Ekstraklasa: Arka - Cracovia 0:2

Redakcja MM
Redakcja MM
Arka Gdynia przegrała w Krakowie. Gospodarze okazali się bardziej skuteczni i od początku narzucili swoją grę.

Koniec meczu
90' Sędzia dolicza 3 minuty.
89' Cracovia blisko zdobycia trzeciej bramki, ale piłka minimalnie minęła bramkę.
87' Labukas ukarany żółtą kartką.
85' Saidi pada na polu karnym, ale sędzia karze grać dalej.
80' Budziński próbuje zaskoczyć bramkarza, ale bezskutecznie.
77' Gra trochę siadła. Krakowianie pilnują wyniku, piłkarze Arki chyba nie mają już pomysłu.
65' Na boisku leży Ntibazonkiza.
62' Glavina niecelnie.
59' GOL!  Cracovia prowadzi 2:0! Ślusarski mocno z kilku metrów.
54'
Labuskas na spalonym.
53' Ivanovski z 18 metrów, ale Cabaj łapie piłkę.
49' Mocne uderzenie Nolla, jednak niecelne.
46' Początek drugiej połowy.

45+2
Koniec pierwszej połowy.
44' Labukas niecelnie. Sędzia dolicza 2 minuty.
39' Noll ukarany żółtą kartką.
34' Ivanovski wije się z bólu po faulu Polczaka.
32' Noll strzela, Cabaj broni z trudem.
26' Cabaj niepewnie piąstkuje, ale Gavina nie wykorzystuje szansy.
24' Matusiak dostaje prostopadłą piłkę, ale nie jest jej w stanie opanować i piłka ląduje za linią końcową.
21' Tempo meczu nieco opadło.
19' Dobra akcja Arki. Szeliga idzie prawą stroną, ale Matusiak nie wykorzystuje dobrej okazji.
13' Klich faulowany przez Bożoka. Wilczyński próbował zaskoczyć bramkarza, ale bezkutecznie.
9' Okazało się, że gola dla Cracovii zdobył... Witkowski.
6' Cracovia idzie za ciosem i wciąż atakuje. Gdynianie na razie bezradni.
3' GOL! No i wygadaliśmy. Gol dla Cracovi!! Klich dośrodkował z rzutu wolnego, polczak wykończył.
2' Początek spotaknaia dosyć spokojny.
0' Mecz rozpocznie się o godz. 18.15  Zapraszamy do śledzenia naszej relacji live!