Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Żytno ul.: Konopnickiej, Krótka, Leśna, Łąkowa, Malczewskiej, Traktorowa, Zielona, Żeromskiego
Pokaż więcej
Sławomir Zenon Zieliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(50,00%)
Marcin Grzegorz Chaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA OCIEPY
95
(50,00%)
Okręg 2
Bugaj, Pławidła, Turznia, Załawie, Żytno ul.: Armii Krajowej, Cicha, Cmentarna, Kąpielowa, Kopernika, Nowa, Ogrodowa, Parkowa, Partyzantów, Słoneczna, Strażacka
Pokaż więcej
Natalia Anna Berska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(47,71%)
Henryk Marian Frączyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA OCIEPY
114
(52,29%)
Okręg 3
Ewina, Mała Wieś, Rędziny
Pokaż więcej
Krzysztof Józef Sowiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(24,59%)
Roman Mirosław Knop
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(34,97%)
Małgorzata Barbara Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA OCIEPY
74
(40,44%)
Okręg 4
Magdalenki, Sekursko
Pokaż więcej
Marian Daniel Sokoliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(53,73%)
Jacenty Stanisław Łyczbiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA OCIEPY
62
(46,27%)
Okręg 5
Fryszerka, Silnica, Wymysłów, Zabrodzie Silnickie
Pokaż więcej
Krzysztof Andrzej Wojtasik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
126
(76,83%)
Marian Ryszard Marchewka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA OCIEPY
38
(23,17%)
Okręg 6
Czarny Las, Czarny Las-Kolonia, Kozie Pole, Polichno, Rogaczówek
Pokaż więcej
Jarosław Bogusław Niedźwiedzki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(51,20%)
Wojciech Grzegorz Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA OCIEPY
81
(48,80%)
Okręg 7
Waldemar Jacenty Wierzbicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(35,25%)
Kamil Jan Kucharski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA OCIEPY
90
(64,75%)
Okręg 8
Barycz, Ciężkowiczki, Ferdynandów, Łazów
Pokaż więcej
Krystyna Weronika Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(54,78%)
Edyta Ewa Orlik-Siwek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA OCIEPY
52
(45,22%)
Okręg 9
Krzysztof Jan Kościański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(24,26%)
Cezary Bartłomiej Huć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA OCIEPY
103
(75,74%)
Okręg 10
Kąty, Maluszyn, Sudzin, Sudzinek
Pokaż więcej
Maria Maciaszczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(54,40%)
Jarosław Mariusz Palus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA OCIEPY
83
(45,60%)
Okręg 11
Budzów, Mosty
Pokaż więcej
Piotr Czesław Jakubowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(51,64%)
Małgorzata Zofia Kocela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA OCIEPY
59
(48,36%)
Okręg 12
Norbert Zdzisław Misztal
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(27,54%)
Ewelina Malczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA OCIEPY
100
(72,46%)
Okręg 13
Ignaców, Pierzaki, Pukarzów
Pokaż więcej
Małgorzata Bogusława Skiba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(40,60%)
Wiesław Adam Zaskórski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA OCIEPY
79
(59,40%)
Okręg 14
Borzykówka, Sady
Pokaż więcej
Mariola Zofia Piekarska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(41,67%)
Ewelina Anna Chodak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA OCIEPY
70
(58,33%)
Okręg 15
Czechowiec, Grodzisko, Jarzębina, Jatno
Pokaż więcej
Magdalena Katarzyna Łyczba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(47,88%)
Włodzimierz Edward Jędryka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA OCIEPY
86
(52,12%)