
Aleksander Stawiarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI
138
(66,35%)
Bogusława Kwiecień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(33,65%)
Okręg 3
Sołectwa: Płozy, Wawrochy
Pokaż więcej
Krzysztof Sikorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI
274
(74,86%)
Henryk Chorążewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(25,14%)
Okręg 4
Osiedle Leśny Dwór
Pokaż więcej
Zbigniew Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwo Nowe Gizewo
Pokaż więcej
Hanna Rydzewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
194
(52,15%)
Stanisław Jerzy Merchel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI
95
(25,54%)
Janusz Józef Skweres
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(22,31%)
Okręg 6
Sołectwa: Dębówko, Jęcznik, Szczycionek
Pokaż więcej
Edward Lenarciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI
205
(72,70%)
Dariusz Rosa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(27,30%)
Okręg 7
Sołectwa: Korpele, Sędańsk, Sasek Mały, Sasek Wielki, Siódmak
Pokaż więcej
Mirona Pelagia Urbanik - Gołota
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
100
(27,86%)
Andrzej Stanisław Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI
147
(40,95%)
Jerzy Wiktor Dobrowolski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
112
(31,20%)
Okręg 8
Sołectwo Lipowiec
Pokaż więcej
Rafał Marcin Szumny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI
262
(83,71%)
Danuta Kur
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(16,29%)
Okręg 9
Sołectwa: Gawrzyjałki, Niedźwiedzie
Pokaż więcej
Stanisław Pac
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI
79
(36,07%)
Jadwiga Golon
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
140
(63,93%)
Okręg 10
Sołectwa: Nowiny, Szymany
Pokaż więcej
Andrzej Gers
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI
139
(39,60%)
Wiesław Rasieński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(18,23%)
Małgorzata Antosiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SZCZYCIEŃSKIE
148
(42,17%)
Okręg 11
Sołectwo Olszyny
Pokaż więcej
Stanisław Ceberek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
112
(32,00%)
Jolanta Alicja Cielecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(13,43%)
Sylwia Nowakowska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW"
191
(54,57%)
Okręg 12
Sołectwo Lipowa Góra Zachodnia
Pokaż więcej
Henryk Ulatowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI
317
(66,04%)
Sławomir Łyszkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
163
(33,96%)
Okręg 13
Sołectwa: Czarkowy Grąd, Małdaniec, Piecuchy, Prusowy Borek, Wały
Pokaż więcej
Sylwia Majewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
147
(54,24%)
Adam Władysław Żywica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI
48
(17,71%)
Krystyna Deptuła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(28,04%)
Okręg 14
Sołectwo Rudka
Pokaż więcej
Grzegorz Godlewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI
238
(54,59%)
Anna Marianna Wilga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RUDKI
198
(45,41%)
Okręg 15
Sołectwa: Trelkowo, Romany
Pokaż więcej
Marcin Błaszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI
302
(75,69%)
Adolf Pasztaleniec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(24,31%)