Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sopot Centrum-granice okręgu wyznaczają: granica miasta z Gdynią, linia kolei PKP do ul. 3 Maja, ulica 3 Maja strona parzysta, strona nieparzysta Nr 1 - 7, ul. Bitwy pod Płowcami, granica z m. Gdańskiem, wzdłuż Al. Wojska Polskiego do mola, brzeg Zatoki Gdańskiej
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA SOPOCIAN JACKA KARNOWSKIEGO
-
7
Karolina Joanna Niemczyk-Bałtowska
115
(2,63%)
-
4
Aleksandra Maria Gosk
306
(7,00%)
-
2
Maria Elżbieta Filipkowska-Walczuk
264
(6,04%)
-
3
Jacek Jerzy Pobłocki
62
(1,42%)
-
5
Zbigniew Jacek Duzinkiewicz
242
(5,54%)
-
8
Marcin Stefański
624
(14,27%)
-
1
Jacek Krzysztof Karnowski
744
(17,02%)
-
6
Jarosław Zieliński
124
(2,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT
-
4
Paweł Damian Wilkicki
33
(0,75%)
-
8
Mariusz Franciszek Kaszubowski
65
(1,49%)
-
2
Anna Maria Paczos
150
(3,43%)
-
3
Przemysław Michał Reichel
110
(2,52%)
-
5
Aleksandra Sompolińska
14
(0,32%)
-
7
Roswita Gudula Stern
15
(0,34%)
-
1
Grażyna Jadwiga Czajkowska
344
(7,87%)
-
6
Maciej Szemelowski
14
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Stanisław Lech Kowalski
11
(0,25%)
-
1
Jan Karasowski
380
(8,69%)
-
5
Leszek Paweł Kierżnowski
21
(0,48%)
-
8
Wanda Łucja Szymańska-Grzywacz
20
(0,46%)
-
6
Danuta Franciszka Laskowska
16
(0,37%)
-
7
Ewa Irena Moszczak
17
(0,39%)
-
2
Henryk Hryszkiewicz
286
(6,54%)
-
3
Andrzej Kałużny
133
(3,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA SOPOTU Z POPARCIEM K. MORAWIECKIEGO
-
5
Kazimiera Godlewska-Cena
9
(0,21%)
-
8
Grażyna Stanisława Maj
18
(0,41%)
-
1
Małgorzata Maria Tarasiewicz
162
(3,71%)
-
3
Konrad Juliusz Wyszkowski
15
(0,34%)
-
4
Eleonora Teresa Rudnik
5
(0,11%)
-
7
Anna Maria Dąbrowska-Tomaszewska
5
(0,11%)
-
6
Stefan Zbigniew Grabowski
16
(0,37%)
-
2
Krzysztof Antoni Iwanow
32
(0,73%)
Okręg 2
Sopot Południe-granice okręgu wyznaczają: ul. 3 Maja strona nieparzysta od Nr 9 do końca, Al. Niepodległości Nr 716 i Nr 718, ul. Boczna, ul. Armii Krajowej do Nr 95, ul. Andersa, wzdłuż ul. Abrahama, stadion przy ul. Wybickiego, granica z m. Gdańskiem, wzdłuż ul. Bitwy pod Płowcami
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA SOPOCIAN JACKA KARNOWSKIEGO
-
2
Natalia Zuzanna Pobłocka
382
(8,95%)
-
4
Jerzy Jan Smolarek
315
(7,38%)
-
6
Dorota Stiebler
65
(1,52%)
-
3
Marcin Karol Skwierawski
714
(16,74%)
-
5
Tomasz Wiktor Tabeau
287
(6,73%)
-
7
Barbara Weronika Woszczak
87
(2,04%)
-
1
Wieczesław Kazimierz Augustyniak
585
(13,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT
-
6
Zofia Culek
17
(0,40%)
-
7
Urszula Wielochowska
24
(0,56%)
-
5
Barbara Jolanta Szczepańska
50
(1,17%)
-
4
Tymon Mateusz Skwarło
47
(1,10%)
-
2
Grzegorz Stanisław Wierczyński
174
(4,08%)
-
3
Wojciech Jan Wężyk
94
(2,20%)
-
1
Jerzy Hall
284
(6,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Robert Janusz Łuckiewicz
36
(0,84%)
-
1
Michał Bartłomiej Stróżyk
480
(11,25%)
-
5
Przemysław Kazimierz Siuda
13
(0,30%)
-
2
Anna Halina Kunicka
161
(3,77%)
-
4
Irena Klara Ellward
45
(1,05%)
-
6
Anna Adamczyk
44
(1,03%)
-
7
Wojciech Adam Kropidłowski
34
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA SOPOTU Z POPARCIEM K. MORAWIECKIEGO
-
3
Mateusz Piotr Pacewicz
20
(0,47%)
-
4
Marek Piotr Kowalke
12
(0,28%)
-
2
Maria Marta Lepczak-Wysocka
65
(1,52%)
-
1
Miłosz Adam Kuziemka
82
(1,92%)
-
7
Janusz Krzysztof Satora
13
(0,30%)
-
6
Anna Dąbrowska-Karasowska
16
(0,38%)
-
5
Anna Helena Szymańska
