Lechia Gdańsk przegrywa w Łodzi 1:0 i oddala się od pucharów

Redakcja MM
Redakcja MM
Niestety gol z czwartej minuty zadecydował o wyniku meczu. Widzew wygrywając zrównał się punktami z Lechią.

Żółte kartki:
90+5'    KONIEC MECZU
87'
Kolejna super okazja! Po strzale Traore piłka trafia w poprzeczkę!
85'
Próbują Lukjanovs i Buval, ale ich strzały są słabe
80'
Kontra Widzewa. Kapsa na szczęście broni strzał Sernasa
79' Vucko mógł wyrównać. Po serii dziwnych kiksów obrony Widzewa trafia jednak w Zalepę
75' Darvydas Sernas trafia do bramki, ale sędzie gwiżdże spalonego
64' Piłka w siatce Widzewa, ale Nowak był na spalonym. Gol nieuznany
61' Dzalamidze razem z Ben Radhią przedarli się w pole karne. Tunezyjczyk wyłożył piłkę Grzelczakowi, ale temu zabrakło kilku centymetrów, żeby celnie skierować futbolówkę w kierunku bramki
60'
Kaniecki opatrywany za linią końcową, ale chyba da radę dalej grać
57' Ben Radhia dośrodkowuje na głowę Dzalamidze, który strzela tuż nad bramką Lechii
52' Dudu strzela prosto w Bąka. Widzewiacy domagają się karnego
48' Lechia wykonuje rzut rożny i po zamieszaniu na polu karnym Bąk posyła piłkę w niebo

45+1' Koniec pierwszej połowy
44'
Kapitalny kontratak Widzewa. Panka uruchomił Grzelczaka, ten zmylił Anriuskeviciusa i gdy wydawało się, że będzie strzelał z 14 metrów, to wypatrzył wbiegającego w pole karne OStrowskiego. "Ostrego" uprzedzili jednak obrońcy i bramkarz.
40' Traore z rzutu wolnego uderza nad poprzeczką.
35'
Świetna okazja dla Lechii. Nowak z kilku metrów trafił w dobrze skracającego kąt Kanieckiego, a Panka uprzedził Bajica próbującego dobić strzał
30'
Świetna okazja dla Lechii! Niestety bramkarz Widzew broni strzał Nowaka z bardzo bliska
27'
Na boisku mało się dzieje. Lechia musi przyspieszyć jeśli chce wygrać
24'
Rzut rożny dla Widzewa, krótkie rozegranie i strata łodzian
23'
Obrońcy Widzewa blokują strzał Lukjanovsa
17' Widzew nie przestaje napierać - niecelny strzał Bajica
15'
Broź strzela niecelnie zza pola karnego
12'
Szarżujący Riski zatrzymany w polu karnym przez obrońców Lechii
7'
Szansa dla Lechii ale na razie bez gola.
5' GOL! Widzew niestety obejmuje prowadzenie. Riski do Grzelczaka, a ten w sytuacji sam na sam celnie strzela!