Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatsołectwo: Bukowo, Karczewko, Paczewo, Pałubice tj. miejscowości: Bukowo, Karczewko, Kokwino, Migi, Paczewo, Pałubice, Poręby
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo: Łyśniewo Sierakowickie, Załakowo, tj. miejscowości: Łyśniewo Sierakowickie, Olszewko, Skrzeszewo, Załakowo Łyśniewo Sierakowickie ulice: Osiedle Brzozowe, Osiedle Klonowe, Osiedle Lipowe, Osiedle Sosnowe
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo: Borowy Las, Gowidlino, Kowale, Smolniki, Stara Huta, tj. miejscowości: Borowy Las, Dolina Jadwigi, Kamionka Gowidlińska, Kawle, Kawle-ulica Szlachetna, Kowale, Lemany, Smolniki, Stara Huta, Gowidlino ulice: Jana Pawła II, Jeziorna, Ks. S. Karczykowskiego, Kolorowa, Łąkowa, Modrzewiowa, Na Skarpie, Nad Stawem, Podgórna, Pogodna, Spokojna, Sosnowa, Świerkowa, Wspólna, Zaciszna, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo: Gowidlino tj. miejscowości: Gowidlino Gowidlino ulice: Kartuska, Kościelna, Polna, Marsz. Piłsudskiego, Prymasa Wyszyńskiego, Za Lasem
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo: Tuchlino tj. miejscowości: Karłowo, Kujaty, Rębienica, Tuchlino, Tuchlino-ulica Nowa, Tuchlinek, Zarębisko
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo: Puzdrowo, m. Piekiełko tj. miejscowości: Dąbrowa Puzdrowska, Moczydło, Piekiełko, Puzdrowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo: Długi Kierz, Leszczynki, Nowa Ameryka, Szklana, tj. miejscowości: Ameryka, Długi Kierz, Jagodowo, Kamienicka Huta, Leszczynki, Lisie Jamy, Nowa Ameryka, Przylesie, Srocze Góry, Szklana, Szklana-ulica Nowowiejska, Szramnica
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo: Bącka Huta, Mojusz, tj. miejscowości: Bącka Huta, Bór, Karwacja, Łączki, Mojusz, Mojuszewska Huta, Poljańska, Szopa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo: Mrozy, Sierakowska Huta, m. Sierakowice tj. miejscowości: Janowo, Jelonko, Mrozy, Patoki, Sierakowice, Sierakowska Huta, Sosnowa Góra, Stara Maszyna, Welk, Wygoda Sierakowska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo: Kamienica Królewska, tj. miejscowości: Ciechomie, Kamienica Królewska, Kamienicki Młyn, Kukówka, Nowalczysko Kamienica Królewska ulice: Dworcowa, Gryfa Kaszubskiego, Jana Pawła II, Kaszubska, Królewska, Klonowa, Kamienna, Partyzantów, Piaskowa, Polna, Sosnowa, Szkolna, Wrzosowa, Zamkowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sierakowice ulice: Brzozowa, Ks. Czapiewskiego, Gryfa Pomorskiego, Gen. Hallera, Jana Pawła II, Kaszubska, Klonowa, M. Kopernika, Kościerska, Lipowa, Nowe Osiedle, Orła Białego, Marszałka Piłsudskiego, Piwna, Pogodna, Polna, Sambora, Wiejska, Zalesie, Zielone Wzgórze, Źródlana
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sierakowice ulice: Dębowa, J. Kochanowskiego, J. Sobieskiego, Kartuska, , Ks. J. Popiełuszki, Kubusia Puchatka, Ogrodowa , Podgórna, Przedszkolna, Rynek, Słoneczna, Sportowa, Wichrowe Wzgórze, Widokowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sierakowice ulice: Abrahama, Chłopska, Dworcowa, E. Orzeszkowej, Fl. Ceynowy, Gen. Andersa, Gen. Maczka, Gen. Sikorskiego, H. Derdowskiego, J. Wybickiego, Ks. B. Łosińskiego, Legionów, Lęborska, Parkowa, Spokojna, Św. Floriana, Wojska Polskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sierakowice ulice: 11 Listopada, , A. Lammka, , B. Prusa, , Dr. Majkowskiego, Fredry, H. Sienkiewicza, Jana Matejki, Kard. S. Wyszyńskiego, Krótka, Ks. A. Peplińskiego, Kwiatowa, Leśna, M. C. Skłodowskiej, M. Reja, Mirachowska, Okrężna, S. Wyspiańskiego, Skarpowa, Sosnowa, Spacerowa, Stolema, Wita Stwosza, Zaciszna, Zielona, Nad Potokiem, Wrzosowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sierakowice ulice: A. Mickiewicza, Cicha, I. Krasickiego, J. Słowackiego, Jeziorna, Ks. B. Sychty, Ks. J. Nowickiego, Łąkowa, Słupska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów