Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Chojnice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
-
3
Ewa Maria Rybakowska
122
(0,79%)
-
4
Radosław Tomasz Kołak
247
(1,60%)
-
6
Agnieszka Danuta Pankau
127
(0,82%)
-
8
Ryszard Rutkowski
122
(0,79%)
-
9
Ewa Czapiewska
70
(0,45%)
-
10
Tomasz Szmagliński
75
(0,48%)
-
5
Arkadiusz Krzysztof Kubczak
28
(0,18%)
-
1
Piotr Jerzy Stanke
365
(2,36%)
-
7
Aleksandra Kulas
63
(0,41%)
-
2
Sławomir Rząska
433
(2,80%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
10
Stanisław Feliks Skaja
770
(4,98%)
-
1
Marek Szczepański
1 652
(10,68%)
-
3
Aleksandra Beata Stasińska
897
(5,80%)
-
4
Mieczysław Józef Bloch
222
(1,44%)
-
8
Jacek Jakub Kowalik
405
(2,62%)
-
7
Renata Maria Jabłońska
65
(0,42%)
-
9
Alicja Plata
298
(1,93%)
-
2
Mariusz Zbigniew Paluch
1 052
(6,80%)
-
5
Maria Zofia Błoniarz-Górna
466
(3,01%)
-
6
Przemysław Andrzej Zientkowski
168
(1,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Jan Banaszak
111
(0,72%)
-
9
Marek Franciszek Koperski
233
(1,51%)
-
8
Barbara Maria Jażdżewska
83
(0,54%)
-
2
Andrzej Dolny
514
(3,32%)
-
3
Marek Szmaglinski
801
(5,18%)
-
7
Beata Kulikowska
110
(0,71%)
-
1
Mirosława Elżbieta Dalecka
1 839
(11,89%)
-
4
Teresa Marianna Bielawa
100
(0,65%)
-
5
Jan Piesik
195
(1,26%)
-
10
Barbara Wanda Urbańska
237
(1,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
4
Jolanta Maria Siewert
351
(2,27%)
-
1
Jacek Jarosław Klajna
722
(4,67%)
-
10
Emilia Niaz
45
(0,29%)
-
5
Hubert Andrzej Szwankowski
80
(0,52%)
-
3
Bogdan Kazimierz Tyloch
288
(1,86%)
-
7
Maciej Wojciech Belzerowski
134
(0,87%)
-
8
Krzysztof Nyks
232
(1,50%)
-
6
Anna Danuta Żmich
73
(0,47%)
-
9
Piotr Jachimowski
92
(0,59%)
-
2
Magdalena Kościelniak
161
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Ewelina Bernadeta Cieślik
32
(0,21%)
-
1
Leszek Andrzej Zawadzki
180
(1,16%)
-
2
Jeremi Adam Chlebowicz
104
(0,67%)
-
3
Ireneusz Andrzej Kiełb
62
(0,40%)
-
9
Adam Kazimierz Drabek
19
(0,12%)
-
7
Beata Lebiedzińska
8
(0,05%)
-
8
Lech Marian Markiewicz
17
(0,11%)
-
4
Anita Monika Lubczyńska- Kiełpińska
28
(0,18%)
-
6
Alicja Barbara Kitowska
27
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Danuta Pałubicka
63
(0,41%)
-
1
Krzysztof Stanisław Haliżak
336
(2,17%)
-
3
Natalia Magdalena Kaszubowska
64
(0,41%)
-
6
Mariusz Antoni Pielesiak
22
(0,14%)
-
2
Tomasz Piotr Szlachetka
45
(0,29%)
-
5
Paulina Joanna Gromowska
28
(0,18%)
-
7
Przemysław Roman Aszyk
42
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA OBYWATELSKIEGO "PROJEKT CHOJNICKA SAMORZĄDNOŚĆ"
-
2
Łukasz Borchardt
36
(0,23%)
-
3
Grażyna Turzyńska
33
(0,21%)
-
4
Zdzisław Tabath
87
(0,56%)
-
1
Emilia Kalitta
183
(1,18%)
Okręg 2
Gminy: Chojnice, Konarzyny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
-
1
Stefania Jolanta Majewska-Kilkowska
418
(5,44%)
-
2
Eugeniusz Józef Wirkus
589
(7,66%)
-
6
Łukasz Kwiatkowski
358
(4,66%)
-
3
Józef Januszewski
286
(3,72%)
-
4
Danuta Teresa Pilacka
246
(3,20%)
-
7
Barbara Janina Rydygier
379
(4,93%)
-
5
Dominik Dykier
230
(2,99%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Edyta Barwina
175
(2,28%)
-
2
Waldemar Grzegorz Goliński
580
(7,55%)
-
3
Andrzej Jan Gospodarek
221
(2,88%)
-
5
Tomasz Rafał Schada Borzyszkowski
70
(0,91%)
-
7
Monika Katarzyna Sołtysiak
136
(1,77%)
-
4
Teresa Beata Keller
78
(1,01%)
-
1
Bożena Grażyna Stępień
514
(6,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Ludwik Gwizdała
128
(1,67%)
-
1
Wojciech Rolbiecki
566
(7,36%)
-
6
Maria Jaśtak
137
(1,78%)
-
2
Stanisław Kazimierz Wirkus
345
(4,49%)
-
5
Anna Maria Tobolewska
246
(3,20%)
-
4
Lucyna Bernadeta Rutkowska
134
(1,74%)
-
7
Ignacy Marian Guenther
110
(1,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
5
Mariusz Mikołaj Pażontka Lipinski
23
(0,30%)
-
7
