Euro 2008: Austria - Chorwacja w Wiedniu [zdjęcia]

Łukasz Stafiej
W pierwszym meczu rozegranym w Wiedniu w sobotę Austria przegrała z Chorwatami 0:1. Zobacz atmosferę przed meczem i na stadionie! Zdjęcia przesłał jeden z czytelników.

Chorwaci świetnie rozpoczęli spotkanie, szybko strzelając bramkę. Już w 4. minucie Modrić wykorzystał karnego, podyktowanego za faul na Olicu. W pierwszej połowie przeważali gospodarze, ale nie udało im się tego potwierdzić kolejną bramką. Początek drugiej części spotkania mógł rozczarować kibiców piłkarskich. Dużo walki w środku pola i strzały z dystansu obu drużyn.

Mecz rozkręcił się dwadzieścia minut przed końcem spotkania. Austriacy groźnie atakowali i raz po raz stwarzali zagrożenie pod bramką Pletikosy. Do końcowego gwizdka wynik się już jednak nie zmienił. Gospodarzom brakowało dobrego rozgrywającego, szybko pozbywali się piłki i nie potrafili stworzyć zagr../2147/20ożenia pod bramką Chorwatów. Dopiero pojawienie się na boisku 38-letniego Vastica zmieniło obraz gry i poderwało Austriaków do walki. Nie byli oni jednak w stanie wyrównać i mecz zakończył się zwycięstwem faworyzowanych Chorwatów.

Ekolan S.A. działa na rynku deweloperskim Wybrzeża od 11 lat. Budujemy z myślą o ludziach młodych, którzy cenią jakość. Dbamy o to, aby nasze mieszkania miały funkcjonalny rozkład i możliwość indywidualnej aranżacji. Obecnie posiadamy w ofercie mieszkania, apartamenty i domy jednorodzinne na terenie Trójmiasta. Zobacz www.ekolan.pl