Ekstraklasa: Lechia przegrywa z Lechem 0:2

Redakcja MM
Redakcja MM
Lech Poznań pokonał Lechię Gdańsk 2:0. Gdańszczanie mieli szansę pod koniec meczu na zdobycie gola, ale zabrakło szczęścia i skuteczności.

Żółte kartki: Zieńczuk 22', Nowak 30' Dawidowski 78'

90+4'
Na koniec meczu Lechia mogła zdobyć bramkę, ale bramkarz Lecha wykazał się świetną reakcją. Koniec meczu.
90+1' Zablokowane strzały Stilicia i Tshimbamby.
87' Strzał Nowak z wolnego niecelny.
81' Thimbamba sam na sam z Małkowski, ale napastnik strzela niecelnie.
78' Dawidowski próbuje wymusić rzut karny i zostaje ukarany żółtą kartką.
75' Kriwiec trafia w poprzeczkę z 30 metrów.
65' Strzał Kriwieca zablokowany. Nie jest to najlpeszy mecz w jego wykonaniu.
62' Pietrowski nad bramką.
58' Gol dla Lecha! Bramkę zdobywa głową Rudnevs.
54'
Buval wysoko, wysoko nad bramką.
52' GOOOOOL dla Lecha! Peszko znowu znalazł się w polu karnym i zupełnie nie pilnowany strzelił gola.
50'
Lech bliski zdobycia gola. Peszko uderzał z pola karnegol, ale piłka uderzyła jeszcze w Rudnevsa i poszybowała ponad bramką.
48' Kriwiec dopiero co wszedł na boisko a już zobaczył żółtą kartkę.
46' Początek drugiej połowy.

45'
Przerwa.
45' Małkowski z trudem wyłapuje strzał Peszki. Minutę wcześniej Wilk próbował go pokonać główką.
40' Lechia cofnęła się do obrony.
36' No i kolejny rzut rożny dla Lecha, bez konsekwencji.
34' Rudnevs dwa razy uderzał głową, dwa razy niecelnie.
31' Rzut wolny dla Lecha, ale bramkarz Lechii spokojnie wyłapuje piłkę.
27' Obrońcy Lechii tym razem czujni, ale mogło być gorąco.
21' Uff, Rudnevs uderzał z pola karnego, ale jegfo strzał poleciał obok bramki. Lechici muszą być bardziej uważni w obronie.
19' Możdżeń probował zaskoczyć bramkarza Lechii, ale ten pewnie łapie piłkę.
15' Małe zamieszanie w polu karnym Lecha, ale ostatecznie nie zawiązała się żadna akcja.
11' Kolejna dobra reakcja Kotorowskiego, która przerwała ciekawę akcję gdańszczan.
10' Kotorowski pewnie bromi strzału Traore.
7' Rudnevs obok bramki po rzucie rożnym.
6' Peszko znalazł się w polu karnym, ale strzału nie oddał.
1' Początek meczu.
0' Mecz rozpocznie się o godz. 18.15. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji live!