Lech Poznań 0:0 Arka Gdynia

Arka Gdynia wywiozła bardzo cenny punkt z boiska zaprzyjaźnionego Lecha Poznań. Mistrz Polski nie pokazał dziś nic ciekawego.

Żółte kartki: Burkhardt, Glavina.

90+4' Koniec meczu! Lech znów zawodzi. Tym razem wykorzystała to Arka, dla której punkt z Mistrzem Polski na wyjeździe jest bardzo cenny.
90' Sędzia dolicza cztery minuty.
88' To mógł być nokaut! Labukas był sam na sam z Buriciem, ale przegrał rywalizację z bramkarzem, który tydzień temu popełnił fatalnego "babola" w meczu z Widzewem.
83' Labukas w miejsce Burkhardta.
81' Rudnevs mógł zostać bohaterem, ale minimalnie przestrzelił.
80' Szmatiuk głową, ale piłkę łapie Burić.
73' Stilić drugi raz z dystansu i drugi raz niecelnie.
71' Krivec za Bandrowskiego.
65' Ivanovski za Mawaye.
64' Gdyby Arka wywiozła z Poznania remis, trener Pasieka mógłby być zadowolony. Z drugiej strony, na początku sezonu Lech spisuje się kiepsko i nie jest trudno zdobywać punkty z tym zespołem.
60' Pierwsza szansa Wichniara, ale napastnik niecelnie strzelał z wolnego.
58' Schodzi bezbarwny Tschibamba, wchodzi Wichniaarek.
57' Po dziesięciu minutach znów Arka, ale Burić przytomnie wychodzi i wybija piłkę nad poprzeczkę.
52' Stilić mógł się pokusić o bramkę, ale piłka minęła słupek o kilka metrów.
46' Żółto-niebiescy faktycznie zaczęli od ataków, na bramkę szarżował Mawaye, ale szybszy był Arboleda.
46' Zaczynamy drugą połowę.

45'
Z powodów technicznych zaczynamy relację od drugiej połowy. Prosimy nam wybaczyć i zapraszamy do śledzenia relacji!

Arka na wyjeździe remisuje z Mistrzem Polski 0:0. Lechici starają się strzelać z daleko, ale praktycznie ani razu nie zagrozili Witkowskiemu. W drugiej połowie Arka powinna zaryzykować, bo przy odrobinie szczęścia może nawet wygrać mecz przy Bułgarskiej.