Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Hrubieszów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Michał Marcin Miścior
545
(8,10%)
-
5
Anna Elżbieta Frączek
309
(4,59%)
-
1
Stanisław Sitarz
164
(2,44%)
-
2
Jerzy Edward Czerw
379
(5,63%)
-
4
Jolanta Dorota Wróbel-Madej
110
(1,63%)
-
7
Lucyna Maria Zając
60
(0,89%)
-
6
Wincenty Sala
133
(1,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Dariusz Pankiewicz
41
(0,61%)
-
2
Mirosław Jan Traczuk
148
(2,20%)
-
4
Jolanta Markiewicz
74
(1,10%)
-
5
Marta Furtak
38
(0,56%)
-
1
Elżbieta Danuta Suchodolska
221
(3,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marek Jerzy Kata
382
(5,68%)
-
2
Tomasz Ożóg
918
(13,64%)
-
6
Radosław Zenon Maksymowicz
259
(3,85%)
-
4
Andrzej Jączek
142
(2,11%)
-
5
Barbara Błaszczuk
144
(2,14%)
-
7
Urszula Janina Pietrona
100
(1,49%)
-
3
Teresa Jadwiga Mazur
327
(4,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
-
1
Anna Maria Świstowska
266
(3,95%)
-
2
Leszek Włodzimierz Otręba
198
(2,94%)
-
4
Małgorzata Bocheńska
105
(1,56%)
-
3
Emilia Romualda Feliksiak
264
(3,92%)
-
5
Artur Kern
167
(2,48%)
-
7
Wojciech Sołtysiak
271
(4,03%)
-
6
Paweł Piotr Bojarczuk
89
(1,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - HRUBIESZOWSKIE POROZUMIENIE LEWICY
-
1
Anna Maria Lecka
272
(4,04%)
-
3
Aniela Stanisława Szeląg
156
(2,32%)
-
4
Krzysztof Tondos
97
(1,44%)
-
2
Andrzej Pawluk Vel Kiryczuk
93
(1,38%)
-
5
Zdzisław Szczepan Kosakowski
258
(3,83%)
Okręg 2
Gmina Hrubieszów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Danuta Kozłowska
315
(8,41%)
-
2
Leszek Mizerski
230
(6,14%)
-
4
Aneta Hołuj
148
(3,95%)
-
3
Barbara Gzik
80
(2,14%)
-
5
Grzegorz Laskowski
113
(3,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Marian Kwiatkowski
69
(1,84%)
-
3
Leszek Andrzej Szajnoga
82
(2,19%)
-
4
Anna Sowa
32
(0,85%)
-
2
Józef Fryderyk Baczewski
104
(2,78%)
-
5
Ewa Jolanta Puszek-Nowak
26
(0,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jan Grabarczuk
536
(14,32%)
-
2
Marcin Rafał Zając
332
(8,87%)
-
5
Anna Wilkos
137
(3,66%)
-
4
Malwina Filańska-Marcych
52
(1,39%)
-
3
Tomasz Robert Pańko
199
(5,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
-
2
Robert Palichleb
346
(9,24%)
-
3
Aleksandra Muzyczuk
145
(3,87%)
-
1
Jan Mołodecki
616
(16,45%)
-
4
Anna Renata Kowal
84
(2,24%)
-
5
Wioleta Czerniak
98
(2,62%)
Okręg 3
Gmina Dołhobyczów, Gmina Mircze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Anna Wioletta Jabłońska
331
(6,93%)
-
4
Iwona Barbara Laszuk
132
(2,76%)
-
1
Józef Jan Kuropatwa
991
(20,75%)
-
2
Stanisław Józef Staszczuk
509
(10,66%)
-
5
Mirosław Jan Sobczuk
236
(4,94%)
-
6
Jolanta Karwańska
138
(2,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Katarzyna Dziadosz
149
(3,12%)
-
3
Roman Nikodem
56
(1,17%)
-
4
Monika Bałbustyn
21
(0,44%)
-
2
