Praca Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Informator
Informator
Udostępnij:
Serwis praca powstał z myślą o poszukujących pracy w Trójmieście. Znajdują się tu informacje związane z pracą z Gdańska, Sopotu i Gdyni. Szukający zatrudnienia dowiedzą się: jak napisać dobre CV, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej czy jakiej umowy powinni się domagać. Mogą też poczytać doświadczenia innych związane z poszukiwaniem pracy.

POLECAMY

Kto nam pomoże w znalezieniu pracy?

Dobrze jest też wyjść o krok dalej i samemu szukać firm, w których chcielibyśmy pracować a następnie wysyłać im CV. Pracodawcy często cenią sobie samodzielność i inicjatywę. Jeśli mamy troszkę odwagi, możemy osobiście zgłosić się do takiej firmy, aby zostawić dokumenty.Tworzenie oraz składanie aplikacji warto potraktować jednak jako początek akcji, której finałem będzie zdobycie wymarzonej posady. Mimo to wiele osób często bagatelizuje znaczenie CV oraz listu motywacyjnego. A solidnie przygotowane dokumenty to podstawa, bez której szybko zginiemy w tłumie aplikantów więcej »

CZYTAJ WIĘCEJ O PRACY w Trójmieściewup.gdansk.pl/stopa bezrobocia w woj. pomorskim


STATYSTYKI BEZROBOCIA

W Trójmieście zarejestrowanych jest 16 744 bezrobotnych. W każdym roku w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zwiększa się ta liczba. Bezrobotnych gdańszan jest 10 481, gdynian - 5 586, natomiast sopocian - 677.
W całym województwie zarejestrowanych jest 52 255 bezrobotnych kobiet. Do zasiłku ma prawo zaledwie 23 procent zarejestrowanych bezrobotnych. A zarejestrowanych bezrobotnych bez doświadczenia zawodowego jest 20035. więcej »

SZUKASZ PRACY W TRÓJMIEŚCIE - GDAŃSKU, GDYNI I SOPOCIE?

NAPISZ CV

LIST MOTYWACYJNY

RODZAJE UMÓW

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

GDZIE SZUKAĆ PRACY

sxc.hu
Oferty Urzędów
GazetaPraca.pl
Pracuj.pl
Praca.pl
Gratka.pl
Money.pl
Infopraca.pl
Jobrapido.pl
Kariera.pl
Jobleer
Praca.wp.pl
Szybkopraca.pl
Anonse.pl
I-praca.pl
Hrk.pl

serwisy społecznościowe

Goldenline.pl
Cafe.wirtualnemedia.pl
Interaktywnie.com

JAK SZUKAĆ PRACY?

Blogerzy o rynku pracy
Jeżeli masz doświadczenia związane z poszukiwaniem pracy, to podziel się z innymi. Opisz to na swoim blogu i daj nam znać. Najciekawsze wpisy polecimy w serwisie.

DODAJ OGŁOSZENIE

ZOBACZ OGŁOSZENIAsxc.hu

Praca Trójmiasto | Praca Gdynia | Praca Sopot | Praca Gdańsk | Praca w Trójmieście

Q&A z Robertem Kubicą

Wideo

Dodaj ogłoszenie