Disco Polo w Gdyni. Walentynkowa Gala w Gdynia Arena

magdalena.gintowt@mediaregionalne.pl
magdalena.gintowt@mediaregionalne.pl
Na scenie w Gdyni z muzyką disco polo wystąpi m.in. zespół Power Play
Na scenie w Gdyni z muzyką disco polo wystąpi m.in. zespół Power Play Screen za Youtube.com
14 lutego od godz. 18 pobawimy się w parach przy rytmicznych dźwiękach szalonej muzyki disco polo w Gdyni. Sprawdź zespoły, które zagrają w Gdynia Arena.

Muzyka disco polo w Gdyni w walentynkowej odsłonie już niedługo. Walentynkowa Gala Disco Polo zostanie zorganizowana w Hali Widowiskowo-Sportowej Gdynia Arena. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Akcent, znany z takich przebojów jak m.in. "Taką cię wyśniłem", "Siwy koniu" czy "Biorę urlop od Ciebie".

Miłosną atmosferę u zakochanych par podtrzymają także muzyką disco polo: Andre, After Party, Piękni i Młodzi, a także Freaky Boys, Power Play, Coolers i Stereo. Zespoły te grają głównie muzykę disco polo, dance, disco, pop i rock.

Zobacz przegląd wybranych zespołów

Akcent.
Powstał w 1989 roku, a w 1991 roku ukazała się ich pierwsza kaseta "Akcent 1". Od tamtego czasu duet występuje regularnie. W dorobku zespołu znalazły się takie płyty z muzyką disco polo jak, m.in. "Akcent Gold", "Wspomnienie", "Moja gwiazda" i "Do Ciebie".

Piękni i Młodzi. Grają muzykę disco polo, dance, pop i rock. W składzie jest Daniel Wilczewski, Dawid Narożny i Magda Narożna - woklaistka. Otrzymali Nagrodę Hit Roku 2013 za piosenkę "Niewiara" w plebiscycie TV Disco i Radia Disco Party.


Power Play.
Grupa powstała w 2001 roku. Obecny skład to Sylwek - wokal, Marcin "ketchup" - gitara i Karol "czaruś" – perkusja. Największe hity zespołu to "Zawsze cos (oj tam oj tam)", "Skok w bok", "Wole Ole", "Chce się żyć", "Kochaj mnie", "Na Zawsze". Wydali łącznie 5 albumów i dwa single.

Wideo

Dodaj ogłoszenie