Krystian Kolano
73
(1,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Iwona Huczek
93
(1,95%)
-
2
Maria Małek
305
(6,39%)
-
4
Marcelina Pogódz-Kukiełka
412
(8,63%)
-
1
Jan Ożóg
273
(5,72%)
-
6
Zbigniew Kazimierz Skop
208
(4,36%)
-
5
Wiesław Jan Leszyński
146
(3,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
-
4
Anna Trochimczuk
87
(1,82%)
-
2
Małgorzata Wszoła
39
(0,82%)
-
5
Urszula Łukaszczyk
71
(1,49%)
-
1
Piotr Jerzy Orkiszewski
178
(3,73%)
-
3
Wiesław Stanisław Sokołowski
64
(1,34%)
-
6
Andrzej Stanisław Lizun
264
(5,53%)
Okręg 4
Gmina Trzeszczany, Gmina Uchanie, Gmina Horodło
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Daria Monika Tomicka-Gałka
71
(1,22%)
-
2
Arkadiusz Pydyś
369
(6,35%)
-
1
Paweł Robert Augustynek
745
(12,83%)
-
6
Patryk Eligiusz Czerwonka
437
(7,53%)
-
4
Agnieszka Tomicka
148
(2,55%)
-
3
Agnieszka Sekulska
130
(2,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Zofia Dańczuk
56
(0,96%)
-
2
Adrian Kamil Hnidec
84
(1,45%)
-
1
Jarosław Stanisław Bogucki
127
(2,19%)
-
4
Maria Wójcik
46
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Hanna Suchocka
387
(6,66%)
-
1
Dariusz Fornal
1 151
(19,82%)
-
3
Paweł Lipski
199
(3,43%)
-
5
Aneta Agnieszka Karpiuk
391
(6,73%)
-
4
Krzysztof Kaczyński
347
(5,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
-
1
Jan Nowak
278
(4,79%)
-
2
Marta Tryniecka
72
(1,24%)
-
3
Andrzej Kosik
29
(0,50%)
-
5
Irena Nieradko
91
(1,57%)
-
6
Paweł Łukasz Wilgos
117
(2,01%)
-
4
Krystyna Bogusława Chwedczuk
83
(1,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - HRUBIESZOWSKIE POROZUMIENIE LEWICY
-
4
Adam Zezula
89
(1,53%)
-
2
Dorota Borys
91
(1,57%)
-
3
Zbigniew Wincenty Budzyński
68
(1,17%)
-
1
Regina Honorata Iwan
137
(2,36%)
-
5
Piotr Smoleński
64
(1,10%)
Okręg 5
Gmina Werbkowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Anna Piotrowska
234
(5,83%)
-
5
Bogdan Zdzisław Skrzypczak
61
(1,52%)
-
4
Iwona Wróbel
71
(1,77%)
-
2
Jarosław Adam Trzak
301
(7,50%)
-
1
Andrzej Barczuk
445
(11,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Tadeusz Leszek Chojnowski
66
(1,64%)
-
1
Ryszard Franciszek Nogas
200
(4,98%)
-
3
Aneta Ewa Żołnierczuk
54
(1,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Mariusz Adam Stadnicki
137
(3,41%)
-
5
Marek Dąbrowski
479
(11,94%)
-
1
Jan Bak
293
(7,30%)
-
4
Wanda Adamczuk
45
(1,12%)
-
2
Małgorzata Wojturska
489
(12,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
-
1
Danuta Muzyczka
628
(15,65%)
-
2
Marta Beata Duda
56
(1,40%)
-
3
Damian Bardyga
192
(4,78%)
-
4
Grzegorz Zenon Kurowski
45
(1,12%)
-
5
Janusz Jacek Policha
35
(0,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - HRUBIESZOWSKIE POROZUMIENIE LEWICY
-
1
Bogumiła Szura
47
(1,17%)
-
3
Józef Kazimierz Kurowski
28
(0,70%)
-
2
Barbara Danuta Sołtysiak
49
(1,22%)
-
4
Daniel Kopera
58
(1,45%)