Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Maciejowice ulice: Browarna, Kochowska, Lubelska, Polna, Rynek, Spokojna
Pokaż więcej
Anna Maria Broniewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
112
(47,46%)
Bartłomiej Goliszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
124
(52,54%)
Okręg 2
Maciejowice ulice: 11 Listopada, Bankowa, Kościelna, Kozia, Krótka, Księdza Grzegorza Piramowicza, Księdza Lucjana Antoniaka, Leśna, Niecała, Ogrodowa, Por. Eugeniusza Goliszewskiego, Przewozińska, Rotmistrza Edmunda Cichego, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa
Pokaż więcej
Stanisław Mańkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
119
(41,18%)
Zofia Urszula Kurek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(24,91%)
Józef Szopa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
98
(33,91%)
Okręg 3
Maciejowice ulice: Gościniec, Łaskarzewska, Niwa, Polikowska, Rowek, Tadeusza Kościuszki, Zakręty
Pokaż więcej
Paweł Maciej Jaworski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(20,00%)
Jacek Łoskot
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
184
(80,00%)
Okręg 4
sołectwa: Leonów, Polik, Pogorzelec
Pokaż więcej
Jan Piotr Cichecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(25,43%)
Jakub Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
129
(74,57%)
Okręg 5
sołectwa: Podzamcze, Uchacze
Pokaż więcej
Mariusz Dominiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(41,36%)
Dariusz Cholewa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
129
(58,64%)
Okręg 6
sołectwa: Oblin, Oblin-Grądki, Oblin-Korczunek, Podoblin
Pokaż więcej
Renata Joanna Szczypior
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(33,10%)
Stanisław Krzysztof Brzeziński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
156
(53,79%)
Krzysztof Grzegorz Dominiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
38
(13,10%)
Okręg 7
sołectwa: Kochów, Kochów-Kępa, Przewóz
Pokaż więcej
Marcin Rutkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
103
(44,59%)
Jarosław Dziubak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
128
(55,41%)
Okręg 8
sołectwa: Kawęczyn, Strych
Pokaż więcej
Ryszard Fryc
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(41,70%)
Sławomir Kalbarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
130
(58,30%)
Okręg 9
sołectwa: Antoniówka Świerżowska, Antoniówka Wilczkowska, Podstolice
Pokaż więcej
Krzysztof Pyza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(36,32%)
Edward Bogusław Kondeja
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
128
(63,68%)
Okręg 10
sołectwa: Domaszew, Topolin
Pokaż więcej
Edward Jaworski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 11
sołectwa: Bączki, Podłęż, Samogoszcz
Pokaż więcej
Adam Mariusz Gliwka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 12
sołectwa: Kępa Podwierzbiańska, Ostrów, Podwierzbie
Pokaż więcej
Witold Piotr Sitnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(24,34%)
Karol Brojek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
171
(75,66%)
Okręg 13
sołectwa: Budy Podłęskie, Kraski Dolne, Kraski Górne, Nowe Kraski, Pasternik
Pokaż więcej
Sylwester Bienias
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(46,24%)
Mariola Pokorska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(53,76%)
Okręg 14
sołectwa: Kobylnica, Tyrzyn, Wróble-Wargocin
Pokaż więcej
Tomasz Adam Kuśmierczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(30,59%)
Halina Wójcikowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
211
(69,41%)
Okręg 15
sołectwa: Malamówka, Oronne
Pokaż więcej
Marian Pielak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(26,09%)
Łukasz Cyrta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
170
(73,91%)