Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Subkowy, ulice: Józefa Wybickiego od nr 25 do nr 71B, Kościelna od nr 39 do końca, Krótka, Sadowa
Pokaż więcej
Jacek Piotr Lisewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ODNOWY
76
(50,33%)
Marcel Bartosz Chronowski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA
35
(23,18%)
Aleksandra Anna Kuszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CICHOCKIEGO
40
(26,49%)
Okręg 2
Sołectwo Subkowy, ulice: Gdańska od nr 15 do nr 25, Józefa Wybickiego od nr 1 do nr 24a, Księdza Szylickiego, Prosta, Spółdzielcza od nr 1 do nr 23, Wodna
Pokaż więcej
Zdzisław Robert Świtalla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ODNOWY
60
(50,00%)
Tomasz Adam Obrzut
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA
26
(21,67%)
Beata Ewa Mackiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CICHOCKIEGO
34
(28,33%)
Okręg 3
Sołectwo Subkowy, ulice: Gdańska od nr 26 do nr 31, gen. Władysława Sikorskiego, Kościelna od nr 1 do nr 38A, Sportowa od nr 1 do nr 3, Zamkowa
Pokaż więcej
Mirosław Jacek Rudnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ODNOWY
62
(44,93%)
Andrzej Zbigniew Górzyński
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA
20
(14,49%)
Agnieszka Marzena Makowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CICHOCKIEGO
56
(40,58%)
Okręg 4
Sołectwo Subkowy, ulice: Akacjowa, Boczna, Brzozowa, Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Jodłowa, Józefa Piłsudskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Modrzewiowa, Sosnowa, Spacerowa, Sportowa z wyjątkiem nr 1 – 3, Świerkowa, Za Torem
Pokaż więcej
Sylwia Ewa Radłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ODNOWY
36
(18,75%)
Elżbieta Celina Prewysz-Kwinto
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA
37
(19,27%)
Leszek Sarkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA SARKOWICZA
45
(23,44%)
Małgorzata Ewa Gądek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CICHOCKIEGO
74
(38,54%)
Okręg 5
Sołectwo Gorzędziej: a) wieś Gorzędziej nr 1 i 2, b) wieś Gorzędziej, ulice: Kasztanowa, Okrężna, Słoneczna, Św. Wojciecha, Tczewska od nr 1 do nr 11
Pokaż więcej
Tadeusz Kazimierz Kobus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ODNOWY
47
(51,09%)
Paweł Andrzejczak
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA
45
(48,91%)
Okręg 6
Sołectwo Gorzędziej, ulice: Ks. Zygmunta Hundsdorfa, Nadwiślańska, Polna, Tczewska od nr 12 do końca, Wąska
Pokaż więcej
Dariusz Stanisław Nawój
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ODNOWY
57
(59,38%)
Piotr Antoni Łańko
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA
39
(40,63%)
Okręg 7
Sołectwa: Mała Słońca, Rybaki
Pokaż więcej
Aneta Ewa Templer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ODNOWY
56
(47,86%)
Marcin Julian Musiał
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA
61
(52,14%)
Okręg 8
Sołectwa: Mały Garc, Wielka Słońca
Pokaż więcej
Elżbieta Gabriela Jędraszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ODNOWY
52
(52,53%)
Adam Ireneusz Laszkiewicz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA
47
(47,47%)
Okręg 9
Sołectwo Brzuśce
Pokaż więcej
Joanna Rzeszotek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ODNOWY
107
(52,45%)
Dorota Maria Dzienisz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA
58
(28,43%)
Jerzy Norbert Skoczylas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA WIEŚ
39
(19,12%)
Okręg 10
Sołectwo Radostowo
Pokaż więcej
Mateusz Spadik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ODNOWY
77
(48,13%)
Teresa Zielińska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA
30
(18,75%)
Adam Pelcer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM I SOLIDARNIE
53
(33,13%)
Okręg 11
Sołectwo Waćmierz
Pokaż więcej
Józef Kazimierz Gurbowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ODNOWY
36
(30,77%)
Barbara Kohlandt
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA
44
(37,61%)
Anita Weronika Łaskarzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA WIEŚ
37
(31,62%)
Okręg 12
Sołectwo Wielgłowy
Pokaż więcej
Anna Edyta Pustkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ODNOWY
56
(48,70%)
Henryk Józef Jurczyński
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA
59
(51,30%)
Okręg 13
Sołectwo Narkowy
Pokaż więcej
Wanda Kazimiera Krupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ODNOWY
107
(71,33%)
Magdalena Anna Burakowska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA
43
(28,67%)
Okręg 14
Sołectwo Subkowy, ulice: Dworcowa, Gdańska od nr 1 do nr 14, Ogrodowa, Pałacowa, Spokojna, Za Dworcem
Pokaż więcej
Kazimierz Gdula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ODNOWY
36
(28,13%)
Magdalena Natalia Lipska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA
21
(16,41%)
Rafał Andrzej Cichocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CICHOCKIEGO
71
(55,47%)
Okręg 15
Sołectwo Subkowy, ulice: Cicha, Gdańska od nr 32 do końca, Józefa Wybickiego od nr 72 do końca, Kociewska, Pogodna, Słoneczna, Spółdzielcza od nr 24 do końca
Pokaż więcej
Sławomir Edmund Uszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ODNOWY
32
(24,81%)
Józef Nierzwicki
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA
97
(75,19%)