Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Borcz
Pokaż więcej
Edmund Armatowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
127
(66,84%)
Jacek Borkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA GMINY
63
(33,16%)
Okręg 2
Sołectwo Egiertowo, sołectwo Starkowa Huta
Pokaż więcej
Ryszard Józef Klein
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
121
(30,87%)
Roman Potrykus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA GMINY
188
(47,96%)
Kazimierz Regliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA SOMONINO
83
(21,17%)
Okręg 3
Część sołectwa Goręczyno obejmująca ulice: Graniczną, Kasztelańską, Kwiatową, Leśną, Osiedlową, Raduńską, Sportową, Szkolną
Pokaż więcej
Łukasz Kaczmarowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
52
(13,07%)
Krzysztof Stencel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA GMINY
227
(57,04%)
Waldemar Jan Kluge
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA SOMONINO
119
(29,90%)
Okręg 4
Część sołectwa Goręczyno obejmująca ulice: Dąbrowa, Do Raju, Jałowcową, Kartuską, Kaszubską, Krótką, Łąkową, Na Wzgórzu, Osiedle Słoneczne, Piaskową, Polną, Rokitki, Strażacką, Topolową, Widokową, Zieloną
Pokaż więcej
Karol Paweł Węsiora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
150
(51,55%)
Sławomir Krzysztof Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA GMINY
90
(30,93%)
Szymon Marian Block
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA SOMONINO
51
(17,53%)
Okręg 5
Sołectwo Hopowo, sołectwo Kamela
Pokaż więcej
Szymon Marszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
62
(17,87%)
Tadeusz Wiktor Pyszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA GMINY
128
(36,89%)
Stanisław Andrzej Lihs
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA SOMONINO
157
(45,24%)
Okręg 6
Sołectwo Ostrzyce
Pokaż więcej
Andrzej Kazimierz Czapliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
125
(43,86%)
Marek Paczoska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA GMINY
160
(56,14%)
Okręg 7
Sołectwo Ramleje
Pokaż więcej
Dorota Katarzyna Elas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
88
(65,67%)
Waldemar Piotr Magulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA GMINY
46
(34,33%)
Okręg 8
Sołectwo Rąty, sołectwo Rybaki
Pokaż więcej
Adam Franciszek Wojtala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
235
(62,83%)
Michał Piotr Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA GMINY
139
(37,17%)
Okręg 9
Sołectwo Połęczyno, sołectwo Kaplica, sołectwo Piotrowo
Pokaż więcej
Leszek Józef Maliszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
173
(56,54%)
Łukasz Stanisław Pioch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA GMINY
133
(43,46%)
Okręg 10
Sołectwo Sławki
Pokaż więcej
Andrzej Czesław Patoka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
115
(45,28%)
Jarosław Antoni Ustowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA GMINY
139
(54,72%)
Okręg 11
Część sołectwa Somonino obejmująca ulice: Do Młyna, Leśny Szum, Miłą, Miodową, Osiedle Komara, Osiedle Pod Lasem, Plażową, Sarni Dwór, Siemiana, Słodkie Rowy, Witosławy, Zaułek.
Pokaż więcej
Łukasz Mirosław Skierka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
100
(27,10%)
Marcin Jan Rybakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA GMINY
215
(58,27%)
Paweł Wojciech Radomski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA SOMONINO
54
(14,63%)
Okręg 12
Część sołectwa Somonino obejmująca ulice: Ceramiczną, Kasztelańską, Leśną, Łąkową, Na Glinach, Osiedle Bernardyno, Osiedle Przy Wiadukcie, Osiedle Żurawie, Spółdzielców, Torową, Zacisze
Pokaż więcej
Mateusz Tomasz Srock
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
40
(12,35%)
Gerard Trepczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA GMINY
148
(45,68%)
Arkadiusz Robert Piernicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA SOMONINO
136
(41,98%)
Okręg 13
Część sołectwa Somonino obejmująca ulice: Ceynowy, Dworcową, Krótką, Ogrodników, Osiedle Dambka, Osiedle Nad Radunią, Zieloną
Pokaż więcej
Adam Marcin Srock
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
92
(25,21%)
Wiesław Formela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA GMINY
273
(74,79%)
Okręg 14
Część sołectwa Somonino obejmująca ulice: Osiedlową, Osiedle Księcia Racibora I, Osiedle Księcia Świętopełka Wielkiego, Osiedle Maksymiliana Litewskiego, Osiedle Mestwina, Osiedle Sambora I, Polną, Wolności
Pokaż więcej
Krzysztof Ulenberg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
56
(12,70%)
Andrzej Sołtysek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA GMINY
289
(65,53%)
Grzegorz Wiesław Kieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA SOMONINO
96
(21,77%)
Okręg 15
Sołectwo Wyczechowo
Pokaż więcej
Honorata Okroj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN
64
(41,83%)
Zbigniew Nadolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA GMINY
89
(58,17%)