Lechia zremisowała z GKS-em Bełchatów 1:1

maciej-narewski
Szymek Krusz
W meczu rozegranym 24 listopada piłkarze Lechii nie zdołali przezwyciężyć silnej obrony GKS. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Od samego początku zawodnicy GKS Bełchatów odważnie atakowali bramkę Lechii Gdańsk. W 48. minucie spotkania Łukasz Madej wspierany przez Tomasza Wróbla przełamał obronę Lechii, zdobywając jedynego w tym spotkaniu gola dla GKS Bełchatów.
Dłużny bełchatowianom nie pozostał Ricardo Mendes, który w 58. minucie strzelił gola.

Ostatecznie sędzia doliczył do regulaminowego czasu meczu 3 min. Nie pomogło to jednak zmienić wyniku spotkania. Po dzisiejszym remisie Lechia Gdańsk przerwała dobrą passę zwycięstw na meczach wyjazdowych.

Akredytacja za relację: Twórz z nami MMTrojmiasto!

Kogo usłyszymy na Heineken Open'er Festivalu 2013?

Polska - Urugwaj: Zobacz zdjęcia kibiców

Koncerty w Trójmieście: Co, gdzie i kiedy