20
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA PAJEWSKIEGO
-
1
Piotr Zygmunt Pajewski
67
(1,57%)
-
4
Zuzanna Mirny
16
(0,38%)
-
5
Anna Maria Pajewska
6
(0,14%)
-
3
Marta Anna Foltyn
4
(0,09%)
-
2
Paweł Krzysztof Larus
7
(0,16%)
Okręg 3
Sopot Zachód-granice okręgu wyznaczają: ul. Abrahama, ul. Armii Krajowej od Nr 96, wzdłuż Armii Krajowej do ul. Bocznej, ul. 3 Maja od Nr 50 do Nr 56 parzyste, linia kolei PKP, do wiaduktu PKP-Kamienny Potok, granica osiedla Kamienny Potok i Brodwino wzdłuż ul. Malczewskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA SOPOCIAN JACKA KARNOWSKIEGO
-
6
Aleksandra Niewęgłowska-Milewska
67
(1,51%)
-
5
Edyta Dutkiewicz
63
(1,42%)
-
1
Piotr Wojciech Bagiński
903
(20,36%)
-
4
Halina Maria Biernacka
154
(3,47%)
-
7
Paweł Kąkol
342
(7,71%)
-
2
Tomasz Lipiński
414
(9,33%)
-
3
Piotr Andrzej Kurdziel
523
(11,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT
-
6
Dorota Jadwiga Borawska
22
(0,50%)
-
7
Marek Maciej Oleszek
20
(0,45%)
-
2
Mariusz Ryszard Cisakowski
16
(0,36%)
-
5
Jakub Maksymilian Nowak
9
(0,20%)
-
3
Joanna Maria Ziółkowska
63
(1,42%)
-
1
Wojciech Jerzy Fułek
638
(14,39%)
-
4
Barbara Sowińska
53
(1,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Jadwiga Teresa Włoch
29
(0,65%)
-
1
Paweł Piotr Petkowski
544
(12,27%)
-
4
Sławomir Marciniak
21
(0,47%)
-
6
Grzegorz Adam Mikołajczyk
18
(0,41%)
-
2
Elżbieta Wilk
61
(1,38%)
-
3
Joanna Grażyna Posmyk
88
(1,98%)
-
5
Bożena Pozorska
80
(1,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA SOPOTU Z POPARCIEM K. MORAWIECKIEGO
-
2
Magdalena Pietrzykowska
101
(2,28%)
-
3
Barbara Elżbieta Jakubiec
28
(0,63%)
-
4
Michał Mirosław Machaliński-Bączkowski
8
(0,18%)
-
6
Beata Maria Barczyńska
9
(0,20%)
-
1
Jerzy Krzysztof Jastrzembski
88
(1,98%)
-
7
Adrian Marcin Neubauer
30
(0,68%)
-
5
Barbara Elżbieta Kühn
43
(0,97%)
Okręg 4
Sopot Kamienny Potok i Brodwino-granice okręgu wyznaczają: osiedla Kamienny Potok I i II oraz Brodwino obejmujące ulice: Cieszyńskiego, Junaków, Kaszubską, Kolberga, Kraszewskiego, Kujawską, Łowicką, Łużycką, Małopolską, Mazowiecką, Obodrzyców, Podgórną, Sienkiewicza, Tatrzańską, Wejherowską
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA SOPOCIAN JACKA KARNOWSKIEGO
-
5
Hanna Elżbieta Dzieciniak
106
(2,38%)
-
6
Piotr Krzysztof Zeszutek
162
(3,64%)
-
1
Anna Antonina Łukasiak
723
(16,24%)
-
4
Tomasz Paweł Zarzycki
273
(6,13%)
-
7
Aneta Anna Lechman
245
(5,50%)
-
3
Grzegorz Wendykowski
518
(11,63%)
-
2
Lesław Orski
468
(10,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT
-
5
Andrzej Edward Paczoski
4
(0,09%)
-
3
Wiesława Maria Rozwadowska
65
(1,46%)
-
2
Barbara Agnieszka Kijewska
71
(1,59%)
-
1
Jarosław Aleksander Kempa
578
(12,98%)
-
4
Włodzimierz Stanisław Śliwiński
22
(0,49%)
-
6
Barbara Maria Maj
36
(0,81%)
-
7
Katarzyna Elżbieta Szczecina
54
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Ewa Zwolińska
50
(1,12%)
-
2
Aleksandra Maria Emmanouilidou
194
(4,36%)
-
6
Ewa Paduszyńska
8
(0,18%)
-
5
Lech Jerzy Ryllman
10
(0,22%)
-
1
Bartosz Łapiński
689
(15,47%)
-
7
Ryszard Hubert Klimczyk
11
(0,25%)
-
4
Józef Muczyński
20
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA SOPOTU Z POPARCIEM K. MORAWIECKIEGO
-
2
Aleksandra Pańka
45
(1,01%)
-
4
Wanda Krystyna Biskup
6
(0,13%)
-
7
Marek Jan Grochocki
9
(0,20%)
-
1
Andrzej Tadeusz Michalak
56
(1,26%)
-
3
Elwira Józefa Kowalke
24
(0,54%)
-
6
Mariusz Cezary Czajor
1
(0,02%)
-
5
Maria Jolanta Marzec
0
(0%)