Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0:0 (relacja na żywo)

redakcja
redakcja
Remis na stadionie przy ul.Traugutta. Lechia nie zdołała pokonać drużyny z Poznania.

Niestety Lechia nie wykorzystała atutu własnego boiska i nie potrafiła pokonać mocno osłabionego Lecha. Mimo, iż momentami gdańszczanie grali bardzo dobrą piłkę, to generalnie pozostawili po sobie negatywne wrażenie. Trener Jacek Zieliński ma przed sobą wiele pracy, aby biało-zieloni w kolejnych spotkaniach odnosili zwycięstwa.

O podsumowaniu meczu czytaj także TUTAJ

MM Trójmiasto dziękuje za śledzenie relacji meczu, w którym Lechia zdobyla pierwszy punkt w Pucharze Ekstraklasy! Relacjonował Patryk Siedlíński.
Trybuny już puste...
Koniec! Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0:0
Sędzia doliczył 3 minuty, chyba już nic się nie wydarzy.
83 min. - nadal 0:0...
Szaliki w górze, a do końca meczu pozostało 15 minut.
"Biało-zielone to barwy niezwycieżone!" - śpiewają kibice.
W trakcie spotkania punkty gastronomiczne świecą pustkami.
59 min. - Frane Cacic z wolnego i Kręt z trudem bron.
Kibice witają Frane Cacica i Karola Piątka - dwóch nowych zawodników, którzy zastąpili Trałkę i Kasperkiewicza.
Lechia rozpoczyna drugą połowę kolejną akcją bramkową.
Sędzia Piotr Siedlecki kończy pierwszą połowę spotkania. Lechia zdecydowanie przeważa, jednak nie potrafi udokumentowac tego bramką. Próbowali Kalkowski, Cetnarowicz i Trałka, ale niestety do przerwy 0-0. Oby w drugiej odsłonie biało-zieloni pokazali, że zasługują na pierwszą wygraną w Pucharze Ekstraklasy!
Na stadionie nie zabrakło też młodego pokolenia kibiców.
"Młyn" zagrzewa zawodników do walki.
34 min. - rzut wolny dla Lecha z 20 metrów. Paweł Kapsa na posterunku.
Po 30 minutach Lech przeprowadza pierwszą groźną akcję.
26 min. - piąty róg, jednak Dawid Kręt znów łapie piłkę. Lechia przeprowadza akcje za akcją.
Kibice oglądają mecz na stojąco.
18 min. - rajd Kalkowskiego i czwarty rzut rożny.
10 min. - Lechia nieznacznie przeważa, wykonała już 3 rzuty rożne, jeszcze bez efektu w postaci bramki.
Trybuny niemal pełne!
Zaczynamy!
Zawodnicy pojawiają się na boisku.
5 minut do meczu. Stadion powoli się zapełnia.
20 minut do meczu. Bilety jeszcze są dostępne.

Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0:0

Lechia Gdańsk: Kapsa - Kawa, Radovanović, Midzierski, Kosznik - Kalkowski, Kasperkiewicz (46’ Čačić), Trałka (46’ Piątek), Szuprytowski (64’ Szałęga Ż) - Hirsz (74’ Ł. Pietroń), Cetnarowicz.

Lech Poznań: Kręt - Kadziński, Przybylski (34’ Kowalski), Pater, Jasiński - Wawszczak (66’ Wrzeszcz), Machaj, Woźniak, Wolkiewicz (64’ Czechanowski) - Kononowicz, Gołembowski (75’ Marynowski)

Żółta kartka: Marcin Szałęga