Emilia Jaśkiewicz
37
(0,48%)
-
2
Roman Jerzy Rocławski
96
(1,25%)
-
3
Marcin Królikowski
44
(0,57%)
-
1
Magdalena Maria Rolbiecka
93
(1,21%)
-
4
Dominika Bała
136
(1,77%)
-
6
Piotr Malinowski
48
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mirosław Nowakowski
37
(0,48%)
-
3
Renata Sabina Kotarska
37
(0,48%)
-
4
Maria Rogenbuk
41
(0,53%)
-
5
Dominik Stoltman
109
(1,42%)
-
1
Sławomir Paweł Łoniewski
200
(2,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU
-
2
Katarzyna Januszewska-Klapa
205
(2,67%)
-
1
Michał Rzepinski
146
(1,90%)
-
3
Mateusz Damian Orzłowski
60
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Mariusz Synak
38
(0,49%)
-
2
Izabela Danuta Cieminska
47
(0,61%)
-
1
Błażej Szymon Liszka
69
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA OBYWATELSKIEGO "PROJEKT CHOJNICKA SAMORZĄDNOŚĆ"
-
2
Joanna Wiśniewska
13
(0,17%)
-
5
Janusz Maciej Bieliński
168
(2,19%)
-
3
Mirosław Marcin Ginter
29
(0,38%)
-
4
Joanna Maria Kierska
20
(0,26%)
-
1
Anna Nowaczyk
43
(0,56%)
Okręg 3
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Marek Józef Buza
136
(2,30%)
-
1
Robert Skórczewski
1 177
(19,91%)
-
2
Maria Wróblewska
175
(2,96%)
-
3
Krystyna Skiba
77
(1,30%)
-
5
Dariusz Kiedrowicz
141
(2,39%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Andrzej Erdmańczyk
269
(4,55%)
-
1
Marek Rodzeń
852
(14,41%)
-
5
Agnieszka Zblewska
172
(2,91%)
-
4
Arkadiusz Adamczyk
110
(1,86%)
-
3
Elżbieta Maria Narloch
171
(2,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU
-
2
Zenon Bieliński
414
(7,00%)
-
5
Janusz Szmaglik
352
(5,95%)
-
4
Anna Pestka
194
(3,28%)
-
1
Tomasz Zbigniew Orzłowski
1 454
(24,60%)
-
3
Beata Maria Rekowska
217
(3,67%)
Okręg 4
Gmina Czersk
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
-
1
Marek Szczepan Jankowski
372
(4,36%)
-
2
Beata Katarzyna Czapiewska
89
(1,04%)
-
3
Mateusz Henryk Łangowski
405
(4,75%)
-
4
Małgorzata Elżbieta Jarząbek
64
(0,75%)
-
5
Sławomir Stanisław Stadnicki
52
(0,61%)
-
7
Jerzy Jażdżewski
130
(1,52%)
-
6
Romanna Maria Czułowska
93
(1,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Urszula Maria Lipinska
274
(3,21%)
-
2
Teresa Kropidłowska
490
(5,74%)
-
5
Maciej Błażej Janikowski
351
(4,11%)
-
1
Jarosław Franciszek Schumacher
1 387
(16,26%)
-
3
Radosław Józef Literski
371
(4,35%)
-
7
Jarosław Szwil
227
(2,66%)
-
6
Danuta Mirosława Sękowska
128
(1,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Jolanta Hoppe
203
(2,38%)
-
3
Roman Aleksy Stolz
138
(1,62%)
-
1
Mariusz Jarosław Pokrzywinski
657
(7,70%)
-
5
Zbigniew Zygmunt Gruźliński
442
(5,18%)
-
4
Janina Krenska
111
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Marcin Michał Kowalkowski
8
(0,09%)
-
1
Agata Zofia Surma-Dobrowolska
34
(0,40%)
-
2
Anna Urszula Ufnowska
87
(1,02%)
-
4
Marcin Zabrocki
77
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Czesław Konrad Peplinski
40
(0,47%)
-
3
Wacław Antoni Ackermann
34
(0,40%)
-
1
Dorota Chabowska
37
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Piotr Wincenty Sprenga
35
(0,41%)
-
1
Henryk Józef Mollin
83
(0,97%)
-
2
Jadwiga Maria Aszyk
26
(0,30%)
-
4
Irmtraut Florentyna Kazmierczak
5
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU
-
1
Maciej Marcin Jakubowski
522
(6,12%)
-
3
Wiesław Jan Borowiec
108
(1,27%)
-
4
Teresa Bożena Borzyszkowska
27
(0,32%)
-
6
Joanna Ewa Pliszka
207
(2,43%)
-
5
Marian Władysław Gołuński
100
(1,17%)
-
2
Dorota Ropińska
370
(4,34%)
-
7
Hieronim Wojciech Kucharski
120
(1,41%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA OBYWATELSKIEGO "PROJEKT CHOJNICKA SAMORZĄDNOŚĆ"
-
1
Jolanta Maria Fierek
281
(3,29%)
-
2
Sylwia Tomaszewska
38
(0,45%)
-
3
Małgorzata Anna Skwarek
202
(2,37%)
-
5
Sławomir Grzegorz Meger
2
(0,02%)
-
4
Wiesław Czechowski
41
(0,48%)
-
6
Grzegorz Klauza
62
(0,73%)