Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dworcowa, Kolejowa, Moniuszki, Ogińskiego, Szybów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŁĘŻNEGO
-
19
Alicja Małgorzata Kocemba
50
(40,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA POSTĘP
-
16
Elżbieta Maria Wójcik
72
(59,02%)
Okręg 2
Osiedle, Ostróżno, Pułaskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŁĘŻNEGO
-
19
Jarosław Wochniak
35
(36,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA ENERGIA DLA ZAWIDOWA
-
20
Monika Anna Rokicka
45
(46,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA POSTĘP
-
16
Ewa Konżyńska
17
(17,53%)
Okręg 3
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŁĘŻNEGO
-
19
Kamila Marta Dąbek-Galbarczyk
29
(25,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA ENERGIA DLA ZAWIDOWA
-
20
Maciej Łukasz Dobrowolski
9
(7,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA POSTĘP
-
16
Karina Janisz
8
(6,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZNAMY SIĘ Z PASJI
-
17
Damian Emil Ryż
70
(60,34%)
Okręg 4
Kościuszki, Ogrodowa, Słoneczna, Warszawska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŁĘŻNEGO
-
19
Elżbieta Magdalena Sontowska
45
(45,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA POSTĘP
-
16
Mirosław Antoni Ptak
54
(54,55%)
Okręg 5
Cicha, Lubelska, Spokojna, Wesoła
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŁĘŻNEGO
-
19
Gabriela Micińska
30
(25,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA POSTĘP
-
16
Maria Laskowska
22
(18,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZNAMY SIĘ Z PASJI
-
17
Rafał Grzegorz Ryż
66
(55,93%)
Okręg 6
Kopernika 2A, Norwida, Parkowa, Wilcza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŁĘŻNEGO
-
19
Andrzej Józef Pilarski
52
(49,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA ENERGIA DLA ZAWIDOWA
-
20
Przemysław Wasielewski
38
(35,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA POSTĘP
-
16
Ewa Woźniak
16
(15,09%)
Okręg 7
Zgorzelecka 27 - 33 nieparzyste, od 34 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŁĘŻNEGO
-
19
Grzegorz Drabko
58
(59,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA POSTĘP
-
16
Mirosław Cezary Kasiński
22
(22,45%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIŁOŚNIKÓW ZAWIDOWA
-
18
Marzena Anita Gniecka
18
(18,37%)
Okręg 8
Bukowa, Dębowa, Konopnickiej 1 - 17, Szkolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŁĘŻNEGO
-
19
Anna Elżbieta Bartnik
66
(60,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA ENERGIA DLA ZAWIDOWA
-
20
Magdalena Justyna Wieczorek
15
(13,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA POSTĘP
-
16
Teresa Kozińska
29
(26,36%)
Okręg 9
Konopnickiej od 19 do końca, Nadleśna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŁĘŻNEGO
-
19
Maria Pichórz
44
(37,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA ENERGIA DLA ZAWIDOWA
-
20
Magdalena Katarzyna Węgrzyn
10
(8,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA POSTĘP
-
16
Ryszard Stempień
13
(11,02%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIŁOŚNIKÓW ZAWIDOWA
-
18
Danuta Lachowicz
51
(43,22%)
Okręg 10
Bolesława Prusa, Czesława Miłosza, Henryka Sienkiewicza, Mickiewicza, Okrzei, Zbigniewa Herberta, Wisławy Szymborskiej, Juliana Tuwima
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŁĘŻNEGO
-
19
Stanisław Kazimierz Wójcik
25
(18,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA ENERGIA DLA ZAWIDOWA
-
20
Karolina Żerko-Kopij
7
(5,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA POSTĘP
-
16
Andrzej Bogdanowicz
56
(40,88%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIŁOŚNIKÓW ZAWIDOWA
-
18
Bogdan Michalkiewicz
49
(35,77%)
Okręg 11
1 Maja, Kopernika 2, od 4 do końca, Partyzantów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŁĘŻNEGO
-
19
Michał Józef Hasiuk
22
(32,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA ENERGIA DLA ZAWIDOWA
-
20
Renata Marciniak
23
(34,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA POSTĘP
-
16
Mariusz Edward Tyszecki
22
(32,84%)
Okręg 12
Grunwaldzka, Szeroka, Wierzbowa, Zgorzelecka 1 - 26, 28 - 32A parzyste, Graniczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŁĘŻNEGO
-
19
Kamil Konrad Kozłowski
56
(50,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA POSTĘP
-
16
Waldemar Kazimierz Ziółkowski
26
(23,21%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIŁOŚNIKÓW ZAWIDOWA
-
18
Krystyna Więckowska
30
(26,79%)
Okręg 13
Jana Pawła II, Młynarska, Niepodległości, Plac Zwycięstwa od 18 do końca, Strzelecka, Tęczowa, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŁĘŻNEGO
-
19
Dominika Wiktoria Jakiel
33
(28,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA POSTĘP
-
16
Andrzej Krzysztof Majewski
45
(38,46%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIŁOŚNIKÓW ZAWIDOWA
-
18
Mirosława Bogumiła Ciereszko
39
(33,33%)
Okręg 14
Cmentarna, Niecała, Plac Zwycięstwa 1 - 14, Skłodowskiej-Curie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŁĘŻNEGO
-
19
Teresa Brud
52
(34,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA ENERGIA DLA ZAWIDOWA
-
20
Tomasz Bednarz
56
(37,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA POSTĘP
-
16
Małgorzata Brzezińska-Wnęk
43
(28,48%)
Okręg 15
Broniewskiego, Lubańska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŁĘŻNEGO
-
19
Jerzy Patryk Stankiewicz
54
(50,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA ENERGIA DLA ZAWIDOWA
-
20
Marcin Waldemar Kielar
27
(25,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA POSTĘP
-
16
Ryszard Cyranowski
27
(25,00%)