Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa: Bejsce 1 - 114, 255
Pokaż więcej
Dorota Izabela Uchto
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNY SAMORZĄD BEJSC
51
(34,69%)
Beata Barbara Grudzień
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(65,31%)
Okręg 2
Część sołectwa: Bejsce 115 - 222, 260
Pokaż więcej
Janusz Włusek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNY SAMORZĄD BEJSC
72
(64,86%)
Bożena Ewa Górak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(35,14%)
Okręg 3
Część sołectwa: Bejsce 223 - do końca
Pokaż więcej
Ewa Renata Waloch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNY SAMORZĄD BEJSC
33
(50,77%)
Stanisław Józef Modła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(49,23%)
Okręg 4
Sołectwo : Czyżowice
Pokaż więcej
Danuta Celina Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNY SAMORZĄD BEJSC
65
(40,63%)
Stanisław Książkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
95
(59,38%)
Okręg 5
Sołectwo : Dobiesławice
Pokaż więcej
Regina Miałkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNY SAMORZĄD BEJSC
85
(72,65%)
Artur Piotr Dzikowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(27,35%)
Okręg 6
Sołectwa : Grodowice i Zbeltowice
Pokaż więcej
Wiesław Adam Balicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNY SAMORZĄD BEJSC
76
(47,50%)
Janusz Paweł Kurek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(52,50%)
Okręg 7
Sołectwa : Kaczkowice i Prokocice
Pokaż więcej
Damian Paweł Sekunda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNY SAMORZĄD BEJSC
48
(31,17%)
Andrzej Józef Stalmach
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(30,52%)
Wioletta Renata Grudzień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
59
(38,31%)
Okręg 8
Sołectwa : Brończyce i Kijany
Pokaż więcej
Remigiusz Skowron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNY SAMORZĄD BEJSC
58
(46,03%)
Leszek Kazimierz Makuch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(53,97%)
Okręg 9
Sołectwo : Królewice
Pokaż więcej
Zbigniew Klamka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNY SAMORZĄD BEJSC
39
(28,47%)
Joanna Barbara Domoń-Maj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
98
(71,53%)
Okręg 10
Sołectwo : Morawiany
Pokaż więcej
Lucyna Helena Kocińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNY SAMORZĄD BEJSC
49
(45,37%)
Stanisław Marzec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(54,63%)
Okręg 11
Sołectwo : Morawianki
Pokaż więcej
Jan Marzec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNY SAMORZĄD BEJSC
75
(81,52%)
Adam Marian Niedźwiedź
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(18,48%)
Okręg 12
Sołectwo : Piotrkowice
Pokaż więcej
Jarosław Jacek Parada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNY SAMORZĄD BEJSC
99
(72,26%)
Joanna Izabela Marzec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(27,74%)
Okręg 13
Sołectwo : Uściszowice
Pokaż więcej
Bronisław Zenobiusz Zuwała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNY SAMORZĄD BEJSC
60
(65,93%)
Krystyna Tustanowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(34,07%)
Okręg 14
Sołectwo : Sędziszowice
Pokaż więcej
Cezary Jerzy Noga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNY SAMORZĄD BEJSC
90
(70,31%)
Bożena Małgorzata Jesionka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(29,69%)
Okręg 15
Sołectwo : Stojanowice
Pokaż więcej
Stefan Stanisław Bałaga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNY SAMORZĄD BEJSC
19
(21,59%)
Danuta Urantówka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(78,41%)