Ekstraklasa na żywo: Ruch Chorzów - Arka Gdynia 0:0

Po bardzo nudnym meczu wyjazdowym Arka przywozi do domu jeden punkt. Mecz z Ruchem w Chorzowie zapowiadał się na ciekawe widowisko, lecz kibice doczekali się niemrawej postawy obu ekip.

Bramki:

90+3' Sędzia oszczędził kibicom dalszej nudy. Jego ostatni dziś gwizdek sprawia, że Arka wywozi jeden punkt z Chorzowa
88' Bardzo nudny mecz, mało zaangażowania, mało walki. Dopiero teraz sędzia pokazał pierwszą żółtą kartkę. I nie jest to dowód na grę fair play tylko na brak chęci gry piłkarzy.
73' Zamieszanie w polu karnym Ruchu, ale gospodarze szybko wyjaśnili sytuację
70' Sadlok strzela z wolnego z około 30 metrów, lecz czyni to bardzo niecelnie
67'
Dobra centra z rzutu rożnego i piłka ląduje pod nogami Nykiela. Strzał jednak poszybował tuż nad poprzeczką.
62' Ivanovski podaje do Labukasa a ten w sytuacji sam na samo strzela prosto w golkipera Ruchu. To była najlepsza sytuacja Arki w drugiej połowie.
57' Jankowski strzela po ziemi zza pola karnego, lecz bardzo lekko i w sam środek bramki
56'
Coraz większą przewagę uzyskuje Ruch. Gra toczy się głównie na połowie Arki, lecz bez klarownych sytuacji
51'
Rzut rożny dla Arki. Dobra wrzutka, ale skuteczna interwencja Malinowskiego. Kontratak Ruchu kiksując przerywa z dala od bramki Witkowski. Żaden z zawodników gospodarzy nie zdołał skierować piłki to pustej bramki
46'
Rusza druga połowa spotkania. Czy będą wreszcie bramki?
21'
Mogło być groźnie! Nykiel strzelał z wolnego z okolicy 20. metra, ale przed oddaniem strzału... poślizgnął się.
18' Drugi raz próbuje Zawistowski i znów niecelnie.
15' Totalnie nic się nie dzieje.
6' W odpowiedzi Zawistowski z 30. metra, ale niecelnie.
5' Straka zza pola karnego, ale Witkowski spokojnie łapie piłkę.
1' Zaczynamy!
0' Mecz rozpocznie się o godz. 14.45. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji live!