Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Długosiodło ulice: 1 Maja, Bartosza Głowackiego, Bolesława Chomicza, Jana Kilińskiego, Kasztanowa, Królowej Jadwigi, Leśna, Obrońców Ojczyzny, Piaskowa, Pocztowa, Pułaskiego, Sosnowa, Stanisława Moniuszki, Strażacka
Pokaż więcej
Ewelina Pyśk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE GMIN I POWIATU
42
(14,53%)
Ewa Kachel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(32,18%)
Rafał Pawłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”
154
(53,29%)
Okręg 2
Sołectwo Długosiodło ulice: 4 Września, Adama Mickiewicza, Księcia Józefa Poniatowskiego, Polna, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa, Tadeusza Kościuszki, Targowa
Pokaż więcej
Julita Małgorzata Gąsiewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE GMIN I POWIATU
76
(33,93%)
Jarosław Bułatowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(13,39%)
Teresa Paradowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”
118
(52,68%)
Okręg 3
Sołectwo Długosiodło ulice: Czwórki, Folwark, Grzybowa, Jaśminowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Krótka, Ostrołęcka, Podborze, Pogodna, Poświętne, Projektowana, Spokojna, Strumykowa, Świerkowa, Wiosenna.
Pokaż więcej
Adam Mirosław Iciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE GMIN I POWIATU
105
(46,88%)
Piotr Marek Rydzewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(25,00%)
Mirosław Kubica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”
63
(28,13%)
Okręg 4
Sołectwo Lipniak Majorat, Sołectwo Nowa Pecyna, Sołectwo Nowe Bosewo, Sołectwo Plewki Sołectwo Stara Pecyna, Sołectwo Stare Suski
Pokaż więcej
Rafał Zdunek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(39,50%)
Krzysztof Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”
170
(60,50%)
Okręg 5
Sołectwo Augustowo, Sołectwo Blochy, Sołectwo Chorchosy
Pokaż więcej
Kamil Jechna
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
170
(55,19%)
Agnieszka Karolina Fijałkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(28,25%)
Renata Marzena Ciach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”
51
(16,56%)
Okręg 6
Sołectwo Dębienica, Sołectwo Łączka, Sołectwo Zalas
Pokaż więcej
Agnieszka Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE GMIN I POWIATU
28
(9,93%)
Jadwiga Mirosława Łazarecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(44,33%)
Eugeniusz Bolesław Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”
100
(35,46%)
Sabina Nasiadka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(10,28%)
Okręg 7
Sołectwo Stare Bosewo ulice: Bajeczna, Baśniowa, Cicha, Długa, Główna, Graniczna, Jaśminowa, Kabat, Leśna, Letnia, Lipnik, Lipowa, Miła, Okrężna, Papiernia, Poprzeczna, Prosta, Przytorze, Rekreacyjna, Rzeczna, Wąska, Wymarzona
Pokaż więcej
Sławomir Falba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE GMIN I POWIATU
32
(15,17%)
Krzysztof Banaszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(45,97%)
Piotr Ponichtera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”
82
(38,86%)
Okręg 8
Sołectwo Stare Bosewo ulice: Klonowa, Kolejowa, Krótka, Letniskowa, Modrzewiowa, Nadgórze, Ogrodowa, Pogodna, Polna, Radosna, Rozwojowa, Różana, Słoneczna, Sosnowa, Szkolna, Świerkowa, Tartaczna, Wesoła, Wiejska
Pokaż więcej
Marzena Kulesza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(35,50%)
Mariola Renata Kruszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”
129
(64,50%)
Okręg 9
Sołectwo Budy Przetycz, Sołectwo Przetycz Folwark, Sołectwo Przetycz Włościańska
Pokaż więcej
Radosław Świeżek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(39,89%)
Tadeusz Janusz Pałubiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”
110
(60,11%)
Okręg 10
Sołectwo Adamowo, Sołectwo Sieczychy, Sołectwo Stasin, Sołectwo Zygmuntowo
Pokaż więcej
Danuta Pakieła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(38,93%)
Arkadiusz Mech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”
83
(34,02%)
Marianna Agnieszka Banaszek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(27,05%)
Okręg 11
Sołectwo Dalekie, Sołectwo Kalinowo
Pokaż więcej
Kazimiera Wiesława Ponichtera
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
161
(62,89%)
Kazimierz Jechna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”
95
(37,11%)
Okręg 12
Sołectwo Jaszczułty, Sołectwo Zamość
Pokaż więcej
Anna Rosińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(48,62%)
Małgorzata Zakrzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”
93
(51,38%)
Okręg 13
Sołectwo Chrzczanka Folwark, Sołectwo Chrzczanka Włościańska, Sołectwo Grądy Szlacheckie, Sołectwo Znamiączki
Pokaż więcej
Marek Machnowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
184
(59,55%)
Szymon Piórkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”
125
(40,45%)
Okręg 14
Sołectwo Grądy Zalewne, Sołectwo Marianowo, Sołectwo Nowa Wieś, Sołectwo Olszaki, Sołectwo Ostrykół Dworski, Sołectwo Ostrykół Włościański
Pokaż więcej
Tomasz Kępka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
144
(62,88%)
Stanisław Alfred Budek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”
85
(37,12%)
Okręg 15
Sołectwo Kornaciska, Sołectwo Małaszek, Sołectwo Prabuty, Sołectwo Wólka Grochowa, Sołectwo Wólka Piaseczna
Pokaż więcej
Jan Kolankiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
133
(40,67%)
Arkadiusz Krzysztof Pych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”
134
(40,98%)
Emilia Trzcińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(18,35%)