Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
część Sołectwa Nagłowice, ulice: Jana Pawła II, Jędrzejowska, Kacpra Walewskiego, Krztyk, Leśna, Parkowa, Partyzantów, Polna, Rzemieślnicza, Sosnowa
Pokaż więcej
Władysław Trela
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(14,50%)
Robert Janaska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
34
(17,00%)
Mariusz Andrzej Obłąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NAGŁOWICE
98
(49,00%)
Agnieszka Żarska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(19,50%)
Okręg 2
część Sołectwa Nagłowice, ulice: Hutnicza, Jesionowa, Józefa Kosickiego, Kwiatowa, Lipowa, Mikołaja Reja, Ogrodowa, Piaskowa, Radziwiłłów, Sportowa, św. Floriana, Tadeusza Kościuszki, Sołectwo Rejowiec
Pokaż więcej
Beata Anna Żak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(7,87%)
Elżbieta Bronisława Zygmunt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
21
(8,27%)
Szczepan Mirosław Treter
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NAGŁOWICE
155
(61,02%)
Anna Wanda Żytniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA NAGŁOWICE
43
(16,93%)
Urszula Teresa Wojtasik-Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
15
(5,91%)
Okręg 3
Sołectwo Nowa Wieś
Pokaż więcej
Anna Agnieszka Podlipna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(17,02%)
Mariusz Zdzisław Dudek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(82,98%)
Okręg 4
Sołectwo Chycza-Brzóstki, Ślęcin
Pokaż więcej
Jan Stanisław Jaworski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwa: Jaronowice, Kuźnice
Pokaż więcej
Justyna Aleksandra Benderz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwo: Warzyn Drugi, Brynica Mokra
Pokaż więcej
Rafał Piotr Równicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(27,11%)
Jarosław Stefan Frej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
102
(45,33%)
Teresa Leokadia Równicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(27,56%)
Okręg 7
Sołectwo: Warzyn Pierwszy
Pokaż więcej
Jan Wincenty Grad
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(25,93%)
Witold Władysław Gradzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
100
(74,07%)
Okręg 8
Sołectwo: Zagórze
Pokaż więcej
Marek Zdzisław Zaczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
36
(28,57%)
Anna Marlena Latos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NAGŁOWICE
19
(15,08%)
Jadwiga Ewa Jawor
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
71
(56,35%)
Okręg 9
część Sołectwa Trzciniec nr: 1 - 42, 48 - 91, od 174 do końca
Pokaż więcej
Danuta Agnieszka Warzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
54
(26,87%)
Andrzej Mirosław Trela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NAGŁOWICE
88
(43,78%)
Zenon Stanisław Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(29,35%)
Okręg 10
część Sołectwa Trzciniec nr: 43 - 47B, 92 - 173
Pokaż więcej
Zygmunt Władysław Sufin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(20,54%)
Anna Helena Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
39
(34,82%)
Jan Matyjaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NAGŁOWICE
33
(29,46%)
Renata Teresa Bożęciak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(15,18%)
Okręg 11
Sołectwo: Cierno-Żabieniec
Pokaż więcej
Monika Agnieszka Raczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
127
(69,78%)
Bożenna Genowefa Czekaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
55
(30,22%)
Okręg 12
Sołectwa: Caców, Zdanowice
Pokaż więcej
Zofia Teresa Krzepkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(58,19%)
Mirosław Jan Łuszczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
49
(27,68%)
Rafał Marcin Leksa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NAGŁOWICE
25
(14,12%)
Okręg 13
Część sołectwa Deszno nr: 1 - 109, 186 - 195A
Pokaż więcej
Jan Włodzimierz Latos
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(52,98%)
Helena Teresa Makulska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
71
(47,02%)
Okręg 14
Część sołectwa Deszno nr: 110 - 185, 196 do końca
Pokaż więcej
Dorota Renata Żebrowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(11,11%)
Renata Tasak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
37
(41,11%)
Łukasz Marcin Piekara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NAGŁOWICE
43
(47,78%)
Okręg 15
Sołectwo: Rakoszyn
Pokaż więcej
Leszek Tomasz Król
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(15,17%)
Bogusław Henryk Seweryn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
26
(17,93%)
Bogusław Stanisław Sygut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NAGŁOWICE
97
(66,90%)